Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 4. 2006 22:33

BeaK
Host

KRÁLÍČEK ZAKRSLÝ

PROSÍM PORADÍ NĚKDO kolik je druhů zakrslých králíčků,kolik asi stojí ,zda hodně línají,na co si dát pozor při výběru a hlavně v čem bydlí doma.Synovi ho chci věnovat k narozeninám ale ještě nejsem rozhodnuta.Bydlíme na baráku tedy v létě by mohl být venku v ohradě ale nemám v okolí kdo ho má,zapáchají králíčči?Kolika let se dožívají.?Kdysi jsme mívalijako děti křečky.morčata,neustále umírali a zapáchali.a co na něj řekne nᚠkocour?Neublíží mu?Ajak je to ze,, záchodem "?Opravdu se králíčči dají ochočit?Díky za rady.B.

 

#2 17. 4. 2006 18:21

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: KRÁLÍČEK ZAKRSLÝ

jukni na http://www.kralici.cz/  , je tam hodně zajímavých informací wink

Není tady

 

#3 18. 4. 2006 10:47

Bea
Host

Re: KRÁLÍČEK ZAKRSLÝ

Ela.. napsal(a):

jukni na http://www.kralici.cz/  , je tam hodně zajímavých informací wink

Díky za radu ale přesto ,mám volit samce nebo samičku?Ale samičku ne na rozmnožovámí.jen kvůli tomu že  samec občůrává.Mám zkušenosti z kocourem a bylo to nepříjemné .

 

#4 18. 4. 2006 11:40

Kralka
♥♥♥----
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 26. 1. 2006
Příspěvky: 248

Re: KRÁLÍČEK ZAKRSLÝ

Bea napsal(a):

Ela.. napsal(a):

jukni na http://www.kralici.cz/  , je tam hodně zajímavých informací wink

Díky za radu ale přesto ,mám volit samce nebo samičku?Ale samičku ne na rozmnožovámí.jen kvůli tomu že  samec občůrává.Mám zkušenosti z kocourem a bylo to nepříjemné .

Samička je lepší. Samec všechno očůrává. A někteří mohou být i agresivní (koušou).

Není tady

 

#5 25. 4. 2006 23:50

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: KRÁLÍČEK ZAKRSLÝ

Ahoj Beo zakrslých králíčků je mnoho. Třeba Holandský trpaslík- ten má krátké uši. Trpasličí králík se svěšenýma ušima. A vím, že taky existují holandští králíci. A já jsem za králíčka dávala asi stopadesát korun, ale podle toho jak kde ho seženeš. Králíčka mám doma v kleci. Klec jsem si koupila, že mám spodní díl klece vyvíšený, aby jak skáče nebo běhá nebyli všude na koberci piliny. A nahoře na kleci mám víko a na přední straně taky. Nᚠkrálíček chodí na záchod jen do jednoho rohu kde má piliny, ale chtěla jsem mu sehnat mističku, aby si na ní chodil, ale u nás jí nemají. Takže na dně klece v tom rohu kam on chodí na záchod jí mám od čůránků vylisovanou. Obvyklá délka králíčků je 4-6 let života i déle aspoň to píší v knížce my ho máme přes jeden rok. A jestli chceš samičku nebo samečka tak to nevím, ale nᚠje kluk v poslední době opravdu vše očůrává. Je dobré se sním mazlit a mluvit na něj, aby si zvykl na jméno. Ten nᚠnám skáče na gauč. Jsou opravdu roztomilí!!!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#6 26. 4. 2006 19:16

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: KRÁLÍČEK ZAKRSLÝ

Měli jsme pidikráličku, modrého beránka. Bydlela ve starém proutěném košíku na prádlo, v něm igelit a na tom seno. Měla svoji misku na záchod, (ale ta se jí dala až po té, co jsme vypozorovali místo, které si vybrala). Kocouři před ní zdrhali, protože si s nimi chtěla hrát a oni nevěděli, co to je. Potíž nastala až po tom, co objevila krásu kabelů a rohů od nábytku. Přes všechny možné rady a snášení všech možných klacíků na ohryzávání, se musela vzdát volnosti a pouštěli jsme ji ven z klece, už jen pod dohledem...Dožila se pěti a půl roku...Jo a ke stáru byla nerudná a kousala. Když dostala baštu, přebrala si to a když nebyl pamlsek, ďobla...smile Možná to bylo tím, že neměla mladé. Venkovní výběh bych nezkoušela, pokud u něj nebudeš sedět, králík se podhrabe v mžiku. Ale zase si užiješ hóóodně srandy a pohybu, než ho chytíš...lol

Není tady

 

#7 29. 4. 2006 15:12

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: KRÁLÍČEK ZAKRSLÝ

Ahojky. My máme také králíčka-Beránka. Stál asi 300kč. Je bílý a má svěšené uši. Máme ho něco přes rok. Máme chlapečka a také vše "obskakoval"(pak si oblíbil balónek:)), ale nic neobčůrával. jen než z toho vyrostl, tak vše kousal, teda kabely a jedny pantofle. Od malička ho máme volně puštěného v bytě a na noc mu dáváme hamání a zavřeme ho do klece. Ráno ho zase na  celý den pustíme. Zvykl si na to a ani se nebojíme jet pryč a nechat ho samotného. Je hodný, skoro celý den spí, našel si koutek v ložnici a ani moc nekaká a vůbec nečůrá jen v kleci. Nekaká tolik, neb mu hamání dáváme na noc a je zavřený v kleci, takže skoro vše nechá tam:) Jednou se nám stalo, že si "ustříkl" a tak jsme ho hned nechali vybrat. Bylo to v pohodě. Jen člověk si musí najít čas se mu věnovat - mazlit se s ním, aby nezaklněl. Jsou pak kousavý a zlobivý. Ten nᚠvždy večer přijde za náma do obýváku a sám si řekne o mazlení. Když jsou děti, je dobré dát klec někam, kde není tak rušno, neb mají labilnější psychiku. Stříháme mu hlavičku, neb mu pak hnisá očičko. Kdyby jste ho ale dávali ven, tak to chce prodiskutovat s lékařem, neb nevím, jak je to s tím, když není zvyklý celoročně. My ho občas vezmeme ven, ale jen na chvilku, neb by mě bylo smutno ho nemít doma:)
S tím kocourem to nevím. Ten nᚠkrálíček vždy, když někdo přijde na návštěvu s pejskem a je třeba malinkatý, tak hned utíká, ale někdy teda provokuje a hodně dupe. To znamená, že je naštvaný.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů