|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Dobry den, pujcila jsem si knihu Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč. Po přečtení několika kapitol jsem usoudila, že potvora nejsem, ze jsem spise ta hodna holka..V te knize jsem opravdu poznavala nejake situace ze zivota s pritelem (jsme spolu 6 let a je nam 24,nebydlime spolu) a zacala si uvedomovat ty chyby, ktere delam. Dosla jsem tedy k tomu, ze pravidlo, ze pritel se chova tak,jak mu dovolime, aby se k nam choval, bude pravdive. Mela jsem zrovna jet k nim na navstevu, tak jsem si rekla, ze vyzkousim uvedene rady a ono to zafungovalo, tomu bych fakt neverila..
Nemusela jsem se nejak premahat ci pretvarovat. Byla jsem nad veci. Ale problem nastal ve chvili, kdy jsme zacali hrat karty..
Byli tam jeho kamaradi, pribuzni, asi 7 osob, takovy ten hluk okolo, ruch a sum, pritel do me ryl, porad me kontroloval,"co to hrajes,to nemuzes",jak to hrajes, to je tedy nesmyslna napoveda" takovym jeho klidnym hlasem. Ja vzdycky mu to oplacela, ryla jsem taky do neho, jenze on pritom nekrici, coz ja neumim:grater: tak jsem tam na nej kricela a i mu hodila nadavku,jsem vzdy uplne v tranzu. V te knize radi, ze mame udelat uplny opak toho, jak reagujeme obvykle , ale prece nemuzu sklopit oci a mlcet. Byla jsem vychovana, ze si nemam nechat nic libit. Mrzi me ta nadavka a to, ze mu to nedokazu oplatit inteligentnim zpusobem, nebo ho inteligentne zchladit. Nebyla jsem proste nad veci. Poradite, jak se priste zachovat, trochu me "nakopnout" ? Napadlo me nehrat ty karty..
,ale to fakt ne..
A zaver tedy je, ze mam ted pocit, ze jsem uplne zklamala a vyhorela a ze ze me bude stale ta "hodna holka" a ne "potvora nad veci"..

Není tady
nenechávej si nic líbit, to je dobrej přístup! A co takhle zkusit lehkou ironii?Víš takový to, že si rejpneš, ale sladce se při tom usmíváš jako to dělaj právě potvory:))
Není tady
Lavina: dekuji
jojoj, treba mu poslat pusu
To by opravdu necekal!
Není tady
Už když "lezeš" do nějaké takové situace, kdy tušíš, že můžou nastat problémy, tak si na začátku řekni, jak chceš reagovat, zkus si představit, co inteligentně uděláš. Potom v reálu ti to půjde líp....Já když měl můj BM takové poznámky, tak se naučila říkat "Hmmm. To si myslíš ty." a úsměv. A bylo 
Není tady
Allice,
a co mu v takové chvíli dát velikou pusu a říct "já tě prostě miluju, Pepo! Líbí se mi, že vždycky víš co je správné, že mě umíš tak pěkně usměrnit. Ještěže tě mám, jinak bych si opravdu s ničím nevěděla rady" a zakončit to zářivým úsměvem 
Pokud to není úplný blb, dojde mu, že se jako blb v dané chvíli choval 
Není tady
Av
nedojde :-))) a ještě bude červenej pýchou :-))
Není tady
vašek napsal(a):
Av
nedojde :-))) a ještě bude červenej pýchou :-))
V tom případě bych na závěr (hledíc na jeho červenou pýchu) pronesla temné "ty jsi ale debil, viď?" 
Není tady







Není tady
Av,
věř mi, že by ta pochvala přebyla tu ironii ... jo ale tou hláškou na závěr by jsi ho srovnala :-))))
Není tady
musim se smat. To je jak u nas doma. Treba v aute ted o vikendu. Rikam manzelovi - zahni doprava. jel rovne, vyslechla jsem si prednasku o tom, jak zenske nerozumi mapam, jo jo, zenska za volantem...... Jen jsem se usmivala. Moje chvile prisla v momente, kdy jsme se otaceli, abysme se vratili na odbocku doprava
Pohladila jsem ho po rameni a se sladkym usmevem jsem prhlasila - jsem tak rada, ze sis udelal cas na prekrasnou projizdku po okoli....
a bylo. Uz ho ani nesokuju. Casem si na takove hlasky zvykl, ale dost se cervenal 





Není tady
Perfektne...:-)
Není tady
Knihu Proč muži milují potvory jsem si koupila, moc mě zaujala, líbilo se mi jak je napsaná, viděla jsem se přesně v roli potvory a vzpomínala jsem na kdysi kdy jsem ještě byla "hodná holka", jo být potvora se vyplatí, teď mám vztah co jsem si vždy přála jsem nad věcí a nemusím se trápit:-)
Není tady
:-)))) grataluji a ještě se mi líbí že to dokážeš napsat na rovinu, jsi na sebe hrdá je to cítit....takže jdu dnes do knihy a po knize se zeptám!!!
Jak dlouho trvala "přeměna" hodné holky na potvoru????
Není tady
To by aj mňa zaujímalo, ako dlho ti to trvalo sa zmeniť na potvoru. A ešte, ako sa to prosím ťa da?
Ja som ústretová hodná holka a pochybujem, že sa niekedy zmením na potvoru. Čo si také zásadné v sebe zmenila?

Není tady
Já ani nevim jak k tomu došlo, po několika neúspěšných vztazích, kdy jsem strašně trpěla a hlavně při tom poslednim, kdy jsem si řekla, to snad neni možný jak on se mnou zachází a co si všechno nechám od něj líbit, jsem řekla dost, rozešla jsem se s nim, což mi docela dost zvedlo sebevědomí, že jsem to jako vůbec dokázala no a pak jsem poznala mého nynějšího přítele a začala se k němu chovat úplně naopak než k oněmu předchozímu, a takhle to funguje, já jsem spokojená že mě stále dobývá a nemusim se kvůli němu honit a jemu asi vyhovuje, že mě stále musí dobývat, zrovna o víkendu mi řekl že jsem nedobytná jak bastila /po roce a čvrt co se známe/ :-)
Není tady
Nádherné...fakt nezbývá než to vyzkoušet na vlastní kůži....moc ti to přeju Májo, že jsi k tomu sebrala odvahu a udělala to především pro sebe!!! At ti to stále vychází a at ti tento vztah vydrží co nejdléle....až no prostě napořád!!!!
Není tady
Mne to nedá pokoj...
ako sa správa nedobytná bastila?
Lebo ja keď sa správam opačne, než by som sa chcela, je to také krčovité, nemám z toho dobrý pocit. Preto sa pýtam na nejaké konkrétne veci...

Není tady
Allice,
a dočetla jsi se také v poslední kapitole té knihy, proč ženy milují největší grázly, odpouštějí násilníkům a jsou závislé na mužích, kteří je jen deptají?...
Není tady
Nicolas: nenasla jsem to. Proc je tedy tomu tak? ...
Není tady
lebo sme blbe
Není tady
:-)))))))))))))))))
Není tady
Právě tuto knihu mám rozečtenou, jsem za první kapitolou...a budu se dle toho řídit.....akorát nevím, jak bych sbalila já mužovi kufry, a bydlíme v baráku jeho rodičů, když by k tomu došlo.... :-))holt ale všude jsou nějaké variance, že?
Není tady

Vašku, nehyhněj se zase tak blbě a radši něco napiš 
Není tady
Allice - děkuji za nápad!!!!!
Tak jsem běžela a knihu zakoupila - super čtení. Už tak trošku vím, co se sebou dělat. Bude to práce, změnit se, ale asi daleko víc patřím do kategorie hodných holek a já chci patřit mezi potvory :-)
Jeden vztah mi zrovna skončil a až nastane čas na další - tak už budu jiná žena. Alespoň doufám.
Není tady
Čtu ji též, je to záhul...ale mco se mi to líbí a jen se těším na první úspěch:-))) chce to hned za tepla trénovat!!
Kolik vás stála?? tady 189,-
Není tady