Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#1 14. 4. 2006 11:46

nexxi
Host

zvířata jako lidské oběti

ahojky, listovala jsem po internetu a náhodou sem natrefila na článek o fence amerického pitbuletriéra která je zřejmě následkem nárkozy, v které byla kvůli kupírování uší, travle pohybově postižena. no není to sprostý? prvně chctít ač přes zákazy a zákony dát psa vykupírovat a když se to nepovede tak se ho zbavit a nechat ho napospas osudu? co si o tom myslíte? a nevíte o někom, kdo by se bylo ochoten ujmnou tohoto zvířátka, které platí za blbost svého majitele? kdyby někdo chtěl bližší informace zašlu mu webový okdaz útulku

#2 14. 4. 2006 13:15

andys
Host

Re: zvířata jako lidské oběti

nexxi napsal(a):

ahojky, listovala jsem po internetu a náhodou sem natrefila na článek o fence amerického pitbuletriéra která je zřejmě následkem nárkozy, v které byla kvůli kupírování uší, travle pohybově postižena. no není to sprostý? prvně chctít ač přes zákazy a zákony dát psa vykupírovat a když se to nepovede tak se ho zbavit a nechat ho napospas osudu? co si o tom myslíte? a nevíte o někom, kdo by se bylo ochoten ujmnou tohoto zvířátka, které platí za blbost svého majitele? kdyby někdo chtěl bližší informace zašlu mu webový okdaz útulku

ahojky, posli mi ten odkaz prosim. Diky

#3 14. 4. 2006 18:42

nexxi
♥♥♥♥♥--

ahojky tvůj zájem mě moc těší na mejla ti pošku víc info

Upravil(a) nexxi (14. 4. 2006 18:46)

" Je lepší litovat, že jsme něco udělali, než toho co ne."

Není tady

#4 21. 4. 2006 11:55

Hela A
♥♥-----

nexxi napsal(a):

Také to odsuzuji!

Není tady

#5 21. 4. 2006 20:32

nexxi
♥♥♥♥♥--

ahojky tak mám suepr zprávu! tu feňulku si už někdo vzdal, smekám před ním!!! je to strašně suepr a těší mě váš zájem o toto téma. děkuju všem

" Je lepší litovat, že jsme něco udělali, než toho co ne."

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí