Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 12. 4. 2006 18:50

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: Blabá práce.. ach jo

Vanda55: No vida, tak třeba se dohodnete s Teru.smile

Není tady

 

#27 12. 4. 2006 18:52

Vanda55
Host

Re: Blabá práce.. ach jo

Vubec nevim odkud je a o jakou praci ma zajem. Ja proste hledam cloveka ktery chce pracovat.

 

#28 12. 4. 2006 22:40

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Blabá práce.. ach jo

Rybička napsal(a):

No, mamku opravdu nepoznávám. Vzala si Angličtinu pro samouky a začíná se jí sama učit. Bude z ní totiž maturovat a ve škole měla ještě jen ruštinu. smile Snad to zvládne.

Choysia: Když tu odvahu našla moje mamka, která se bojí úplně všeho, tak jí musí najít každý. Zkus to taky, abys sis později nevyčítala, žes to nezkusila. smile



choysia napsal(a):

Rybička napsal(a):

Moje mamka má svůj malý obchůdek. Tržby jsou také čím dál nižší, protože všude kolem nás vyrůstají supermarkety a hypermarkety. Klobouk dolů, mamka se rozhodla, že si doplní vzdělání a udělá si maturitu, protože je zatím jen vyučená. Od září začíná dálkově studovat. Jsem ráda, že se tak rozhodla, protože až bude muset krámek zavřít, bude se jí s maturitou práce hledat přeci jen o něco lépe. Nikdy není pozdě... Já jsem hrdá na to, že to zkusí.

To teda bud hrdá Rybičko, mamča je frajerka, mě je sice teprve 30, ale tak statečná nejsem. Tak jí držím palce...

Ahoj Rybičko, tys mi teda dala, at to prej zkusim, nejaký učení.Celej den jsem dneska hledala rekvalifikační kurzy, ale je to moc drahý...Radši si budu opráším slovníčky a jupííí na jazyky...

Není tady

 

#29 13. 4. 2006 8:09

Teru
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 331

Re: Blabá práce.. ach jo

Zdravím Vando,

takové lidi taky znám, co si jdou do práce zatelefonovat... momentálně to vypadá tak, že se to taky budu muset naučit, jinak se tady ukoušu nudou grater
Jinak pokud hledᚠněkoho, kdo chce pracovat, je z Prahy a jedná se o seriózní práci, tak se hlásím jako první na seznam big_smile. Mám odcela solidní praxi v administrativě, PC není problém a mluvím anglicky a částečně francouzsky.

Teru


Nacházíme to, co očekáváme, a dostáváme to, o co žádáme.
...
Tragédií života není to, že končí příliš brzo, ale že my čekáme příliš dlouho, než ho vůbec začnem žít.

Není tady

 

#30 13. 4. 2006 11:33

Vanda55
Host

Re: Blabá práce.. ach jo

Teru napsal(a):

Zdravím Vando,

takové lidi taky znám, co si jdou do práce zatelefonovat... momentálně to vypadá tak, že se to taky budu muset naučit, jinak se tady ukoušu nudou grater
Jinak pokud hledᚠněkoho, kdo chce pracovat, je z Prahy a jedná se o seriózní práci, tak se hlásím jako první na seznam big_smile. Mám odcela solidní praxi v administrativě, PC není problém a mluvím anglicky a částečně francouzsky.

Teru

Ahoj Teru,

to je nahoda. Jedna se opravdu o praci v Praze. Nevim cemu rikas solidni prace, ale pokud mas zajem, radeji bych tuto debatu presunula na e-mail a muzeme si rict vic.

 

#31 13. 4. 2006 11:48

Teru
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 331

Re: Blabá práce.. ach jo

Prima, můj e-mail je teru.teru@centrum.cz, byla bych moc ráda, kdybys mi napsala, o jakou práci se jedná big_smile a já pošlu CV.

Teru


Nacházíme to, co očekáváme, a dostáváme to, o co žádáme.
...
Tragédií života není to, že končí příliš brzo, ale že my čekáme příliš dlouho, než ho vůbec začnem žít.

Není tady

 

#32 13. 4. 2006 11:54

Vanda55
Host

Re: Blabá práce.. ach jo

Teru napsal(a):

Prima, můj e-mail je teru.teru@centrum.cz, byla bych moc ráda, kdybys mi napsala, o jakou práci se jedná big_smile a já pošlu CV.

Teru

Ok, poslu e-mail.

 

#33 13. 4. 2006 12:11

Vanda55
Host

Re: Blabá práce.. ach jo

Ahoj Teru,

tak jsem ti poslala ten e-mail, mozna ti prijde 2x, nejak me zlobil internet.

Vanda55

 

#34 13. 4. 2006 12:17

Teru
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 331

Re: Blabá práce.. ach jo

Poslala jsem odpověď spolu s životopisem. Pokud budeš mít zájem, volej mne, prosím, na telefon, který je uveden v CV.

Teru


Nacházíme to, co očekáváme, a dostáváme to, o co žádáme.
...
Tragédií života není to, že končí příliš brzo, ale že my čekáme příliš dlouho, než ho vůbec začnem žít.

Není tady

 

#35 13. 4. 2006 12:48

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: Blabá práce.. ach jo

Teda holky, držím Vám palečky a vyjde vzájemná spolupráce. smile

Není tady

 

#36 13. 4. 2006 12:49

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: Blabá práce.. ach jo

Choysia: To jo, drahé to je. Mamka zaplatí něco kolem 12 000 ročně. Ale jazyky jsou taky fajn. Hlavní je, že se snažíš. smile

Není tady

 

#37 13. 4. 2006 13:43

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Blabá práce.. ach jo

Vanda55 napsal(a):

Ja mam opacny problem, hledam zamestnance a jako by nikdo nechtel pracovat. Spis mi pripada, ze lide chodi jen do zamestnani pro penize, pripadne vyridit si tam soukrome telefony a e-maily. Nechci vas tim nastvat, ale takova je moje zkusenost.

No tak napiš odkud jsi, koho hledáš, jaké mᚠpožadavky a co za to nabízíš...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#38 13. 4. 2006 13:56

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Blabá práce.. ach jo

Rybička napsal(a):

Choysia: To jo, drahé to je. Mamka zaplatí něco kolem 12 000 ročně. Ale jazyky jsou taky fajn. Hlavní je, že se snažíš. smile

Jenže já našla rekvalifikaci na účetnictví za 13000,- jednorázově. To je docela hodně, na to že to umím. Teda možná ještě.
Jdu si lehnout do slovníčku.

Není tady

 

#39 13. 4. 2006 14:06

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: Blabá práce.. ach jo

Tak dobrou noc. smile

Není tady

 

#40 13. 4. 2006 14:32

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Blabá práce.. ach jo

Rybička napsal(a):

Tak dobrou noc. smile

Jo, díky.Ted ještě donutím svýho mužíčka at opráší taky jazyk.Italský.

Není tady

 

#41 1. 11. 2006 19:12

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Blabá práce.. ach jo

Teru napsal(a):

Ahoj holky,

potřebuji si někde postěžovat - i když vím, že mi to bude plat prdný hmm

Před cca měsícem jsem skončila v práci, kde jsem byla přes dva roky a našla si práci novou- ze začátku jsem byla strašně nadšená, tešila jsem se, ale... už při podpisu smlouvy se ukázala spousta zajímavých věcí, které se mi neobtěžovali říct dopředu, nebýt v situaci, že potřebuji práci, asi bych smlouvu roztrhala a panu personalistovi ještě plivla do obličeje... no nic, věřila jsem, že bude lépe. Jenže není, je to strašné. V pondělí ráno se nemůžu donutit vylézt z postele a nenávidím celý svět, jak mně ta práce nebaví.
Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají, že... škoda, že jsem tolik dala na první dojem a nesledovala varovné signály.
Teď zase hledám, tajně samozřejmě, jsem ve zkušebce. Po dopoledním pátrání na netu nic, nic mně nezaujalo. Mám z toho vážně depku jak Brno usch!
Co vy, jak to máte v práci vy? Baví vás??? A jak se vám to povedlo, pokud ano?

Teru

Chces slyset pravdu ? Ano, bavi me moje prace. Hledam, hledam, az nakonec vyhraju vyberove rizeni, protoze ho vyhrat chci a s tim na VR jdu. Pracuji pro skvelou firmu s nekolika miliardovym obratem. Delam to, co me bavi. Co presne delam ? To rict nemohu wink

PS: Mozna se malo snazis, chce to vetsi prubojnost a dobrou praci najdes. Vubec nechapu, co resis ve zkusebce. Pokud Te prace nebavi, nebo si myslis, ze Te zamestnavatel podvedl, rekni dovidenia a jdi jinam, ne ?


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#42 1. 11. 2006 19:15

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Blabá práce.. ach jo

Dark Angel - vida, nikdy jsem si nemyslela že hledání práce je tak jednoduché big_smile


Mája

Není tady

 

#43 1. 11. 2006 19:21

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Blabá práce.. ach jo

Hele Majaja, nevim jak to myslis. ja nepisu jednoduche. Ja pisu, ze clovek musi trosku chtit, trosku vic zdraveho sebevedomi, trosku snahy. Nic nam samo z nebe nespadne, ze ? Pokud ovsem nejsme dobre vdane wink


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#44 1. 11. 2006 19:23

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Blabá práce.. ach jo

To je pravda, že nic do klína samo nespadne. Souhlasím i se snahou, sebevědomí se dá naučit, ale to vrozené je přece jen do života lepší, jen já vím, že pokud bych neměla druhé místo jisté, určitě bych první neopouštěla. Přijde mi jednodušší hledat si práci když už nějakou máš, nehledí na tebe jako na bezprizorní pako.............


Mája

Není tady

 

#45 1. 11. 2006 19:24

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Blabá práce.. ach jo

Majaja: Chces vedet jednu zajimavou vec ? Stalo me to mesic pripravy, dva 4 hodinove pohovory a presvedceni, ze tu praci proste dostanu. Muj zamestnavatel byl vyhlednuty uz v roce 2001, az ted tu praci mam. Takze co? Jeste otazky ?

DA


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#46 1. 11. 2006 21:29

kosatka
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 129

Re: Blabá práce.. ach jo

Májajája napsal(a):

To je pravda, že nic do klína samo nespadne. Souhlasím i se snahou, sebevědomí se dá naučit, ale to vrozené je přece jen do života lepší, jen já vím, že pokud bych neměla druhé místo jisté, určitě bych první neopouštěla. Přijde mi jednodušší hledat si práci když už nějakou máš, nehledí na tebe jako na bezprizorní pako.............

Mᚠpravdu, taky bych vsadila na jistotu a nešla bych z prvního místa, kdybych neměla druhé. Ale není to jednodušší, jak říkáš. Aspoň moje zkušenost. Víc jak rok jsem hledala zajímavější místo a kdykoliv jsem postoupila do užšího výběru nebo se dokonce rozhodovalo mezi dvěma, vždy mi řekli - víte, vy práci máte, vy jste "vysmátá". Nebyla jsem. Nakonec jsem se při jedné výběrovce tak strašně vychválila, přímo se jim vnutila. Vzali mě a jsem tam ráda.Částečně samostatná práce,lidskej šéf  a bezva kolegyně.
Ale plně chápu Teru, taky jsem to kdysi zažila, tu nechu do práce.Brrr.

Není tady

 

#47 1. 11. 2006 22:26

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Blabá práce.. ach jo

Kosatko a ještě jeden zádrhel v tom je... když hledᚠpráci lepší a nějakou máš... a to je ten, že málokdy tě nadžízený pustí takřka ze dne na den... a nový zaměstnavatel by nejraději nástup hned zítra ....
vím, o čem mluvím, něco podobného jsem zažívala teď nedávno...


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#48 2. 11. 2006 9:23

kosatka
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 129

Re: Blabá práce.. ach jo

Přesně tak, výpovědní lhůta jsou myslím dva měsíce a tak dlouho na tebe nikdo čekat nebude, pokud vyloženě nemᚠnějaký předběžný papír v ruce. Ta nejistota je pak hrozná.
A jak dopadlo u tebe? - vzali tě?

Není tady

 

#49 2. 11. 2006 20:26

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Blabá práce.. ach jo

Asi fakt záleží na každém případě, já většinou když hledala práci jako čerstvě nezaměstnaná , byla jsem tak vyklepaná a nervní že z toho nebylo nic, když jsem měnila, nebo měla něco v záloze, působila jsem asi líp a tehdy to klaplo.
Shodou okolností jsem dnes nějak začala  nedůvěřovat stabilitě svého místa a už jen ten pocit, že je "reálná" možnost zůst zase bez práce je strašná. Už jen ten pocit snad mění to co jsem DA napsala jako první. Možná to je jednoduché, ale pro mně to představuje obrovský strest nemít práci i hledat práci.

Jinak DA, zřejmě jsi perfektní, vezmeš mně prosím na školení? Protože já ačkoliv se na pohovory připravovala, tak jsem uspěla v nevelkém procentu. Možná je to tím, že když jsem bez práce jsem ochotná dělat téměř cokoliv, možná je to tím že nejsem svobodná a možnost výběru je vázána na bydliště , rodinu a možnosti dojíždění................


Mája

Není tady

 

#50 3. 11. 2006 17:33

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Blabá práce.. ach jo

mala.popelka napsal(a):

Kosatko a ještě jeden zádrhel v tom je... když hledᚠpráci lepší a nějakou máš... a to je ten, že málokdy tě nadžízený pustí takřka ze dne na den... a nový zaměstnavatel by nejraději nástup hned zítra ....
vím, o čem mluvím, něco podobného jsem zažívala teď nedávno...

<!>vina ...Vsechno jde, kdyz se chce. Hledate zpusoby, nebo duvody holki ? wink


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů