Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 4. 5. 2006 11:03

Koňařka
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 3. 2006
Příspěvky: 106

Re: aůů, to bolííí

Dakoto, jsem taky holka od koní, 17 let jsem žila na spodní příčce našeho rodinného žebříčku - tatínek, dcera, koně a pak já. Stejně to nepomohlo, tatínek našel tu jedinou pravou a úžasnou lásku svého života, praštil dveřma a zmizel!!! Můžeš se k smrti usnažit, uprosit a uplakat a bude to stejně naprosto zbytečné, jenom tím ublížíš sama sobě. Vím, že samota je zlá a smutná, mně pomáhají koně a dcera. Více méně jsem rozhodnutá, než si nechat ještě jednou takhle ublížit, tak zůstat sama. Jednou ze mně bude babička na plný úvazek, budu rozmazlovat vnoučata a vozit je na koni. A chlapi??? Jo, ale v rámci mnou stanovených pravidel.

Není tady

 

#52 4. 5. 2006 11:17

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: aůů, to bolííí

Ahojky holky, tak a je to venku! Včera jsem měla takovou klepotici, že jsem to nevydržela a poslala mu sms, jestli potřebuje ještě ten týden, nebo jestli už ví..? Tak dneska volal. Končíme. Tak to mě tak nazdvihlo, že jsem mu řekla tak fajn, a kdy si promluvíme. On neví,proč bychom se měli ještě vidět!! Stojím si pevně na za tím, že právo na ukončení vztahu má, ale já mám právo na slušný zacházení a chci vědět, proč. Nebo zase špatně?  V každém případě jsem mu řekla, že je mi jedno kde , u mne, u něj, na chatě, na neutrální půdě, ale sejít se chci. A do jeho koktání, že bychom mohli zůstat kamarádi jsem mu tvrdě oznámila, že přijedu v sobotu. Tak, a teď je to  v mé režii a já nejsem režisér. Pomoc!!!!!


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#53 4. 5. 2006 11:22

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: aůů, to bolííí

Koňařka napsal(a):

Dakoto, jsem taky holka od koní, 17 let jsem žila na spodní příčce našeho rodinného žebříčku - tatínek, dcera, koně a pak já. Stejně to nepomohlo, tatínek našel tu jedinou pravou a úžasnou lásku svého života, praštil dveřma a zmizel!!! Můžeš se k smrti usnažit, uprosit a uplakat a bude to stejně naprosto zbytečné, jenom tím ublížíš sama sobě. Vím, že samota je zlá a smutná, mně pomáhají koně a dcera. Více méně jsem rozhodnutá, než si nechat ještě jednou takhle ublížit, tak zůstat sama. Jednou ze mně bude babička na plný úvazek, budu rozmazlovat vnoučata a vozit je na koni. A chlapi??? Jo, ale v rámci mnou stanovených pravidel.

Ahojky koňařko, nejsi někde blízko Prahy? Mám samotu v duši a tvrdé rohlíky!


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#54 4. 5. 2006 11:45

pavli
♥♥♥♥♥--
Místo: Valmez
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 713

Re: aůů, to bolííí

dakoto, víš, možná to zní tvrdě, ale nemᚠna něj větší právo, než kterákoli jiná...žádné právo. láska se nedá vynutit. neponižuj se a nedolézej. zamiloval se jinde, nic s tím nenaděláš. proč se s ním chceš vidět? jen tě to bude víc bolet...


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10726;104/st/20070315/n/Karin/dt/-6/k/8568/age.png

Není tady

 

#55 4. 5. 2006 12:05

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: aůů, to bolííí

pavli napsal(a):

dakoto, víš, možná to zní tvrdě, ale nemᚠna něj větší právo, než kterákoli jiná...žádné právo. láska se nedá vynutit. neponižuj se a nedolézej. zamiloval se jinde, nic s tím nenaděláš. proč se s ním chceš vidět? jen tě to bude víc bolet...

Musím vyřešit praktickou stranu našeho vztahu.Sedm let budujeme vše společně a mám tam "doma " spoustu věcí a prostě cítím, že musím ten krok udělat já.


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#56 4. 5. 2006 12:57

SOFI
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 437

Re: aůů, to bolííí

Dakoto,
asi bych si sepsala co je teda společné a jak to rozdělíme. On se k tomu pravděpodobně mít nebude. Asi bych s ním vůbec neřešila, proč se to stalo a proč se rozhodl jak se rozhodl. Sešla bych se s ním, vyřešila to co musím a pak bych odjela. S grácií sobě vlastní. Žáden pláč, výčitky atd. Ono by to stejně k ničemu nevedlo, akorát by jsi se pak cítila ještě více ponížena.
Věřím, že Ty to zvládneš ( i když se asi ve skrytu duše tohohle setkání bojíš) a čím dřív tím líp.

Není tady

 

#57 4. 5. 2006 13:01

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: aůů, to bolííí

dakota: taky bych jen sepsala, co si od něj odvezu a dohodla se kdy. O našem vztahu už bych vůbec nemluvila. On se rozhodl a a tě to bolí sebevíc, nic s tím nemůžeš udělat. Ber to tak, že jsi narazila na nepravého. A ta vzdálenost mezi vámi možná taky hrála roli.

Není tady

 

#58 4. 5. 2006 13:40

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: aůů, to bolííí

Dakoto,až se vzpamatuješ, tak se objeví někdo jiný,a teď se jen hýčkej.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#59 4. 5. 2006 14:33

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: aůů, to bolííí

Teď jsem si koupila neuvěřitelně sexy tričko a v sobotu mu milé dámy nakopu pr..el!! Myšleno obrazně. Jinak musím konstatovat, že antidepresiva vůůbec nejsou špatná věc. Poprvé po mnoha velmi krutých dnech a nocích mi dost věcí najednou přijde k smíchu. Například já sama. Takže hurá do života, teď jsem na řadě JÁ.


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#60 9. 5. 2006 12:38

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: aůů, to bolííí

Tak holčičky moje, další díl mého seriálu. Kdyby se to mělo brát jako scénář,tak to nikdy nikdo nezfilmuje,jaká je to slátanina. Tak po cestě jsem si nakoupila další sexy oblečky ,dokonalé vlasy, líčení, celkový dojem- DOMINA. Byl v šoku! Vůbec to nechápu. Řekl mi, že chce být se mnou! Že mě miluje a že kdyby ztratil mě, ztratí všechno a všechny. Ale on mě chce chovnou! Ne tažnou. Takže princeznu s nalakovanými nehty a ne paráka do nepohody. Tak to je ,ale nejásám. Prostě teď jsme na stejné startovní čáře a to je fér. A všechno chce čas, protože ztracená důvěra se moc těžko hledá. Zatím mu nevěřím. Tak a to je zhruba vše,mějte se a dík za vás!!


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#61 9. 5. 2006 14:27

SOFI
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 437

Re: aůů, to bolííí

Dakoto,
tak teď už je jen na Tobě, jestli dᚠšanci nebo ne. ¨Jen Ty sama nejlíp víš, jestli to stojí za to. Jen si myslím, že každý má dostat druhou šanci.

Není tady

 

#62 9. 5. 2006 16:52

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: aůů, to bolííí

dakota napsal(a):

Tak holčičky moje, další díl mého seriálu. Kdyby se to mělo brát jako scénář,tak to nikdy nikdo nezfilmuje,jaká je to slátanina. Tak po cestě jsem si nakoupila další sexy oblečky ,dokonalé vlasy, líčení, celkový dojem- DOMINA. Byl v šoku! Vůbec to nechápu. Řekl mi, že chce být se mnou! Že mě miluje a že kdyby ztratil mě, ztratí všechno a všechny. Ale on mě chce chovnou! Ne tažnou. Takže princeznu s nalakovanými nehty a ne paráka do nepohody. Tak to je ,ale nejásám. Prostě teď jsme na stejné startovní čáře a to je fér. A všechno chce čas, protože ztracená důvěra se moc těžko hledá. Zatím mu nevěřím. Tak a to je zhruba vše,mějte se a dík za vás!!

Devce, dej si dobry pozor, at nezamenis SEX, tedy CAST, za VZTAH, tedy CELEK..... Oni si hosi radi hraju, ale jen nepatrne procento z nich absolutne smile

Upravil(a) Pandorraa (9. 5. 2006 16:53)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#63 9. 5. 2006 19:53

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: aůů, to bolííí

Dakoto,

myslím, že ztratil tvou důvěru. Jednou řekne "miluji tě", pak "je konec", pak zase "miluji tě". Podle mého je to nejen známka slabošství, ale také bezohlednosti vůči tobě. Copak si nedokáže v klidu sednout a rozvážit, kterou z vás dvou chce - a pak ti to oznámit a stát si za tím? Protože už to vše zvážil? Ne - on to zvažuje průběžně a ty to mᚠv přímém přenosu. Nezasloužíš si, aby s tebou takhle jednal. Fakt ne.

Takhle uvažují lidi, kteří hledí jen na své vlastní výhody. Co je pro ně nejlepší a neberou ohledy na druhé. On se neptá Kterou z nich miluji? On se ptá Která pro mě bude menší ztrátou. A to je sobectví z rodu hnusáckých.

Vím, že je těžké být sama. Ale ještě t잚í je ve finále nebýt sama za každou cenu. Nic "za každou cenu" nestojí za to.

Myslím, že bys měla zvážit, co chceš TY, nikoli čekat co chce on. Chceš s ní být po tom, co předvedl? Budeš si ho ještě vážit? Budeš mu věřit?

Myslím na tebe, ty sexbombo smile (mimochodem jsi moc vtipná, tvé příspěvky mají spád, mᚠliterární střevo!)


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#64 10. 5. 2006 8:09

aeva1
Host

Re: aůů, to bolííí

Tak se dnes potřebuju někomu svěřit a doufám, že tu holky některá jste.
Včera se to schýlilo k malé výměně názoru, kterou jsem /jak jinak/ vyvolala já. Nebudu rozepisovat stále stejné detaily, jen ten závěr: prostě už mi to asi musel říct, tak prý za ty poslední 2-3 roky měl asi tak /chudáčeek musel odhadovat/ šest známostí. No nejsem žádný puritán, ale to mě dost odrovnalo. Nechápu, jak to stíhal. A taky jak jsem byla slepá, a pak prý nejsem tolerantní.
To byla poslední kapka, kdy jsem přestala přemýšlet, jestli to nešlo spravit atd. Už vůbec nepochybuju, že jsem udělala dobře s tím rozvodem, jsem ráda, že jsem to dokázala. A holky už začíná docházet na vaše slova. Mně začíná být už líp, už si pěkně srovnávám život jinak, už není na prvním místě můj m . a jeho pohodlí a začínám se mít ráda. Nepřemýšlím o tom, co si myslí, jestli jsem něco udělala dobře nebo ne, jestli mu chutná oběd, jestli jsem byla dost rychlá na kole a tisíc jiných věcí a je mi občas i krásně. Ale občas jsem taky pořádně opuštěná. 
Včera mi m. řekl, že si neumím představit v jak těžké životní situaci je a co prožívá. Myslel tím ten rozvod. Najednou to není ten silný pan podnikatel , ale normální chlap, který si musí znovu zařídit bydlení, srovnat vztahy, zkusit obnovit staré vztahy s přáteli. Má sice milenku, ale bojí se , aby mu nepřerostla přes hlavu. Taky se bojí o firmu. Už se prý nikdy nechce vázat. Kdybych ho neznala.... Nevydrží sám ani tři dny, natož zbytek života. Ale to už je jeho věc.
Jen jsem vám to musela napsat, že jsem konečně ten bludný kořen překročila.
A když mi řekl, že já můžu být vysmátá, protože jsem z "toho vytřískala barák a nějaké peníze" , tak mi ho bylo líto. On pořád nechápe, že bych dala barák i peníze za to, aby byl normální a byli jsme spolu. Včera mi volala tchýně, že už to teda ví /m. říkal, že když jsem to všechno zpackala, tak jim to mám prý oznámit já/, že jim to m. řekl. Ale prý se nemám bát, prý mě má rád a určitě se ke mně vrátí. Asi si myslí, že jsem pořád ta hodná holka, která na něho počká.
Tak promiňte to dlouhé psaní, zase vás budu jen číst.
Kamarádka se mě ptala, jak jsem to mohla tak dobře zvládnout /ona se v tom babře už pátý rok/ - ona totiž neví, jak jste mi tady holky pomohly. tak dík

 

#65 10. 5. 2006 9:03

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: aůů, to bolííí

aevo: konečně se stávᚠsama sebou, a hlavně myslíš na sebe, a to je dobře a to je potřeba....
hezké přiznání k 6 známostem, tos tedy netušila, že mᚠdoma lovce skalpů( chtěla jsem napsat lebek) - no, ale tak to spíš vypovídá o tom, někoho ulovit,poňuchat a jít zase o dům dál - pro tvé sebevědomí - v tom moc citů být nemohlo)
No vidíš, a ty jsi te´d svému mužíkovi sebrala přístav ( nebo právě sbíráš) a je hotový.Jako chlapeček, kterému odchází maminka
Ano, tys překročila bludný kořen, rozhodla ses..bylo by dobré to dotáhnout do konce( musí vědět, že si stojíš za svým, a kdyby jsi teď cukla,tak se oklepe a za chvíli budete tam kde teď, ale to je ti jasné......možná se časem vycuká, padne na hubu, poslední milenka ho třeba i sama opustí, co víš, co bude třeba za dva roku - ale to si už budeš určovat sama...
Držím ti palce - hlavně a život ubíhá tím směrem, kterým ty si budeš přát

Není tady

 

#66 10. 5. 2006 9:24

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: aůů, to bolííí

avalonka napsal(a):

Dakoto,

myslím, že ztratil tvou důvěru. Jednou řekne "miluji tě", pak "je konec", pak zase "miluji tě". Podle mého je to nejen známka slabošství, ale také bezohlednosti vůči tobě. Copak si nedokáže v klidu sednout a rozvážit, kterou z vás dvou chce - a pak ti to oznámit a stát si za tím? Protože už to vše zvážil? Ne - on to zvažuje průběžně a ty to mᚠv přímém přenosu. Nezasloužíš si, aby s tebou takhle jednal. Fakt ne.

Takhle uvažují lidi, kteří hledí jen na své vlastní výhody. Co je pro ně nejlepší a neberou ohledy na druhé. On se neptá Kterou z nich miluji? On se ptá Která pro mě bude menší ztrátou. A to je sobectví z rodu hnusáckých.

Vím, že je těžké být sama. Ale ještě t잚í je ve finále nebýt sama za každou cenu. Nic "za každou cenu" nestojí za to.

Myslím, že bys měla zvážit, co chceš TY, nikoli čekat co chce on. Chceš s ní být po tom, co předvedl? Budeš si ho ještě vážit? Budeš mu věřit?

Myslím na tebe, ty sexbombo smile (mimochodem jsi moc vtipná, tvé příspěvky mají spád, mᚠliterární střevo!)

avalonko, všechno,co jsi mi napsala, je taková pravda, až mě mrazí. A sakra já to vím!!!   Jenom zatím fakt nejsem schopná představit si, že spolu nejsme! Možná je to zvyk, možná chci vyhrát, možná si podvědomě čekám na satisfakci...?? Teď jsem ve stadiu, kdy čekám, co mi předvede teď. Řekl mi, že se bude snažit , aby získal mou důvěru zpátky. No tak začal tím, že se mi vůbec neozval. No dám nám čas . Makám na sobě, učím se myslet taky na sebe a docela se mi to líbí. Jen ta osamělost mě děsí. No nic, půjdu dneska plavat a ono se uvidí. Jo a díky za kompliment, to mě fakt potěšilo. Jó, je to honička být v Praze jednička!! Moc dík, tvůj příspěvek mám vytištěný a budu ho číst jako mantru. Pa


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#67 10. 5. 2006 9:37

SOFI
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 437

Re: aůů, to bolííí

Aevo,
mám obrovskou radost, ale vážně obrovskou, že jsi překročila "bludný kořen". Ale myslím, že k tomu Ti víc nez babinet, pomohl

Není tady

 

#68 10. 5. 2006 9:47

SOFI
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 437

Re: aůů, to bolííí

Aevo,
mám obrovskou radost, ale vážně obrovskou, že jsi překročila "bludný kořen". Ale myslím, že k tomu Ti víc než babinet, pomohl vlastně Tvůj m. On si vlastně stále neuvědomuje, že dveře, které byly ještě pořád pootevřené si sám přímo před nosem přibouchl.
Někdy mi to hlava nebere, jak jsou chlapi ( ale někdy i ženy) zahledění sami do sebe. Není to o tom mít rád sám sebe, ale o nezdravě sobeckém Já, které vidí jen sebe, samozřejmě v tom nejlepším světle a dělá ze sebe toho největšího chudáčka.
Jen a si ten nos pořádně nabije. A zjistí, že nejde jen brát a brát, ale že vše se v životě vrací a mu se to začíná vracet i s úroky. No, ještě se chlapec asi zapotí. Ale to už naštěstí Ty řešit nemusíš.
Těch dnů. kdy Ti bude fajn a budeš šastná bude přibývat. Uvidíš. Najednou zjistíš, že už ne každý den přemýšlíš nad m, a taky, že když si na něj vzpomeneš, tak už tam nebude žádná lítost nad ním nebo nad sebou ani vztek.
A taky věřím, že taková skvělá "baba" jako Ty nebude sama. Třebas to nebude v tomto čtvrtletí nebo pololetí, ale není kam spěchat a Tebe si nakonec najde ten správný.
Jsem šastná za Tebe, že už jsi na té správné cestě a šlapeš co to dá.

Není tady

 

#69 10. 5. 2006 10:02

aeva1
Host

Re: aůů, to bolííí

Michaelo,
Sofi, ty dveře si bohužel přibouchl tak moc, že už se nedají ani odemknout. Nebudu lhát, že to nebolí, dnes jsem skoro celou noc nemohla spát a přemýšlela jsem zase znovu, proč se to stalo. Někdy mám pocit, že mi chce vědomě dát sežrat, jak jsem špatná. Viz včera měl přednášku o tom, že to svoje znamení /lev/ opravdu nezapřu. Asi ne. Ale zapomněl si tam přečíst i ty lepší stránky.
Přesto návrh na společné dovolené trvá. Mám pocit, že mě tam potřebuje jen jako "morální výplň" - jestli mi rozumíte. A taky najednou zjišuje, že je sám.
Teď po tom mizerném půlroce ale vidím, že opravdu všechno začíná mít svůj smysl. Taky jsem se nad sebou hodně zamyslela a hodně pochopila. A pochopila jsem i jeho. Ale stejně si myslím, že je blázen, na jedné straně pálí mosty a na druhé straně se zase snaží je hasit. On by potřeboval , aby s ním někdo promluvil, někdo jiný než ti jeho kámoši, kteří se v tom plácají úplně stejně jako on a utvrzují jeden druhého, že jsou vlastně v pohodě.
Teď si sám pere. Už zjišuje , že některé věci se nedějí doma samy, dřív mi říkal, že každá činnost trvá tak 5 - 10 minut. No džíny začíná mít dost špinavé, trička se snaží nezapotit. Zase jsem škodolibá.

 

#70 10. 5. 2006 10:19

SOFI
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 437

Re: aůů, to bolííí

Aevo,
asi bych ¨ty dveře nechala zabouchnuté. Možná jednou přijde čas na jejich otevření, ale to je musíš otevřít bez jakýchkoliv pochybností. Že jsi lev, a to je blbé znamení? A můžeš mi, prosím, říct, které znamení je bez chyb? On si potřebuje prostě a jednoduše najít důvody a tak je mu dobré i to znamení.
Možná by fakt měl zajít za psychologem. Jen jako Tvojí radu to asi nevezme dobře.
Tak ten názor, že každá činnost trvá 5-10 minut, znám moc dobře. Taky jsem občas poslouchala, že si neumím zorganizovat domácnost, ( např. vařím a peru zároveň, pro něj nepochopitelné, protože pak je samozřejmé, že mi třeba polévka vyskypí, když jsem v koupelně u pračky atd).
No, společná dovolená? Nevím, nevím. Přeci jen jsi ještě hodně "citlivá", ale Ty to asi víš nejlíp, jestli by to opravdu byla dovolená, nebo trápení.

Každopádně jsi a budeš skvělá, takže držím palce.

Není tady

 

#71 10. 5. 2006 10:28

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: aůů, to bolííí

To není škodolibost...to je normální průběh....a jestli začíná působit špinavě, netahej ho z toho, a pozná, že i vyprat se musí umět....

A proč chce společnou dovolenou? Jakou si představuje? jestli tě chce pozvat na Kanáry s plnou penzí ( nebo třeba do Jizerek, ale o vše postaráno), tak proč ne, ale musíš to citově ustát, být nad věcí, ale jestli t hcce pozavt pod stan, nebo na chatu, kde by jsi měla, vařit prát a uklízet....

Není tady

 

#72 11. 5. 2006 10:34

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: aůů, to bolííí

Ahoj holky. Nedá mi to, abych vám všem, které sem na Babinet přicházíte , nevysekla hlubokou poklonu. Když mi bylo opravdu úplně nejhůř, našla jsem Vás. To, co tady probíhá je taková terapie, kterou jsem ve svých 44letech nikdy dřív nezažila. (možná nepotřebovala). Denně jsem s vámi a vašimi příběhy, vašimi komentáři a vaší pomocí. Uvědomuju si už skoro závislost, jak jsem zvědavá , jak to život přináší a jak jsme (jo,jsme) silné ,co všechno dokážeme, i když jsme úplně na dně. Takže DÍKY za to, že jste, holky zlatý a držte se. Život je kráááásnej i když se to někdy nedá unést. Ale stojí to za to!!! big_smile  big_smile  big_smile


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#73 12. 5. 2006 8:54

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: aůů, to bolííí

Aeva:  hmm Já toho tvýho fakt nechápu...u mě by si ty dveře zabouchl naprosto napořád, i když bych byla schopná pochopit, že si těmi šesti vztahy vylepšoval své sebevědomí....ztratil by ten glanc, jak tu někde kdosi psal, nedokázala bych si ho vážit. S takovými lidmi já dokážu vyjít (v práci třeba, sice si jich nevážím, ale do práce chodíme pracovat a ne si jeden druhého vážit, spolupracujeme spolu), ale třeba na kuželky bych s nimi nešla. To bych si radši v klidu doma četla. Můj BM si také myslel, že budeme kamarádi, ale jak můžu kamarádit s někým, koho si nevážím? U kamarádů odpustím jejich špatné stránky, máme je všichni. Ale pokud jsou to zásadní "prohřešky" proti mojí morálce (vědomé obelhávání druhých, vyčůranost), tak přestávají tito lidé být mými kamarády.....A společná dovolená? No já bych tedy nejela.....Je fajn, žes ten bludný kořen překročila, já věděla, že to musí přijít. (Někomu dřív, někomu dýl.) Teď bych řekla, že už ti bude jen a jen LÍP smile

Není tady

 

#74 12. 5. 2006 9:45

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: aůů, to bolííí

Tak ,je pátek a seriál pokračujuje. Jedeme na naší chaloupku uprostřed lesů,samota největší. Bojím se svých reakcí. Hlava mi říká ,dělej,co ti je příjemné a buď nezávislá, srdce řve , pověs se mu na krk a odpustĄmu! Nevím, jestli mám dělat, že se nic nestalo a normálně fungovat-vařit, uklízet, nebo jako "chovná" sedět a nechat se obskakovat...? ALE ONO SE STALO!!!!   Sakra holky, v příštím životě chci být chlap,jak ten to má v citech jednoduchý!!! Držte mi palce, a to nezvorám.


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#75 12. 5. 2006 10:13

SOFI
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 437

Re: aůů, to bolííí

Dakoto,
určitě bych se na krk nevěšela. Chovala bych se tak jak se cítím dobře a pokud ubdeš mít potřebu smu něco říct, tak to udělej, nedrž to v sobě. Však to nemusí být srdceryvná scéna a výčitky. Však Ty víš jak na to.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů