Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 14. 5. 2006 22:32

K.Christa
♥------
Registrovaný: 25. 4. 2006
Příspěvky: 23

Re: Hladovka na začatku diety??

Alča napsal(a):

Když mám chu na něco sladkýho a držím dietu, tak si koupím "sladký" žvýkačky.

To mi připomíná: když mám chu na sladké, tak si vybírám.big_smilebig_smilebig_smile
V žádném případě se nedá trvale hubnout hladovkou, tělo si pamatuje a pak vše dožene, nebo spíš ještě přežene.
Jíst malé dávky a často - to je můj recept na hubnutí. Je nutno žaludek nechat pracovat stále a přitom nech si zvykne na menší dávky.butterbig_smile

Není tady

 

#27 16. 5. 2006 13:03

Jarmila
♥♥♥----
Místo: Praha a jinde
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 146

Re: Hladovka na začatku diety??

Dieta jakou si predstavujes neni vubec treba.  Soustred se na zdravou vyzivu, ktera zahrnuje skoro vsechno az na omezeni tuku a cukru.  K tomu abys take dobre celkove vypadala je treba pestra strava.

Jestli ti zalezi na tom jak vypadas tak se pouc kolik ma ktera potravina kalorii. Nejlepsi je pouzivat na vsechno kuchynskou vahu do te doby nez se to naucis odhadnout. Jist ale "normalne" ale drzet kalorie kolem 1200/den.  Vaha se ti zarucene usadi na te ktera je pro tebe nejzdravejsi a pak muzes zacit pozvolna pridavat az do te doby kdy dosahnes sve idealni vahy.

Na vyse uvedene web si take najdi kolik bys mela na svou vysku vazit abys byla opravdu hodne stihla. Je tam rozmezi a to vyssi cislo mi pripada realistejsi. Nejake to kilo pres take neni spatne - zalezi na tom pri jake vaze vypadas dobre a zdrave - ne vyhrtle a jako chcipacek.
Hodne stesti devcata. Verte, ze tohle je ta nejlepsi metoda jak se dostat zpet do formy.

http://www.xenical.cz/Kalorie.php

Není tady

 

#28 29. 8. 2006 21:35

Šárka Junková
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2006
Příspěvky: 75

Re: Hladovka na začatku diety??

Luca napsal(a):

Ahoj holky, zase a opět chci začít dietu big_smile a chci se zeptat, jak je dobré ji odstartovat. Jestli držet první nebo více dnů půst, když jo tak co pít. Nebo začít pomalu... Poraďte, musím se do toho pustit co nejdříve smile Děkuji

Ahoj !
Já bych řekla, že malá, jendodenní hladovka není nikdy na škodu. Ale pít se u ní musí (aspoň já). Sice už nehubnu, ale když jsme to dělala, začínala sjme hladovkou, stáhlo  se mi břicho (tedy žaludek) a pak bylo vděčné  i za menší porce.
Moje hladovka - ráno bylinkový čaj, přes den voda a citrónem, navečer čaj s medem.
druhý den jsme začínala zeleninou -okurek + rajče v salátu.

Není tady

 

#29 31. 8. 2006 12:27

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Hladovka na začatku diety??

JEDNODENNÍ HLADOVKA NA ZAČÁTKU HUBNUTÍ JE DOBRÁ.JAK UŽ TADY BYLO NAPSÁNO,STÁHNE SE TROŠKU ŽALUDEK A POKUD SI HO DRUHÝ DEM OPĚT NEVYTAHÁME VELKOU PORCÍ JE TO JEN KU PROSPĚCHU VĚCI.

Není tady

 

#30 29. 3. 2007 22:38

piskota
♥♥-----
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 42

Re: Hladovka na začatku diety??

Luca napsal(a):

Ahoj holky, zase a opět chci začít dietu big_smile a chci se zeptat, jak je dobré ji odstartovat. Jestli držet první nebo více dnů půst, když jo tak co pít. Nebo začít pomalu... Poraďte, musím se do toho pustit co nejdříve smile Děkuji

Sice se rika,ze se to delat nema, ale uprimne... mne to pomaha tongue odbouram silene chute a po dvou dnech si zvyknu na to, ze mam jist mene. Ted uz problemy s vahou nemam, takze si ji udrzuji, ale taky je to drina :-)

Není tady

 

#31 17. 4. 2007 2:08

Lydie
♥♥-----
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 77

Re: Hladovka na začatku diety??

Leila napsal(a):

Lucy- třeba to na tebe fungovat nebude.
Taky záleží na tom, kolik vážíš- dám příklad- berme ženu 165 cm vysokou- pokud váží 85, tak jí váha půjde dolů rychleji, než té, která váží třeba 55 a chce shodit třeba 2 kila. Ta 85 kilová to shodí ani neví jak wink  , kdežto ta štíhlejší se s těma 2 kilama bude trápit třeba 3 týdny. sad.
Ale to je asi jasný.

Tak to byl můj problém,měla jsem 85 kilo a mám 165 cm.Dlouho mi trvalo,než jsem se odhodlala shazovat.Pak jsem začala úplňkovou-to je -za úplňku od půlnoci do půlnoci nic nejíst,jen pít vodu,minerálky,kafíčko jsem si taky neodpustila,čaje.Druhý den jsem měla uvařenou tukožroutskou polévku a na ní jsem byla první den,pak se přidává k polévce buď ovoce,nebo zelenina(to jsem byla na mrkvi a kedlubnech).Po týdnu už jsem si mohla dát i drůbeží maso nebo rybu a tak jsem to vydržela-shodila jsem za rok a půl 14 kilo,ale fakt se mi nevrací a to si i někdy smlsnu na zákusku.Je to dřina i když mᚠvíce kil shodit je.Nejlepší byly první tři týdny,to jsem shodila 7kg,pak už to šlo těžko.A také jím 5x denně menší porce a zvykla jsem si na celozrnné pečivo.I když jak uvařím svíčkovou-tak to zbouchám tři - čtyři knedlíky a jen fučímsmile)Pak ale se zase snažím omezovat a nemlsat .Zatím se držím třetí rok na stejné váze a jsem v poho.Mělo by se také cvičit,ze začátku jsem cvičila kalanetiku,ale teď mě k tomu nikdo nedokope:) rodna

Není tady

 

#32 17. 4. 2007 2:21

Lydie
♥♥-----
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 77

Re: Hladovka na začatku diety??

Jarmila napsal(a):

Dieta jakou si predstavujes neni vubec treba.  Soustred se na zdravou vyzivu, ktera zahrnuje skoro vsechno az na omezeni tuku a cukru.  K tomu abys take dobre celkove vypadala je treba pestra strava.

Jestli ti zalezi na tom jak vypadas tak se pouc kolik ma ktera potravina kalorii. Nejlepsi je pouzivat na vsechno kuchynskou vahu do te doby nez se to naucis odhadnout. Jist ale "normalne" ale drzet kalorie kolem 1200/den.  Vaha se ti zarucene usadi na te ktera je pro tebe nejzdravejsi a pak muzes zacit pozvolna pridavat az do te doby kdy dosahnes sve idealni vahy.

Na vyse uvedene web si take najdi kolik bys mela na svou vysku vazit abys byla opravdu hodne stihla. Je tam rozmezi a to vyssi cislo mi pripada realistejsi. Nejake to kilo pres take neni spatne - zalezi na tom pri jake vaze vypadas dobre a zdrave - ne vyhrtle a jako chcipacek.
Hodne stesti devcata. Verte, ze tohle je ta nejlepsi metoda jak se dostat zpet do formy.

http://www.xenical.cz/Kalorie.php

Ano,to jsem také počítala kalorie,můj muž už byl kolikrát na nervy,jak jsem všechno přepočítávala.Jsou už kuchařky,kde mᚠkaždou potravinu očíslovanou,takže snídaně třeba celozrnná houska ,tavený sýr,to jsem si spočítala,kolik jsem snědla a jídlo si rozpočítᚠna celý den ,navíc podle zátěže.Jestli chodíš do práce a podle věku.Je to fakt moc fajn.Hlavně druhý den ráno,když jsem šla dělat svým chlapům snídani,jak se válely popsané lístečky na stole,no sranda,ale mi to pomohlo.Nejdůležitější je tvoje pevná vůle.Musíš si říct,že prostě zhubneš a basta a nikdo si z tebe nebude dělat kvůli pneuškám srandu.Já měla děsné mindráky,manžel do mě často blbě rýpal a já byla na nervy.Hlavně když se vybavoval s vychrtlinama.No,když jsem zhubla,nechala jsem si ještě udělat liposukci a teď,v mých 41letech se cítím parádně.A můj muž je také úplně jiný,asi zjistil,že ještě nejsem do šrotu:DTakže držím moc,moc,palce,abys to vydržela.

Není tady

 

#33 17. 4. 2007 9:17

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Hladovka na začatku diety??

Děvčata, já nesouhlasím s hladovkama. Naše genetická výbava si pamatuje a je prý stavěná na období hladu (dlouhá zima apod... )a následné období hojnosti.... Tělo si prý ten "hlad" pamatuje a když pak má najednou přísun potravy, všechno si honem ukládá do tuku, aby přežilo, až zase bude hlad. To je ten JO JO efekt.
Proto si myslím, že je nejlepší pomalu tělo zvykat na menší a méně kalorickou potravu a přidat dle možnosti pohyb, třeba jen nepoužívat výtah , kdo má možnost projet se na kole ... Posilovnu nezmiňuju neb je mi po*ná. Mně pomohlo vypít sklenici vody před jídlem a taky je dobrý jít nakupovat najedená, hladový člověk si mnohdy nakoupí zbytečně moc jídla, všelijaký vlašáky, salámy apod.... polovinu sní a další polovinou se dorazí, protože je mu to líto vyhodit. Já vim, že tahle metoda bez hladovění je sice pomalejší, ale ušetří se nervy třeba se selhání, když je hlad neúnosný, pak něco rozčílí a to se pak "sežere" na co se příjde ... Na nějaké přepočítávání kalorii bych se vykašlala , prostě menší , libovější porce od oka... a čas od času trošku zhřešit, třeba zmrzlinku, kousek čokolády a ne celou štáfli. Já jsem takle zhubla po porodu, z 68 kg na 54 kg asi za půl roku  a taky jsem po ránu trochu cvičila na břicho, dámské kliky na zpevnění celého těla ...asi 10 minut, žádné skákání na místě (oddělají se časem vazy) do bezvědomí...

Není tady

 

#34 17. 4. 2007 10:05

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: Hladovka na začatku diety??

Jo jo plně s tebou souhlasím ale trvalo mi to hoooodně dlouho než jsem si připustila že se nemohu jeden den nacpat a pak držet půst - to jsem si akorát rozhodila metabolismus a teď si mé tělo ukládá sebemenší porcičku a připravuje se zase na období kdy mě chytne rapl a budu hladovět lol ale to už snad nikdy neudělám a jednou ho přesvědčím že už nejsem ..... vissla magor


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#35 20. 4. 2007 10:29

briza3
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 298

Re: Hladovka na začatku diety??

Děvčata nevíte, proč se při některých dietách nedoporučuje káva?

Není tady

 

#36 20. 4. 2007 10:38

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Hladovka na začatku diety??

Já to nevím, ale pustila jsem si pozdě! poslední Jste to co jíte na Primě, jak tam hubly ty dvě maminky na mateřské, a tam bylo že ta jedna nesmí kávu, jenže nevím proč! Možná se ten díl dá najít  na netu někde? Mně to uniklo proč tu kávu ona nesmí...dokonce to ta doktorka kontrolovala.
Nebo nám poradí někdo kdo se díval od začátku?


Strach je malá smrt...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů