Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 4. 2006 11:00

LOA
Host

Velikonoční sen

Měla jsem na dnešek sen:
Stále jsem u otevřeného okna naproti koruně velikého, krásného, mohutného stromu, na kterém byly žlutočervené listy, trochu větší než na podzim na třešni. Náhle přilétlo hejno ptáků s křídly a blánami, jako netopýří. Ti ptáci byli velcí jako vrány ale měli červená křídla a žlutá bříška v barvě listů na stromě. Přistáli na větvích , obdivovala jsem je a dívali jsme se vzájemně do očí a měla jsem krásný pocit.  Při tomto snu jsem si uvědomovala, že jde jen o sen a ptala se sama sebe, co to znamená. Bylo mi moc dobře.
Uměl by mi  prosím někdo můj sen vyložit? Děkuji. hjarta

 

#2 18. 4. 2006 9:24

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: Velikonoční sen

Mám dojem, že by to mohlo být něco na ten způsob:
duše ti dává na vědomí, že lidská civilizace má na zemi nezastupitelný účel. Pro nižší vývojové říše, tedy minerální, rostlinnou a zvířecí vlastně plníme roli bohů. Přetváříme je a neseme za ně zodpovědnost. Proto je vhodné uvědomit si, že bychom neměli být dobyvatelé ale ochránci a podporovatelé života. Teprve pak dojde stvoření do harmonie.
Naše stávající omezení je snad jedinou překážkou realizace dokonalosti plánu vývoje a je potřeba jej překonat uvědoměním si své jednoty s veškerou přírodou, toho, že jsme její součástí a že ji máme chránit.

Ovšem, že sen může mít i další, osobnější významy...


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#3 19. 4. 2006 13:53

LOA
Host

Re: Velikonoční sen

Salvator napsal(a):

Mám dojem, že by to mohlo být něco na ten způsob:
duše ti dává na vědomí, že lidská civilizace má na zemi nezastupitelný účel. Pro nižší vývojové říše, tedy minerální, rostlinnou a zvířecí vlastně plníme roli bohů. Přetváříme je a neseme za ně zodpovědnost. Proto je vhodné uvědomit si, že bychom neměli být dobyvatelé ale ochránci a podporovatelé života. Teprve pak dojde stvoření do harmonie.
Naše stávající omezení je snad jedinou překážkou realizace dokonalosti plánu vývoje a je potřeba jej překonat uvědoměním si své jednoty s veškerou přírodou, toho, že jsme její součástí a že ji máme chránit.

Ovšem, že sen může mít i další, osobnější významy...

Děkuji Salve za Tvůj názor. Dovedu si své sny vyložit. Tento sen se však vymykal běžným snům. Patřím k těm, kteří spíš splývají s přírodou .... Přeji krásný den.

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů