Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 19. 4. 2006 9:24

kornoutek
♥♥♥♥---
Místo: Střední čechy
Registrovaný: 28. 2. 2006
Příspěvky: 316

Re: Akné na bradě

Ahoj, manžel měl s tímhle taky problémy, je mu 34 let, to byli strašný boláky, a hlavně na nose, to pak měl strašnou bambuli:-)), když jsem mu radila, aby zašel ke kosmetičce tak nechtěl, ale došěl si na kožní a tam mu předepsala Dalacin T a ještě jednu vodičku, kterou mi připravili v lékárně a maže se obden a musím říct, že už je úplně po problému, dřív měl každý den na obličeji plno akné a teď už 14 dní ani jeden a má daleko hezčí ple...


Není tady

 

#27 19. 4. 2006 10:11

Renča1
♥♥♥----
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 232

Re: Akné na bradě

kornoutek napsal(a):

Ahoj, manžel měl s tímhle taky problémy, je mu 34 let, to byli strašný boláky, a hlavně na nose, to pak měl strašnou bambuli:-)), když jsem mu radila, aby zašel ke kosmetičce tak nechtěl, ale došěl si na kožní a tam mu předepsala Dalacin T a ještě jednu vodičku, kterou mi připravili v lékárně a maže se obden a musím říct, že už je úplně po problému, dřív měl každý den na obličeji plno akné a teď už 14 dní ani jeden a má daleko hezčí ple...

Ahoj Kornoutku, s tímhle je lepší na kosmetiku nechodit a ani moc na to nepoužívat krémy, aspoň tak mi to radila dermatoložka.Ten Dalacin T jsem už také měla,ale nezabral. No snad se toho taky někdy zbavim.


Život je jako běh v rozvázanejch botách - dřív nebo později si stejně dᚠna hubu.

Není tady

 

#28 21. 4. 2006 14:44

lulu24
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 3960
Web

Re: Akné na bradě

Renča1 napsal(a):

lulu24 napsal(a):

Já mám bohužel taky zkušenosti s akné, vyzkoušela jsem všechno možný, čaje, mastičky, bilinky...pomohl mi až doktor na kožním, který mi dal antibiotikum. Brala jsem ho asi 2 měsíce!Vím, že je to pro organismus strašný záhul ale pomohlo mi to. Od té doby mám klid. Skus taky kožní, já měla normálně zánět v kůže a na to ti mastičky nepomůžou.

Ahoj Lulu, mně bohužel antibiotika nezabrala, teda vlastně zabrala,ale vždy jen tak na 14 dní a pak se to rozjelo ještě v mnohem horší formě. Nejhorší bylo mé zjištění,že paní doktorka léčí snad všechno jedním antibiotikem deoxymykoin, který předepisuje každému a na vše. Takže pro mě antibiotika nejsou to nejlepší řešení, ale věřím že někomu zabrat můžou.

Já taky brala Deoxymikoin, mě tedy zabral. ale určitě bych tvůj problém řešila spíš na kožním, než někdy na kosmetice.Nebo zkus změnit antikoncepci. Na akné je výborná Jeanine.

Není tady

 

#29 21. 4. 2006 18:39

Hahnčí
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 49

Re: Akné na bradě

Renča1 napsal(a):

lulu24 napsal(a):

Já mám bohužel taky zkušenosti s akné, vyzkoušela jsem všechno možný, čaje, mastičky, bilinky...pomohl mi až doktor na kožním, který mi dal antibiotikum. Brala jsem ho asi 2 měsíce!Vím, že je to pro organismus strašný záhul ale pomohlo mi to. Od té doby mám klid. Skus taky kožní, já měla normálně zánět v kůže a na to ti mastičky nepomůžou.

Ahoj Lulu, mně bohužel antibiotika nezabrala, teda vlastně zabrala,ale vždy jen tak na 14 dní a pak se to rozjelo ještě v mnohem horší formě. Nejhorší bylo mé zjištění,že paní doktorka léčí snad všechno jedním antibiotikem deoxymykoin, který předepisuje každému a na vše. Takže pro mě antibiotika nejsou to nejlepší řešení, ale věřím že někomu zabrat můžou.

Renčo, tolikkrát jsem už četla, jak antibiotika oslabují imunitu, já řeším vše přes homeopatii, také jsem měla obdobné problémy. Ahoj Hanka

Upravil(a) Hahnčí (21. 4. 2006 18:39)

Není tady

 

#30 22. 4. 2006 4:38

Buba
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 131

Re: Akné na bradě

Damy, chce to vycistit creva, 2-3 tyzdne bez cerveneho masa, vela zeleniny, mne zabera pit kefir, kefir a kefir.

Není tady

 

#31 22. 4. 2006 10:57

Hela A
♥♥-----
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 50

Re: Akné na bradě

Buba napsal(a):

Damy, chce to vycistit creva, 2-3 tyzdne bez cerveneho masa, vela zeleniny, mne zabera pit kefir, kefir a kefir.

Jde to i bez kefíru, ten jsem nikdy nemusela!hmm Chce to jen zásadní změnu!smile

Upravil(a) Hela A (22. 4. 2006 10:59)

Není tady

 

#32 24. 4. 2006 7:48

Renča1
♥♥♥----
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 232

Re: Akné na bradě

lulu24 napsal(a):

Renča1 napsal(a):

lulu24 napsal(a):

Já mám bohužel taky zkušenosti s akné, vyzkoušela jsem všechno možný, čaje, mastičky, bilinky...pomohl mi až doktor na kožním, který mi dal antibiotikum. Brala jsem ho asi 2 měsíce!Vím, že je to pro organismus strašný záhul ale pomohlo mi to. Od té doby mám klid. Skus taky kožní, já měla normálně zánět v kůže a na to ti mastičky nepomůžou.

Ahoj Lulu, mně bohužel antibiotika nezabrala, teda vlastně zabrala,ale vždy jen tak na 14 dní a pak se to rozjelo ještě v mnohem horší formě. Nejhorší bylo mé zjištění,že paní doktorka léčí snad všechno jedním antibiotikem deoxymykoin, který předepisuje každému a na vše. Takže pro mě antibiotika nejsou to nejlepší řešení, ale věřím že někomu zabrat můžou.

Já taky brala Deoxymikoin, mě tedy zabral. ale určitě bych tvůj problém řešila spíš na kožním, než někdy na kosmetice.Nebo zkus změnit antikoncepci. Na akné je výborná Jeanine.

Ahoj Lulu, jak už jsem tady psala tak chodím na dermatologii, kosmetika v mém případě opravdu nemá cenu.
Teď po půl roce se vracím k antikoncepci Diane 35, teď jsem brala půl roku Minervu, která je prý naprosto stejná jako Diane. Tak uvidíme jestli se to zlepší.


Život je jako běh v rozvázanejch botách - dřív nebo později si stejně dᚠna hubu.

Není tady

 

#33 24. 4. 2006 7:52

Renča1
♥♥♥----
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 232

Re: Akné na bradě

Hahnčí napsal(a):

Renča1 napsal(a):

lulu24 napsal(a):

Já mám bohužel taky zkušenosti s akné, vyzkoušela jsem všechno možný, čaje, mastičky, bilinky...pomohl mi až doktor na kožním, který mi dal antibiotikum. Brala jsem ho asi 2 měsíce!Vím, že je to pro organismus strašný záhul ale pomohlo mi to. Od té doby mám klid. Skus taky kožní, já měla normálně zánět v kůže a na to ti mastičky nepomůžou.

Ahoj Lulu, mně bohužel antibiotika nezabrala, teda vlastně zabrala,ale vždy jen tak na 14 dní a pak se to rozjelo ještě v mnohem horší formě. Nejhorší bylo mé zjištění,že paní doktorka léčí snad všechno jedním antibiotikem deoxymykoin, který předepisuje každému a na vše. Takže pro mě antibiotika nejsou to nejlepší řešení, ale věřím že někomu zabrat můžou.

Renčo, tolikkrát jsem už četla, jak antibiotika oslabují imunitu, já řeším vše přes homeopatii, také jsem měla obdobné problémy. Ahoj Hanka

Ahoj Hanko, mᚠpravdu antibiotika nejsou nic dobrého.Tento týden jsem objednaná do Institu Celostní Medicíny k MUDr. Strnadelové, byl mi doporučen MUDr. Jonáš, ale ten už bohužel nové pacienty nebere. Tak uvidíme :-)


Život je jako běh v rozvázanejch botách - dřív nebo později si stejně dᚠna hubu.

Není tady

 

#34 25. 4. 2006 16:20

holka
Host

Re: Akné na bradě

Renčo, proč myslíš že kosmetika nemá cenu ?????? Naopak, mně kosmetička přišla na to že akné může být z antikoncepce, začala jsem brát Yadine, po cca 2 měsících to bylo lepší, po dalších dvou už bylo po problému. Navíc mi hodně pomohla masហobličeje na kosmetice, čímž se pročistili lymfatické cesty + pila jsem kopřivový čaj, začala používat speciální krém a mycí gel od kosmetičky a je to v poho, už se mi i zahojily jizvičky.   Navíc mě tohle všechno vyšlo určitě levněji než laser a spousty krémů co jsi zkoušela.
Určitě si na kosmetiku zajdi.

 

#35 25. 4. 2006 16:31

Kluk
Host

Re: Akné na bradě

holka napsal(a):

Renčo, proč myslíš že kosmetika nemá cenu ?????? Naopak, mně kosmetička přišla na to že akné může být z antikoncepce, začala jsem brát Yadine, po cca 2 měsících to bylo lepší, po dalších dvou už bylo po problému. Navíc mi hodně pomohla masហobličeje na kosmetice, čímž se pročistili lymfatické cesty + pila jsem kopřivový čaj, začala používat speciální krém a mycí gel od kosmetičky a je to v poho, už se mi i zahojily jizvičky.   Navíc mě tohle všechno vyšlo určitě levněji než laser a spousty krémů co jsi zkoušela.
Určitě si na kosmetiku zajdi.

Hormonální aktikoncepce narušuje přirozenou hladinu hormonů v těle, takže může dojít i k zhoršení akné a nejen akné!

 

#36 25. 4. 2006 21:40

Kasandra
Host

Re: Akné na bradě

Kamarádka měla taky problém s akném na bradě. Došlo to do takového stádia, že nechtěla chodit do společnosti. Zkoušela kosmetičku, byla také u kožního lékaře ale vše bylo jen dočasné, za chvíli se akné objevilo znovu. Pak jela s manželem navštívit manželova kolegu z práce a shodou náhod jeho manželka byla také kosmetička. Tak si kamarádku prohlédla a doporučila ji kosmetiku Alcina řady F - Tag und Nacht Fluid a doporučila ji přestat používat fluoridové zubní pasty. A problém byl po 12 letech vyřešen. Škoda že to nevěděla dřív.

 

#37 26. 4. 2006 7:34

pachola
♥♥-----
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 30

Re: Akné na bradě

http://empatia.cz/diagnostika/hormon.htm
na tejto stránke je vežmi dobré to, že si podža svojej tváre zistíte, kde vás čo trápi

Není tady

 

#38 26. 4. 2006 9:12

Renča1
♥♥♥----
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 232

Re: Akné na bradě

holka napsal(a):

Renčo, proč myslíš že kosmetika nemá cenu ?????? Naopak, mně kosmetička přišla na to že akné může být z antikoncepce, začala jsem brát Yadine, po cca 2 měsících to bylo lepší, po dalších dvou už bylo po problému. Navíc mi hodně pomohla masហobličeje na kosmetice, čímž se pročistili lymfatické cesty + pila jsem kopřivový čaj, začala používat speciální krém a mycí gel od kosmetičky a je to v poho, už se mi i zahojily jizvičky.   Navíc mě tohle všechno vyšlo určitě levněji než laser a spousty krémů co jsi zkoušela.
Určitě si na kosmetiku zajdi.

Ahoj holka, myslela jsem to tak,že kosmetika nemá cenu jen v mém případě.Nemám takové to povrchové akné sem tam pupínek,u mě to jde prý do hlubší vrstvy kůže. Jinak kosmetika je určitě dobrá prevence.
Antikoncepci beru 7 let Diane35, po které jsem měla ple vždycky perfektní. Před půl rokem jsem přešla na Minervu a v té době tak nějak začaly mé problémy s akné na bradě,může to mít souvislost se změnou antikoncepce,ale může to být i náhoda (Minerva je prý neprosto stejná jako Diane, aspoň to tak říkaj gynekologové).Takže teď se projistotu po půl roce vracím k Diane 35. Jen se hrozím doby až budu chtít otěhotnět a antikoncepci vysadim. Přeju hezký den :-) Renča


Život je jako běh v rozvázanejch botách - dřív nebo později si stejně dᚠna hubu.

Není tady

 

#39 26. 4. 2006 12:29

holka
Host

Re: Akné na bradě

Renča1 napsal(a):

holka napsal(a):

Renčo, proč myslíš že kosmetika nemá cenu ?????? Naopak, mně kosmetička přišla na to že akné může být z antikoncepce, začala jsem brát Yadine, po cca 2 měsících to bylo lepší, po dalších dvou už bylo po problému. Navíc mi hodně pomohla masហobličeje na kosmetice, čímž se pročistili lymfatické cesty + pila jsem kopřivový čaj, začala používat speciální krém a mycí gel od kosmetičky a je to v poho, už se mi i zahojily jizvičky.   Navíc mě tohle všechno vyšlo určitě levněji než laser a spousty krémů co jsi zkoušela.
Určitě si na kosmetiku zajdi.

Ahoj holka, myslela jsem to tak,že kosmetika nemá cenu jen v mém případě.Nemám takové to povrchové akné sem tam pupínek,u mě to jde prý do hlubší vrstvy kůže. Jinak kosmetika je určitě dobrá prevence.
Antikoncepci beru 7 let Diane35, po které jsem měla ple vždycky perfektní. Před půl rokem jsem přešla na Minervu a v té době tak nějak začaly mé problémy s akné na bradě,může to mít souvislost se změnou antikoncepce,ale může to být i náhoda (Minerva je prý neprosto stejná jako Diane, aspoň to tak říkaj gynekologové).Takže teď se projistotu po půl roce vracím k Diane 35. Jen se hrozím doby až budu chtít otěhotnět a antikoncepci vysadim. Přeju hezký den :-) Renča

Já brala stejný prášky cca 5 let, po změně se to ukázalo jako hlavní příčina (taky jsem měla takový to bolestivý akné, ani to dlouho nebylo vidět navrchu ale týden předtím už to bolelo sotva jsem se dotkla brady)+ cca 3x ta masហobličeje + kopřivový čaj + kefíry (mám je naštěstí ráda) + kosmetika "na pupínky" a naštěstí je to nejhorší pryč. Sem tam se udělá pupínek ale to už je nic proti tomu co bylo.
Zeptej se doktora na Yadine, je to sice dražší, ale absolutně žádný vedlejší účinky a nebudu pak muset dlouho čekat na otěhotnění.
Držím palce a se ti to zlepší !!

 

#40 27. 4. 2006 12:40

Jitka
Host

Re: Akné na bradě

Kosmetiku Alcinu jsem zkoušela taky i to vyřazení zubních past s Fluorem a bez výsledku. A když máte takové to hluboké akne - podkožní boláky, tak Vás pořádná kosmetička neošeštří a pošle Vás na kožní, masហby v tomto případě mohla udělat pěkný masakr. Já beru do Diane, jak už jsem psala, protože mi nic jiného nezabralo (ani žádné diety nebo třeba čínská medicína apod.). Ještě uvažuju o léčbě Roaccutanem, protože mi je už 41 let a nevím, jestli to Diane bude i nadále vhodné. Já se z té puberty asi vůbec nedostanu.

 

#41 28. 4. 2006 10:07

Renča1
♥♥♥----
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 232

Re: Akné na bradě

Jitka napsal(a):

Kosmetiku Alcinu jsem zkoušela taky i to vyřazení zubních past s Fluorem a bez výsledku. A když máte takové to hluboké akne - podkožní boláky, tak Vás pořádná kosmetička neošeštří a pošle Vás na kožní, masហby v tomto případě mohla udělat pěkný masakr. Já beru do Diane, jak už jsem psala, protože mi nic jiného nezabralo (ani žádné diety nebo třeba čínská medicína apod.). Ještě uvažuju o léčbě Roaccutanem, protože mi je už 41 let a nevím, jestli to Diane bude i nadále vhodné. Já se z té puberty asi vůbec nedostanu.

Ahoj Jitko, jak dlouho bereš Diane ? Myslim že pokud nemᚠžádné jiné problémy s užíváním této antikoncepce, tak bych ji brala dál. S tim roaccutanem bych si to rozmyslela je to totiž pěkný driák. Píšeš,že jsi zkoušela i různé diety a čínskou medicínu. Něco podobnmého jsem absolvovala včera a když mi tam řekli co vše bych nesměla jíst tak nevim, ale určitě bych nevydržela být živa jen na jáhelný plackách apod.stravě.Dostala jsem spoustu homeopatik na pročištění střev a dnes je začínám užívat. Chápu tě, tyhle problémy opravdu člověku otravujou život sad


Život je jako běh v rozvázanejch botách - dřív nebo později si stejně dᚠna hubu.

Není tady

 

#42 28. 4. 2006 14:03

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Akné na bradě

Moje kamarádka měla tyto a dost velké problémy po zubní pastě. Roky zkoušela kde, co a pak jí doktorka řekla, že to bude asi ze zubní pasty a je po problému!

Není tady

 

#43 28. 4. 2006 18:47

Jitka
Host

Re: Akné na bradě

Renčo,Diane beru 3. rok a jediný problém je, že mě před menstruací bolí hlava. Ale nejsou to takové ty silné bolesti - dá se to vydržet. Ale mám špatný pocit z toho, že beru prášky (i když jsem jim moc vděčná, opravdu jako jediné mi zabraly), tak jsem si říkala, že bych do toho Roacc. šla. Vím, že je to síla, ale třeba bych pak měla pokoj? Všem, komu vadí zubní pasta, tak existuje pasta homeopatická, bohužel už si nepamatuji název. Mně sice nepomohla, ale někomu to třeba zabere.
Renčo, třeba Ti ta léčba pomůže, za zkoušku to určitě stojí. Každý jsme přeci jiný. Držím moc palce.
Nevíte o někom, kdo absolvoval léčbu Roaccutanem ve věku 40 let a výše?

 

#44 28. 4. 2006 18:50

Jitka
Host

Re: Akné na bradě

Renčo, ještě jsem si vzpomněla, zkus vynechat používání vody na obličej - někomu vadí chlor. Zkus se omývat jen Jarišovým roztokem. Prý to taky někomu zabere.

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů