Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 18. 4. 2006 9:09

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Léto na obzoru a já tedy nemůžu nosit holé bříško-kdy už kruci zhubnu?

Děvčata, mám už čtyři křížky a chtěla bych i navzdory tomu slušně vypadat, poraďte něco nového o hubnutí nebo nějakou dietku, co není moc drahá, budu Vám moc vděčná, sice nejlepší dietou je pohyb, ale znáte to, když přijdete utahané z práce a před sebou máte spoustu domácích povinností, potom člověk padne zničený do postele a kdeže je cvičení.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#2 18. 4. 2006 9:58

dzahila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 494

Re: Léto na obzoru a já tedy nemůžu nosit holé bříško-kdy už kruci zhubnu?

Zkus si pohlídat příjem a výdej energie,v tom je zakopaný pes.Pokud mᚠdostatek pohybu stačí jen ubrat na jídle a nebo spíš ho udělat míň kalorické.Pokud příjem snížíš o 2000 Kj,zhubneš zhruba 0,5 kg za týden.Někdo nemá rád počítání kilojaulů,ale je to jednoduchý.Když si budeš týden vážit a počítat jídlo,mᚠto v oku navždy.Když budeš mít energetický příjem okolo 5000 KJ,měla by jsi zhubnout.Ukázka jídelníčku na 1 den:
sn:tmavé pečivo lehce potřené nízkotučným sýrem
sv:nízkotučný jogurt
ob:kuřecí maso s bramborem a zel.oblohou(kuře na teflonové panvi bez tuku)
sv:ovoce
več:ryba s bramborovou kaší(bez tuku),zelenina

Není tady

 

#3 18. 4. 2006 11:47

Daroly
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 144

Re: Léto na obzoru a já tedy nemůžu nosit holé bříško-kdy už kruci zhubnu?

Ahoj Irčo.
Základ je určitě v omezení příjmu potravy a větším výdeji energie. Pokud se jedná o dietu, tak myslím, že každý by měl na sobě vyzkoušet co mu vyhovuje, aby se zbytečně netrápil. Sama jsem zhubla díky dělené stravě, ale znám lidičky, kteří při ní trpí nebo to na ně nefunguje..., takže museli zkusit něco jiného... Myslím, že pokud má člověk v jídle rád "klasiku", tak by měl snížit porce, omezit příjem tuků(jíst výrobky s nízkým obsahem tuku, např. sýry do max. 40% tuku v suš.), vynechat cukr(sladit umělým sladidlem nebo aspoň sladit o polovinu méně), nahradit např. knedlíky bramborem, bílé pečivo celozrnným atp. Taky radím do jídelníčku zařadit saláty a pokud to půjde, tak s nimi nahradit jedno jídlo denně, třeba večeři.
A nakonec je nutné přidat pohyb. Ze začátku to i pro mě byla strašná představa, protože já jsem spíš kavárenský typ smile , ale sama jsem pochopila, že i když díky dietě zhubnu, tak špeky na "určitých ženských místech" jinak nepřelstím. Nejdříve jsem začala jezdit na rotopedu a časem začala cvičit kalanetiku. Dnes cvičím kalanetiku každý druhý den a cítím se díky tomu celkově lépe. Za prvé jsem ráda, že pro sebe konečně něco dělám..., přestaly mě bolet záda a cítím se teď ve svém těle opravdu lépe.
Nicméně jak jsem psala na začátku, každý by si měl vybrat "dietu" tak, aby mu vyhovovala a netrpěl při ní, protože "trpící" dieta většinou nemá dlouhého trvání...
Mějte se všichni hezky, D.

P. S.: Zdravím Ero! smile

Není tady

 

#4 18. 4. 2006 13:51

briza3
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 298

Re: Léto na obzoru a já tedy nemůžu nosit holé bříško-kdy už kruci zhubnu?

Už také nejsem žádná mladice (45), doma 3 žravé chlapy (knedlíky, knedlíky...), denně vařím a to můj problém, neodolám a bohatě večeřím. Teď o velikonocích jsem se hodně "rozežrala", sladké, chlebíčky.... Mám vyzkoušené, že nejlépe vařit jídla co mě nechutnají, případně které nejím a večeře hodně omezit. Během týdne si člověk zvykne a během celého dne jí méně. Jdu do sebe  a začínám se sebou také něco dělat, stačí dolů čtyři  - pět kilo. Všem co mají pevnou vůli držím palce. Snad  také bude jaro a až odhodíme svršky a se neleknem, kde se vzaly ty špeky.

Není tady

 

#5 18. 4. 2006 15:38

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: Léto na obzoru a já tedy nemůžu nosit holé bříško-kdy už kruci zhubnu?

Irenko vidím , že jsi začala novým účesem, na fotce Ti to moc sluší.   
Nejsi sama kdo se nemůže přinutit k pohybu, já jsem jednu dobu cvičila doma každý den podle Šípkový , ale ted už se na ní rok práší a já se nedonutím.(ale moc chci )
Zachranují to moji psi se kterýma lítam (chodím) každý den po lese.
A taky jsem už vytáhla brusle a to mě zase donutí holčička.   Chce to najít pohyb ,který Tě bude i bavit,  třeba plavání, spining.  Ono nejhorší je začít, potom jak se člověk rozhýbe tak už to jde samo.


No hlavně , že to všechno vim, ale taky mi to nějak nejde.

Není tady

 

#6 18. 4. 2006 15:51

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Léto na obzoru a já tedy nemůžu nosit holé bříško-kdy už kruci zhubnu?

Nejlepší je pohyb ve společnosti, doma se nedonutíš cvičit (alespoň u mě to tak je). Samozřejmě i změna jídelníčku - t.j. do 5000 kJ.

Není tady

 

#7 18. 4. 2006 16:26

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Léto na obzoru a já tedy nemůžu nosit holé bříško-kdy už kruci zhubnu?

Já jdu nyní na zahradu pohybovat hráběmi, ale jinak budu koledovat do staršího syna, aby bral matičku do posilovny, naštěstí jsem dost odolná a nějaké pohledy mladších jedinců mne nedradí od různých aktivit, ducha mám ještě nespoutaného, což někdy asi dost s... mého muže.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů