Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 4. 2006 11:03

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

další nesmyslný krok naší vlády ??

"Vláda objednala v USA 15 tun postřiku proti komárům, kteří by se mohli přemnožit v zaplavených oblastech. Dodávka přijde na čtyři až pět milionů korun. Podle ministra vnitra Františka Bublana by v zájmu urychlení mohl zásilku z USA dovézt armádní speciál. "

Proč proboha objednáváme postříky z USA a ještě to sem bude vézt vládní speciál ? To nemáme své české výrobky nebo něco z bližšího okolí ? To těm amerikánům fakt musíme tak moc lézt do zadnice ??yikes

Není tady

 

#2 10. 4. 2006 11:05

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: další nesmyslný krok naší vlády ??

jooo, milá Elo, už jsi viděla, aby naše skvělá vláda někdy vymyslela něco prospěšného a užitečného ? Kurňa, já teda ne big_smile


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#3 10. 4. 2006 11:08

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: další nesmyslný krok naší vlády ??

mala.popelka napsal(a):

jooo, milá Elo, už jsi viděla, aby naše skvělá vláda někdy vymyslela něco prospěšného a užitečného ? Kurňa, já teda ne big_smile

No jooo, já taky néééé big_smilegrater

Není tady

 

#4 10. 4. 2006 11:16

lila1
Host

Re: další nesmyslný krok naší vlády ??

Elo mᚠpravdu,že by to mohli být naše výrobky možná,že jsou ještě účinnější než ty americký.Ale proč brát naše,když naše firmy můžou krachovat,ne?No jo už v dávný době jsme lezli do zadnice východu nyní je to zase západ jsem zvědavá kdo to bude zase příště.Škoda,že když už teda chtějí vše podle západu proč ne se vším všudy viz platy,zákony .... No jo bohužel mám pouze selský rozum a nemám jejich školy.Tak holky žádné rozčilování stejnak nám to nepomůže a přeji hezký den i když je bohužel deštivý.Ahoj tongue

 

#5 10. 4. 2006 12:28

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: další nesmyslný krok naší vlády ??

nechci nikoho urazet ale zakladam si na tom ze jsem uprimna  big_smile   JSOU TO VOLOVE rock    jinak taky hezky den,tady v Brne krasne sviti slunicko.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#6 10. 4. 2006 12:54

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: další nesmyslný krok naší vlády ??

suzy napsal(a):

nechci nikoho urazet ale zakladam si na tom ze jsem uprimna  big_smile   JSOU TO VOLOVE rock    jinak taky hezky den,tady v Brne krasne sviti slunicko.

neurazilas, jen pobavilas. Mluvíš mi z duše lolwink

Není tady

 

#7 10. 4. 2006 13:24

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: další nesmyslný krok naší vlády ??

Myslim ze mluvim z duse mnohych ostatnich.taky vam pripada ze nase vlada dela vzdy presny opak nez by udelal normalni,logicky a zdrave myslici clovek??


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#8 10. 4. 2006 14:35

Dana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 6252

Re: další nesmyslný krok naší vlády ??

to oni proto, že nejsou normální, logicky myslící lidé


http://www.gify.nou.cz/divky_mini1_soubory/49.gif
Problémy přicházejí v řadě za sebou a při zvláště příznivých okolnostech i v dvojstupech.
Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám nikdy nezmizí ze srdce, i kdyby na čas zmizeli ze života....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů