Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 4. 2006 8:11

Janis
Host

JEMNÉ VLASY

Mám příliš jemné vlasy a potřebovala bych od někoho se zkušenostmi poradit, co mám s těmi nezbedníky dělat. Používám pěnové tužidlo na objem, k tomu jsem nasadila ještě natáčky, lak i šampon taktéž na objem, ale po tříhodinové úpravě sotva vyjdu ven, mám na hlavě neskutečné chmíří. Neprodávají se nějaké speciální přípravky nebo nezná někdo nějaký babičkovský recept?

 

#2 15. 4. 2006 9:17

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: JEMNÉ VLASY

Určitě je důležitý dobrý střih, nejlépe sestupný. Fénovat vlasy v předklonu.  Nezatěžovat laky.  Pěnu na objem dávej jen k hlavě, konce zatěžuje.  S melírem vypadají vlasy hustší.

Není tady

 

#3 15. 4. 2006 9:41

Janis
Host

Re: JEMNÉ VLASY

No jo, ale když si nedám pěnu na konečky, tak si nemusím dávat natáčky, protože to už mi tuplem nebude nic držet. A bez laku jsem taky bezradná, vyzkoušela jsem toho už tolik. Možná to bude tím účesem, ale fakt je, že teď  mám vlasy dost dlouhé a řekla bych, že sestřih by tomu spíše ublížil, protože naposledy, když jsem si je nechala sestříhat, tak to bylo ještě horší. Mám taky pocit, že když nejsem čerstvě ostříhaná, drží mi všechno o něco lépe, asi jak jsou konečky trošku vysušené, dají se nějak natočit. Ale děkuju za rady.

 

#4 15. 4. 2006 10:19

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: JEMNÉ VLASY

Ahoj Janis,výborná je Kerastase, je to dražší, ale kvalitní a pomáhá.Nech si poradit v salonu, kamarádce pomáhá právě tahle značka,má jemnoučký, rozlítaný vlasy a ted je spokojená.

Není tady

 

#5 15. 4. 2006 10:32

Janis
Host

Re: JEMNÉ VLASY

A co to je, smím-li se zeptat? A tam nejsem za blázínka big_smile

 

#6 15. 4. 2006 10:53

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: JEMNÉ VLASY

Janis napsal(a):

A co to je, smím-li se zeptat? A tam nejsem za blázínka big_smile

Kerastase je vlasová a pletová kosmetika, ale předem říkám, že je to dost drahý,ale do vlásků investovat se vyplatí.
Když půjdeš do kadeřnickýho salonu, tak ti poradí, kupovat nic nemusíš.Mrkni na www.kerastase.cz, tam je odkaz na zboží
                                                                                    big_smile

Není tady

 

#7 15. 4. 2006 10:56

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: JEMNÉ VLASY

Aha, tak ono to nejde.Zkus to ve vyhledavači "zboží",nadobej tam "kerastase" a seš tam. I s těma pěknejma cenama.

Není tady

 

#8 20. 4. 2006 11:10

Fle
Host

Re: JEMNÉ VLASY

Pešta napsal(a):

Určitě je důležitý dobrý střih, nejlépe sestupný. Fénovat vlasy v předklonu.  Nezatěžovat laky.  Pěnu na objem dávej jen k hlavě, konce zatěžuje.  S melírem vypadají vlasy hustší.

Souhlasím, s jemnými vlasy se také již roky trápím... Hlavně pěnové tužidlo nelepivé !!! a nelakovat!!! Vlasy pak rychle zplihnou .... Pomohl mi taky hodně melír, vlasy zdrsněly... Po letech hledání účesu se mi nejlépe vyhovují polodlouhé, které suším difuzerem v předklonu, a pak si je trochu přetupíruji a stočím vzadu a dám do spony. Konečky nechám ze spony trochu trčet a vypadá to dobře...
Rozhodně nedopručeji krátké vlasy, druhý den jsou upláclé u hlavy a dlouhé urousané provázky taky ne....

 

#9 28. 4. 2006 10:30

Ilonka
♥------
Registrovaný: 22. 2. 2006
Příspěvky: 11

Re: JEMNÉ VLASY

Na problémy s vlasy zkus výrobek na http://www.colway.cz/index.php?dealer=224.

Není tady

 

#10 10. 7. 2006 19:15

xveris
♥------
Registrovaný: 9. 7. 2006
Příspěvky: 16

Re: JEMNÉ VLASY

Já mám taky problém s jemnými vlasy. Teď, co chodím do práce, se mi hrozně mastí. Před tím jsem si je myla 2x-3x týdně, ale nyní je musím mýt každý den. Tím, že se mastí, jsou jemné, tak rychle zplihnout. Ráda bych si nechala narůst delší,ale nevím, jestli to není i délkou vlasů (k lopatkám), i když myslím, že nee. Melír, který všichni doporučujou ale nechci, protože se mi nelíbí odrosty. Co s tím? A zatím ani vhodný střih nemám...

Není tady

 

#11 13. 7. 2006 14:40

jaňulec
♥♥-----
Registrovaný: 17. 5. 2006
Příspěvky: 35

Re: JEMNÉ VLASY

objedne si z avonu "Kúru na objem vlasů". Vetři ji do mokrých vlasů po umytí a fakt to pomůže!!!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů