Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 4. 2006 14:54

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Proc muzi miluji potvory.......

Dobry den, pujcila jsem si knihu Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč. Po přečtení několika kapitol jsem usoudila, že potvora nejsem, ze jsem spise ta hodna holka..V te knize jsem opravdu poznavala nejake situace ze zivota s pritelem (jsme spolu 6 let a je nam 24,nebydlime spolu) a zacala si uvedomovat ty chyby, ktere delam. Dosla jsem tedy k tomu, ze pravidlo, ze pritel se chova tak,jak mu dovolime, aby se k nam choval, bude pravdive. Mela jsem zrovna jet k nim na navstevu, tak jsem si rekla, ze vyzkousim uvedene rady a ono to zafungovalo, tomu bych fakt neverila..big_smile Nemusela jsem se nejak premahat ci pretvarovat. Byla jsem nad veci. Ale problem nastal ve chvili, kdy jsme zacali hrat karty..dumbom Byli tam jeho kamaradi, pribuzni, asi 7 osob, takovy ten hluk okolo, ruch a sum, pritel do me ryl, porad me kontroloval,"co to hrajes,to nemuzes",jak to hrajes, to je tedy nesmyslna napoveda" takovym jeho klidnym hlasem. Ja vzdycky mu to oplacela, ryla jsem taky do neho, jenze on pritom nekrici, coz ja neumim:grater: tak jsem tam na nej kricela a i mu hodila nadavku,jsem vzdy uplne v tranzu. V te knize radi, ze mame udelat uplny opak toho, jak reagujeme obvykle , ale prece nemuzu sklopit oci a mlcet. Byla jsem vychovana, ze si nemam nechat nic libit. Mrzi me ta nadavka a to, ze mu to nedokazu oplatit inteligentnim zpusobem, nebo ho inteligentne zchladit. Nebyla jsem proste nad veci. Poradite, jak se priste zachovat, trochu me "nakopnout" ? Napadlo me nehrat ty karty..smile,ale to fakt ne..
A zaver tedy je, ze mam ted pocit, ze jsem uplne zklamala a vyhorela a ze ze me bude stale ta "hodna holka" a ne "potvora nad veci"..buttergrater

Není tady

 

#2 17. 4. 2006 15:06

Lavina
♥♥-----
Registrovaný: 9. 3. 2006
Příspěvky: 62

Re: Proc muzi miluji potvory.......

nenechávej si nic líbit, to je dobrej přístup! A co takhle zkusit lehkou ironii?Víš takový to, že si rejpneš, ale sladce se při tom usmívᚠjako to dělaj právě potvory:))

Není tady

 

#3 17. 4. 2006 15:24

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: Proc muzi miluji potvory.......

Lavina: dekuji big_smile jojoj, treba mu poslat pusu hjarta To by opravdu necekal!

Není tady

 

#4 17. 4. 2006 15:56

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Proc muzi miluji potvory.......

Už když "lezeš" do nějaké takové situace, kdy tušíš, že můžou nastat problémy, tak si na začátku řekni, jak chceš reagovat, zkus si představit, co inteligentně uděláš. Potom v reálu ti to půjde líp....Já když měl můj BM takové poznámky, tak se naučila říkat "Hmmm. To si myslíš ty." a úsměv. A bylo smile

Není tady

 

#5 17. 4. 2006 19:57

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: Proc muzi miluji potvory.......

Allice,

a co mu v takové chvíli dát velikou pusu a říct "já tě prostě miluju, Pepo! Líbí se mi, že vždycky víš co je správné, že mě umíš tak pěkně usměrnit. Ještěže tě mám, jinak bych si opravdu s ničím nevěděla rady" a zakončit to zářivým úsměvem smile

Pokud to není úplný blb, dojde mu, že se jako blb v dané chvíli choval smile


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#6 17. 4. 2006 22:06

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Proc muzi miluji potvory.......

Av

nedojde :-))) a ještě bude červenej pýchou :-))

Není tady

 

#7 18. 4. 2006 8:14

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: Proc muzi miluji potvory.......

vašek napsal(a):

Av

nedojde :-))) a ještě bude červenej pýchou :-))

V tom případě bych na závěr (hledíc na jeho červenou pýchu) pronesla temné "ty jsi ale debil, viď?" reta


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#8 18. 4. 2006 8:16

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Proc muzi miluji potvory.......

big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#9 18. 4. 2006 8:18

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Proc muzi miluji potvory.......

Av,

věř mi, že by ta pochvala přebyla tu ironii ... jo ale tou hláškou na závěr by jsi ho srovnala :-))))

Není tady

 

#10 18. 4. 2006 8:59

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Proc muzi miluji potvory.......

musim se smat. To je jak u nas doma. Treba v aute ted o vikendu. Rikam manzelovi - zahni doprava. jel rovne, vyslechla jsem si prednasku o tom, jak zenske nerozumi mapam, jo jo, zenska za volantem...... Jen jsem se usmivala. Moje chvile prisla v momente, kdy jsme se otaceli, abysme se vratili na odbocku doprava big_smile Pohladila jsem ho po rameni a se sladkym usmevem jsem prhlasila - jsem tak rada, ze sis udelal cas na prekrasnou projizdku po okoli.... big_smile a bylo. Uz ho ani nesokuju. Casem si na takove hlasky zvykl, ale dost se cervenal big_smilebig_smilebig_smile


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#11 18. 4. 2006 12:00

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Proc muzi miluji potvory.......

Perfektne...:-)


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#12 18. 4. 2006 14:06

Mája
♥♥-----
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 39

Re: Proc muzi miluji potvory.......

Knihu Proč muži milují potvory jsem si koupila, moc mě zaujala, líbilo se mi jak je napsaná, viděla jsem se přesně v roli potvory a vzpomínala jsem na kdysi kdy jsem ještě byla "hodná holka", jo být potvora se vyplatí, teď mám vztah co jsem si vždy přála jsem nad věcí a nemusím se trápit:-)

Není tady

 

#13 18. 4. 2006 14:14

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Proc muzi miluji potvory.......

:-)))) grataluji a ještě se mi líbí že to dokážeš napsat na rovinu, jsi na sebe hrdá je to cítit....takže jdu dnes do knihy a po knize se zeptám!!!
Jak dlouho trvala "přeměna" hodné holky na  potvoru????


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#14 18. 4. 2006 14:36

Emma
♥♥♥♥♥--
Místo: Bratislava
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 639

Re: Proc muzi miluji potvory.......

To by aj mňa zaujímalo, ako dlho ti to trvalo sa zmeni na potvoru. A ešte, ako sa to prosím a da?
Ja som ústretová hodná holka a pochybujem, že sa niekedy zmením na potvoru. Čo si také zásadné v sebe zmenila?


Ak chceš nájs poklad, musíš na tenký žad. rodna

Není tady

 

#15 18. 4. 2006 14:45

Mája
♥♥-----
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 39

Re: Proc muzi miluji potvory.......

Já ani nevim jak k tomu došlo, po několika neúspěšných vztazích, kdy jsem strašně trpěla a hlavně při tom poslednim, kdy jsem si řekla, to snad neni možný jak on se mnou zachází a co si všechno nechám od něj líbit, jsem řekla dost, rozešla jsem se s nim, což mi docela dost zvedlo sebevědomí, že jsem to jako vůbec dokázala no a pak jsem poznala mého nynějšího přítele a začala se k němu chovat úplně naopak než k oněmu předchozímu, a takhle to funguje, já jsem spokojená že mě stále dobývá a nemusim se kvůli němu honit a jemu asi vyhovuje, že mě stále musí dobývat, zrovna o víkendu mi řekl že jsem nedobytná jak bastila /po roce a čvrt co se známe/ :-)

Není tady

 

#16 18. 4. 2006 14:51

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Proc muzi miluji potvory.......

Nádherné...fakt nezbývá  než to vyzkoušet na vlastní kůži....moc ti to přeju Májo, že jsi k tomu sebrala odvahu a udělala to především pro sebe!!! At ti to stále vychází a at ti tento vztah vydrží co nejdléle....až no prostě napořád!!!!


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#17 18. 4. 2006 14:58

Emma
♥♥♥♥♥--
Místo: Bratislava
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 639

Re: Proc muzi miluji potvory.......

Mne to nedá pokoj... smile ako sa správa nedobytná bastila?
Lebo ja keď sa správam opačne, než by som sa chcela, je to také krčovité, nemám z toho dobrý pocit. Preto sa pýtam na nejaké konkrétne veci...


Ak chceš nájs poklad, musíš na tenký žad. rodna

Není tady

 

#18 18. 4. 2006 16:22

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Proc muzi miluji potvory.......

Allice,

a dočetla jsi se také v poslední kapitole té knihy, proč ženy milují největší grázly, odpouštějí násilníkům a jsou závislé na mužích, kteří je jen deptají?...

Není tady

 

#19 23. 4. 2006 14:47

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: Proc muzi miluji potvory.......

Nicolas: nenasla jsem to. Proc je tedy tomu tak? ...

Není tady

 

#20 23. 4. 2006 14:52

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Proc muzi miluji potvory.......

lebo sme blbe


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#21 23. 4. 2006 20:25

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: Proc muzi miluji potvory.......

:-)))))))))))))))))

Není tady

 

#22 23. 4. 2006 20:47

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Proc muzi miluji potvory.......

Právě tuto knihu mám rozečtenou, jsem za první kapitolou...a budu se dle toho řídit.....akorát nevím, jak bych sbalila já mužovi kufry, a bydlíme  v baráku jeho rodičů, když by k tomu došlo.... :-))holt ale všude jsou nějaké variance, že?

Není tady

 

#23 23. 4. 2006 20:51

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Proc muzi miluji potvory.......

Vašku, nehyhněj se zase tak blbě a radši něco napiš big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#24 23. 4. 2006 23:56

71maja
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 105

Re: Proc muzi miluji potvory.......

Allice - děkuji za nápad!!!!!
Tak jsem běžela a knihu zakoupila - super čtení. Už tak trošku vím, co se sebou dělat. Bude to práce, změnit se, ale asi daleko víc patřím do kategorie hodných holek a já chci patřit mezi potvory :-)
Jeden vztah mi zrovna skončil a až nastane čas na další - tak už budu jiná žena. Alespoň doufám.

Není tady

 

#25 24. 4. 2006 9:53

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Proc muzi miluji potvory.......

Čtu ji též, je to záhul...ale mco se mi to líbí a jen se těším na první úspěch:-))) chce to hned za tepla trénovat!!
Kolik vás stála?? tady 189,-


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů