Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 10. 4. 2006 20:09

77.Evča
Host

Jízda na rotopedu

Ahojky chtěla bych se zeptat.Koupila jsem si rotoped,ale vůbec nevím jak bych měla správně jezdit a jak dlouho.Nechci svaly,ale schodit jen pár kil.Předem děkuji Evča  kapitulation

#2 10. 4. 2006 20:30

Elfka005
Host

Re: Jízda na rotopedu

Evčo já na rotopedu zhubla 15 kg. Pokud jedeš ráno po probuzení tak stačí půl hoďky-tuky se spalují po 5-ti minutách. Ale pokud je to dýl tak 40 minut, a šlapat pořád ve stejném tempu bez přestávky. Je to náročné ale účinné. Obrň se trpělivostí. Půl hoďky před cvičením jsem pila Carnitin tekutý. Hodně pij vodu, minerálky neslazené, bylink. čaje a i džus v rozumném množství. Ráno jsem jedla musli s mlékem,dopoledne ovoce, oběd třeba prsa na vodě se zeleninou a pečivem tmavým,odpoledne jogurt a ovoce, večeře třeba rybí filé na vodě nebo tmavý chléb se sýrem nebo i tuňáka ve vlastní šávě. Ale bacha na jo-jo efekt,nesmíš po tomto začít jíst normálně bez cvičení jinak to mᚠnahoře.Pa

#3 10. 4. 2006 20:43

Radka70
Host

Tuky se nezačínají spalovat po 5, ale po 2O minutách. Po této době se startuje spalování tuků. Tepová frekvence by měla být asi 13O tepů za minutu. Pokud je člověku nad 5O, stačí TF asi 120, možná i míň.

#4 10. 4. 2006 20:51

77.Evča
Host

Ahojky,děkuji za rady zkusím se jimy řídit doufám že to zabere.Papa Evča hmm

NÁŠ TIP:

Zápatí