|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Ahoj mamči, co vám pomáhá u děti na nachlazení? Mám děti ve věku 3 a 6 let. a ty pořád něco domů přináší ze školky 
Není tady
Ahoj, nám se osvědčil Nasivin Sinus. Je opravu dobrý, rychle zabere a má dobrou sladkou chut.
Není tady

Mankote, kdyz neutoci rozsevaci caje a virů, vylezou z k/análů reklamatori!!!!!
Není tady
U malého syna nám s úpo*n rýmou pomohl Nasivin Sensitive.
Není tady
Syn je jak starý Tinkusko? Taky mě doporučili v lékárně Nasivin pro dítě.
Není tady

Rýma a kašel je na podzim zcela normální... takže citrusy na vitamín C, ovocný čaj, med... a maximálně nějaké bylinkové pastilky na cumlání. Tak jako tak rýma trvá týden a s kapkami 7 dní /: Pokud nejsou teploty, tak neřešit a vzpomínat na babičku..
Není tady
Syn má tři roky, určitě při úpo*né rýmě nasivin zkusíme.
Není tady
S nasivinem jsme spokojeni, účinkuje hned a působí až 12 hodin.
Není tady
Já bych nedala dopustit na stérimar, hlavně kvůli složení. Mají ty spreje pro děti hodně šetrné, takže nehrozí nějaké vysušení sliznice
Není tady
My si při rýmě ulevujeme kapkami pinio nasal, které nakapeme do aromalampy.
Není tady
Znám ho, kapky my vadí, ale sprej je super.
Není tady