Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 11. 4. 2006 7:10

Ilča
Host

Oblečení

Kupujete už někdo oblečení na miminko už před těhotenstvím? Nebo jsu blázen jen já? albert

 

#2 11. 4. 2006 7:21

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: Oblečení

Ilčo, o tom už tady jedna diskuze byla a byly velice odlišné názory... Já už něco malinko mám, ale kupuju jen když se mi něco vážně mooooc líbí a taky jsem něco koupila, když jsem byla těhu (pak jsem o mimi přišla). Já osobně na tom vůbec nic špatného nevidím, ale je pravda, jak psaly některé holky, ž e u některých snažilek to může způsobit ještě větší psychický nátlak...
Kolik a co už máš? wink

Není tady

 

#3 11. 4. 2006 7:27

Ilča
Host

Re: Oblečení

V pátek jsem si koupila jen bodíčko, ale zatím nic. Tak mě napadlo se zeptat jestli se vůbec někdo najde takový jak já. A ty jsi v kolikati o mimčo přišla a proč? (teda jestli chceš o tom psát). Právěže to bodíčko se mi moc líbilo a stálo jen 59,-Kč. Plánuji mimi až příští rok (jako otěhotnět). Jak jsi na tom ty?smile

 

#4 11. 4. 2006 7:35

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: Oblečení

no, tak to já mám doma větší zásoby smile ale je pravda, že některé věci jsem dostala z recese od kamarádek a tak.... big_smile  je mi 21 a o mimi přišla teď podruhé (poprvé v 6tt a podruhé v 10tt) - důvod neznámý... a snažit se snad budeme moct příští cyklus.... Proč chceščekat ještě rok? nebo musíš (škola a tak?)
s tím nakupování taky záleží na tom, jestli třeba nemᚠněkoho, kdo by Ti něco nechal po svém miminku, protože těch nejmenších věcí ta moc třeba není - mimi strašně rychle roste a kdybys toho měla moc, tak ani mimi nestihne něco obléct... a další věc jsou penízky - ne každý mámožnost nechat si nakupování až na pár týdnů před porodem.... ale s opravdovým naupováním výbavičky se vším všudy chci počkat až tak kolem 15-20tt, kdy už by měla být jen malá pravděpodobnost, že bych nakupovala zbytečně...

Není tady

 

#5 11. 4. 2006 7:39

Ilča
Host

Re: Oblečení

Mám 26 a musím počkat až dostavíme domeček, nemáme kde bydlet. Ale už bych strašně moc chtěla miminko. Proto se už dívám po oblečkách a tak a udělám si tím i velkou radost. Chtěla bych tak otěhotnět v zimě nebo na jaro. Tak to mě mrzí s těma tvýma problémama, ale to se ustálí a zvládneš to. wink

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů