Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 4. 2006 15:16

Lavina
♥♥-----
Registrovaný: 9. 3. 2006
Příspěvky: 62

Přiznal se??

Ahoj zajímalo by mě, jestli se vám někdy stalo, že vám partner pod tíhou svědomí přiznal nevěru aniž byste cokoliv tušili nebo ho podezírali?

Není tady

 

#2 17. 4. 2006 15:22

IvanaM
Host

Re: Přiznal se??

Lavina napsal(a):

Ahoj zajímalo by mě, jestli se vám někdy stalo, že vám partner pod tíhou svědomí přiznal nevěru aniž byste cokoliv tušili nebo ho podezírali?

Ano mně,ale bylo to z nátlaku partnera M.Takže,aby mně ušetřil toho,že se to dozvím od cizího člověka,musel mi to říct sám.

 

#3 17. 4. 2006 15:41

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Přiznal se??

Takový partner by musel být buď padlý na hlavu, nebo by ho někdo vydíral, že ti to řekne sám, pokud to neprozradí on. A žít se nedá ani s padlým na hlavu a ani s tím, kdo se nechá vydírat....když by navíc něco takového vyžvanil z potřeby ulevit svému svědomí...tak nemám slov. To je sprostota zatáhnout do mého problému nic netušícího partnera.

Není tady

 

#4 17. 4. 2006 15:48

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Přiznal se??

Ano Evo, velmi správně.... sad

Upravil(a) klokan (17. 4. 2006 15:49)


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#5 17. 4. 2006 15:56

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Přiznal se??

klokan napsal(a):

Ano Evo, velmi správně.... sad

Ale ten člověk měl o nás vše zjištěno,M poslal jejich komunikaci na email ,s tím,že mi to má ukazat.Stejně mu,ale nevěřil,že mi to ukázal a kontaktoval mně asi 2 dny nato,aby se přesvědčil,že jsem informována.Pak se mně snažil natlačit do různých akcí ,to jsem ho,ale zklamala ,že jsem nehodlala spolupracovat.

Není tady

 

#6 17. 4. 2006 15:58

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Přiznal se??

Eva36 napsal(a):

Takový partner by musel být buď padlý na hlavu, nebo by ho někdo vydíral, že ti to řekne sám, pokud to neprozradí on. A žít se nedá ani s padlým na hlavu a ani s tím, kdo se nechá vydírat....když by navíc něco takového vyžvanil z potřeby ulevit svému svědomí...tak nemám slov. To je sprostota zatáhnout do mého problému nic netušícího partnera.

S tímto bohužel nemůžu souhlasit,myslím,že nic netušící partner,by měl být informován.To je věc ,která mi na tomhle všem vadi úplně nejvíc,dělaní blba z nic netušícího partnera.

Není tady

 

#7 17. 4. 2006 16:16

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Přiznal se??

Ivana*M: To jsem myslela pro případy kultivované nevěry. Tedy takové, kdy se ti dva tupci (pardon) nevodí po parcích a městech za ručičky a neschovávají si milostné SMSky tak, aby na to legitimní partneři přišli. Jinak si myslím, že když je už někdo nevěrný proto, že doma mu to neklape, tak by to měl vybalit a říct rovnou, že má jinou (jiného) a že ve stávajícím vztahu už žít nehodlá. Můj BM ze mě dělal blba tři čtvrtě roku (a já, blb, mu věřila, že má tolik práce, cha cha...).

Není tady

 

#8 17. 4. 2006 16:19

kačaba
♥♥-----
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 41

Re: Přiznal se??

Tak mě se to stalo taky, že se mi muž přiznal sám od sebe, aniž já bych něco tušila.Vymyslel si pohádku, že to začalo v únoru 2005 a trvá to dosud.To se mi moc nezdálo, tak jsem po delší době na něho uhodila, že ta doba se mi nezdá a on přiznal, že to trvá až od září, ale dosud.Ona je vdaná, rozvádět se nechce, chce mého muže jen do postele a to ještě někdy,zakázala mu se mnou spát a muž je úplně pod jejím vlivem.
Takže i když to vypadá neškodně, manželství mi stejně rozbila.
Nejsem si tak jistá, že by měl být netušící partner informován.Ta pravda děsně bolí.Znám lidi, který podvádět, ale přesto všechno mají spokojenou rodinu a nemluví o rozchodu.

Není tady

 

#9 17. 4. 2006 16:29

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Přiznal se??

Kačaba: A proč ti to proboha, ten pitomec, říkal? A s tím, že ona ti rozbila manželství, bych byla opatrná. Je to přeci tvůj muž, který si od ní nechá diktovat, jestli s tebou má spát....on je slaboch, který se přiznal a který podléhá milence, kvůli němu je vᚠvztah tam, kde je....(i když vinu nesou všechny strany, řekla bych, některá menší, některá větší, ale nakonec vlastně všichni - podvádějící i podvádění...ach jo...).

Není tady

 

#10 17. 4. 2006 18:54

kačaba
♥♥-----
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 41

Re: Přiznal se??

Eva36-omlouvám se, to jsem se špatně vyjádřila, že ona mi rozbila manželství.To je hloupost, asi opravdu je to spíš problém mého muže.
A proč mi to říkal?Nevím.Byl děsně zamilovaný, pořád vzdychal, posílal SMS, byl duchem nepřítomný.Teď už to tak není, ale vypráví mi, jak jí každý den volá a pořád si mají co povídat.Mě nepíše, protože zjistil, že po 22 letech nemáme společné téma.Smutný.
Beru tvoji poznámku, že na nevěře mají vinu všechny strany, i když já o tom přemýšlím a na sobě vinu nevidím( a vůbec nechci, aby to vypadalo jako nějaká sebechvála, to určitě ne).Bojovala jsem do poslední chvíle, byla jsem ochotná všechno přejít, odpustit, zachovat rodinu.Její vliv na muže je ,tak silný, že se ve svých skoro 50ti letech chová, jak puber'ták.Proti tomu se nedá bojovat.

Není tady

 

#11 17. 4. 2006 18:57

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Přiznal se??

Kačaba: Mně by tohle prostě vadilo ze všeho nejvíc.To už se to raději dozvím a budu mít možnost něco dělat,pracovat na zlepšení pokud je to možné/můj případ a nebo to ukončit,pokud už jiná možnost není.Prostě žít s někým,kdo je duchem někde jinde,tak raději nic.

Není tady

 

#12 17. 4. 2006 19:03

agnes
Host

Re: Přiznal se??

Mně můj bývalý nedávno celkem šokoval, když začal mluvit o jeho úletu s kamarádkou. A divil se, že o tom nevím... Prý si myslel, že proto jsem odešla. Já netušila nic, jen on mě neustále podezříval, že ho šmíruju, omezuju, manipuluju... Já odešla (i  když to strašně bolelo) proto, že se s ním nedalo vůbec mluvit, byl egoistický, vulgární, zlý, agresivní... Samozřejmě jsem se s ním asi tisíckrát snažila mluvit o problémech v našem vztahu a o tom, co mi připadá na levačku... No je vidět, že z toho jeho mozek nepobral ani jediné slovíčko. Většího ignoranta už naštěstí nemůžu v životě potkat

 

#13 17. 4. 2006 19:07

Lavina
♥♥-----
Registrovaný: 9. 3. 2006
Příspěvky: 62

Re: Přiznal se??

já bych o nevěře svého partnere určitě chtěla vědět...nebo nechtěla...? NO ale rozhodně bych nechtěla aby to všichni věděli a jediná já ne a on ze mě dělal blbce

Není tady

 

#14 17. 4. 2006 21:30

emaa
Host

Re: Přiznal se??

mě na to NECHAL PŘIJÍT... prostě už neunesl, že mi pořád lže a já mu TAK důvěřuju!!! Tak si nechal v noci mobil nahlasito apřišlo mu pět zamilovaných sms. Dělal že spí a nějak tušil, že nevydržím a přečtu si to!!!!!!!!!!!!!!!

 

#15 18. 4. 2006 10:29

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Přiznal se??

Kačaba: To je ono, tvou "vinu" (dá-li se to tak nazvat) já vidím právě v tom, žes byla ochotná to přejít, zachovat rodinu. I to, že se ti svěřuje, se mi zdá divný. Jako by si tvoji roli manželky a milenky zaměnil za roli maminky, která mu naslouchá, které se svěřuje.....měly jsme si nastavit ty hranice, za který ti naši mrzáci nepůjdou, mnohem dřív. Já si je nastavila později, ale manžel nespolupracoval (proč by taky, nechtěl se dát omezovat), takže já se rozvedla a je mi teď úžasně, jsem volná, klidná, paráda.....Ty s ním pořád jsi, viď? A nechtěla bys někdy být raději sama, než "vedle" něj....já jsem ten typ, co když nemůže žít "s" někým, tak raději volí život o samotě, než "vedle" někoho....ale každá jsme jiná, vím, že mᚠi nějaký zdravotní komplikace, ale to by tomu tvému nemělo nahrávat, aby se choval jako blb....

Agnes: Tak se mi zdá, že ty budeš z dalších, který žily s mým bývalým smile ....já si taky myslím, že z toho, co jsem mu o našem vztahu napovídala, si on nedokázal přebrat ani malinko, ani špetičku....samožer jeden...

Upravil(a) Eva36 (18. 4. 2006 10:30)

Není tady

 

#16 18. 4. 2006 11:07

kačaba
♥♥-----
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 41

Re: Přiznal se??

Eva36 - no právě proto, že víš, že mám zdravotní potíže, byla jsem ochotna k tomu přistoupit, jak jsem psala.Bez hysterických záchvatů a vyčítání......On místo toho, aby to vzal a neodmítnul nabízenou ruku, se toho chytil, prohlásil, že chce být zase svobodný.K 30.6. se stěhuje do města vzdáleném 100 km od Prahy a tam prý bude šastný.Bez milenky, beze mě.Za oběma bude dojíždět (nevím, jest-li o to stojím), rozvádět se nebude, protože když nemůže mít milenku, ženit už se nikdy nebude.Někdy mi připadá jak malý kluk, který  se ještě ke všemu občas chová jako blb.........
To víš, že bych raději byla sama, ale nejde to, musím ještě přes 2 měsíce vydržet.Vyhodit se nenechá, s tím, že byt je jeho.
Opravdu mám poslední dobou pocit, že jsem se stala jeho mamkou....

Není tady

 

#17 18. 4. 2006 11:11

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Přiznal se??

Lavina napsal(a):

já bych o nevěře svého partnere určitě chtěla vědět...nebo nechtěla...? NO ale rozhodně bych nechtěla aby to všichni věděli a jediná já ne a on ze mě dělal blbce

ANO: PŘESNĚ - když to vědí všichni a Ty ne, tak jsi za blbce... Souhlasím, když si o tom povídají vrabci na střechách, člověk tak nějak tuší, že se něco děje, leč ten druhý mu neustále patlá med kolem "huby" wink , to už pak je lepší, když se řekne pravda a situace se dá řešit (jak, to je už jiná otázka). Ne, normálně to taky nechci vědět, aspoň nemá, co zraňovat a nemá, co bolet - jak se říká: co oči nevidí, to srdce nebolí... Ale když někam přijdeš, třeba mezi známé a ti si potichu ukazují, šuškají a podobně, tak si pak připadᚠfakt jako blbec... To je pak lepší, když člověk ví - aspoň ví, proč si ostatní ukazují a šuškají, když už nic jiného.. Dá se k tomu pak alespoň postavit třeba tak, že řekneš: podívej, jaký jsem frajer a jakou mám atraktivní a skvělou ženskou, když o ni pořád někdo usiluje, protože je, o co stát! Naopak když to nevíš, tak se můžeš akorát tak domnívat, kde Ti uteklo oko na punčoše a proč na Tebe ostatní tak hloupě civí... wink


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#18 18. 4. 2006 11:13

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Přiznal se??

Kačaba: No...charakter, co na to jinýho říct...ono se ti možná uleví, když vypadne. Zjistíš, že spoustu věcí si dokážeš zařídit sama, a už úplně nebo někoho požádáš......A byt je fakt jeho? No, jestli odchází a nechá tě tam, tak v rámci možností aspoň že tak. A kdyby tě chtěl vyhodit, tak myslím, že ti za manželství vzniklo nějaký právo na náhradní bydlení, který by ti měl zajistit. Ale to předbíhám, snad to nebude nutný....Je děsný, jak člověk začne toho partnera vidět najednou jinak, co? Já začala BM vidět jako neschopné, malé dítě, které se mě pořád drželo za ručičku a chtělo ode mě radu, co má dělat a když jsem mu jí dala, tak nebyl schopen to pochopit a něco měnit....fakt jak dítě....

Není tady

 

#19 21. 4. 2006 11:37

jana.koci
♥------
Registrovaný: 25. 2. 2006
Příspěvky: 9

Re: Přiznal se??

Já jsem svého muže z nevěry podezírala poslední 2 měsíce. Myslela jsem si, že je to úlet s milenkou se kterou se náhodně seznámil a bydlí od nás dost daleko. Nakonec se profláklo, že má 3/4 roku poměr se svou podřízenou zaměstnankyní z práce.
Teď můžu říct, že bych se to dozvědět nikdy nechtěla. Ovšem manžel se choval jak slon v porcelánu a indicie mě dovedly až k tomu, že jsem mu před třemi dny v rozčílení řekla, že ze sebe vola dělat nenechám, že mě to už sere a a se přizná abych už konečně nemusela pořát pátrat, hledat a podezírat. Přiznal se. Moc to bolelo. Už pro to, že zrovna v tomto období jsem byla těhotná, porodila jsem a starala se o dítě. Odpustila jsem mu. Moc toho lituje, rozešel se s ní a já ho miluji. Nejhorší jsou zpětné úvahy kdy s ní byl a co dělali. Snažím se na to nemyslet. Ale je to drsné když ON šel za NÍ já kojila, dítě v náručí, on mi dá pusu a šel. Věřila jsem mu, že je s kamarády v hospodě. No síla.

Není tady

 

#20 21. 4. 2006 12:54

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Přiznal se??

jana.koci: Jako slon v porcelánu se nechová jen málokterý nevěrník...nevím, proč ti chlapi toho nejsou schopni....to je asi to zatmění. Jani, nepřemýšlej o tom, co bylo. To je pryč....mě by spíš než nevěra štvalo to, že ten manžel ani nebyl schopen tu nevěru zatlouct. Nemyslím teď, aby na přímou otázku odpovídal, že ne, že nikoho nemá, to ne. .....Víš, myslím jako že kdyby dělal všechno jako obvykle, ani bych na to nepřišla, ona by ho přestala bavit za nějaký ten pátek a vrátil by se ke mně....vadilo by mi prostě, že žiju dál s blbcem, který mě jako manželku nedokázal ochránit před svým blbým chováním....já bych s ním tedy nebyla. Na druhou stranu - moje maminka se s mým otcem rozvedla, když mi byl rok, kvůli nevěře z jeho strany. Teď už je hodně let dobře vdaná a říká, že kdyby tenkrát nebyla tak mladá a hrr do toho rozvodu, tak že by se věci mezi nimi mohly urovnat a mohlo to být dobré...takže jestli s ním chceš zůstat, bylo by dobrý přijít na příčinu, proč se to stalo a zkusit s tím něco udělat....aby se to neopakovalo (To je ode mně ošklivý, ale já bych se toho trochu bála. A kdyby to přišlo po druhý, tak bych ho bez milosti vykopla.)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů