Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 4. 2006 10:24

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

lámavé dlhé vlnité vlasy

prosím Vás poradte, neviem čo robím zle, mám dlhé vlnité vlasy, nie kučeravé, farbím len čiernou hennou asi pol roka, dávam si zábaly, aj olivové, používam len revalid kozmetiku / šampón, kondicionér, balzam, tabletky/ a nič, vežmi sa mi lámu na končekoch keď ich češem, odlamujú sa  tak v 3 cm kúskoch, akoby boli na koncoch úplne vysušené, HELP  grater , nepoznáte nejaký babský recept čo s tým ?

Není tady

 

#2 18. 4. 2006 10:49

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: lámavé dlhé vlnité vlasy

jestli nebude příčina někde uvnitř těla, nedostatek něčeho...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#3 18. 4. 2006 17:31

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: lámavé dlhé vlnité vlasy

Bety, už aj nad tým som rozmýšlala, čo som zatiaž čítala, pomáha vraj zinok,

Není tady

 

#4 18. 4. 2006 18:03

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: lámavé dlhé vlnité vlasy

Tak se zkus zeptat v lékárně, jistě budou mít výběr. A taky můžeš mrknout na www.anamneza.cz tam je hrozně moc informací možná něco najdeš.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#5 18. 4. 2006 23:58

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: lámavé dlhé vlnité vlasy

som tam kukla, ďakujem Bety, je toho tam naozaj požehnane, a ten Zinok tam naozaj udávajú v prvom rade pri lámavosti, zajtra si kúpim, uvidíme,

-ešte by som bola zvedavá, čo cez deň na tie končeky, možno olejíček, len mne sa kupované v drogériach nepáčia, zaažujú vlásky a o hydratácii môžem sníva, ale ako hydratova vlasy, tak to naozaj neviem....

Není tady

 

#6 19. 4. 2006 8:43

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: lámavé dlhé vlnité vlasy

katafyge napsal(a):

som tam kukla, ďakujem Bety, je toho tam naozaj požehnane, a ten Zinok tam naozaj udávajú v prvom rade pri lámavosti, zajtra si kúpim, uvidíme,

-ešte by som bola zvedavá, čo cez deň na tie končeky, možno olejíček, len mne sa kupované v drogériach nepáčia, zaažujú vlásky a o hydratácii môžem sníva, ale ako hydratova vlasy, tak to naozaj neviem....

V Avonu mají sprej na konečky vlasů, já ho nepoužívám mám dobré vlasy, ale slyšela jsem od kamarádek že je dobrý, tak mrkni na stránky Avonu na netu nebo jestli znᚠnějakou Avonku tak se poptej.


Strach je malá smrt...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů