Oznámení

16.srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

16.srpna : Co upéct z ostružin? Dvoubarevný suverénně snadný ostružinový koláč s drobenkou a mandlemi

14.srpna : Poprvé do školky aneb školka není bubák.

#26 13. 4. 2006 14:32

Nikol
Host

Re: Obarvení dlouhých vlasů na světlé tony

Pešta napsal(a):

Tak se jí běž nejdřív ukázat, řekni , že jsi objednaná a jdeš se zeptat co si o tom myslí.
A když to nestihnou tak tam budou dýl, na ulici tě s mokrou hlavou nevystrčí.

Ukázat se už nestihnu.. Ale risknu to,kdyžtak si připlatím.. Ale 2,5 hodiny není zase tak málo, tak třeba to bude OK smile Já se tak těším a zároveň se bojím smile

#27 13. 4. 2006 14:34

Nikol
Host

choysia napsal(a):

Já používám na odrosty Schwarzkopf Palette N10, barvím si je sama.Odrůstají mi teprve asi 2 roky, ale zatím to není znát, hned jak mršky tmavý vylejzaj, tak je jdu barvit. Barvu mám sjednocenou, do minulého týdne jsem měla vlasy do pasu,přírodní blondýnka.
A nemám je suchý, používám balzám Dove, zatím se mě nikdo neptá, jestli se odbarvuju.

To se máš, mně Schwarzkopf hrozně vysušuje vlasy, i když používám kúry..
Těším se, že se mi vlasy snad prosvětlí, když jsem byla blond, tak mi každý říkal, že mi to sluší.. Ale v té tmavší zase vyniknou modré oči.. Je to těžký smile
Nějaký barevný hnědo-světlý hustší melírek bude asi vypadat dobře smile Ještě že jsem měla v práci prémie big_smile Ty další návštěvy-udržovací- by podle mne neměly být tak drahé..

#28 13. 4. 2006 15:51

choysia
♥♥♥♥♥♥♥

Nikol: máš pravdu, s tmavýma vlasama asi vyniknou víc.

Upravil(a) choysia (16. 6. 2012 11:24)

Není tady

#29 18. 4. 2006 15:19

Nikol
Host

tak dneska mě to čeká smile Jsem z toho dost nervozní.. Zítra dám vědět, jak jsem dopadla.. Doufám, že nebudu muset chodit v čepici skurt big_smile

#30 18. 4. 2006 22:07

Nikol
Host

Ahooj,jsem spokojenáááá smile  Jinam už nepůjdu.. Mám tmavě zlatavou blond jako podklad a na tom podél pěšinky tenké pramínky přirozeného melíru, prostě super!! Navíc mě sama kadeřnice nechtěla moc ostříhat, že prý by to byla škoda, tak to mám krásně postupně sestříhané a délka zůstala. Nádhera!! Mám velikou radost big_smile

#31 19. 4. 2006 14:08

Pešta
♥♥♥♥---

Tak to je moc dobře.

Není tady

#32 19. 4. 2006 16:34

choysia
♥♥♥♥♥♥♥

Nikol: Tak vidíš, to je dobře, že jsi spokojená.

Není tady

#33 20. 4. 2006 16:36

Rybička
♥♥♥♥♥--

Tak to je dobře. smile A kolik Tě to stálo celkem, jestli se můžu zeptat?

Není tady

#34 20. 4. 2006 23:00

Nikol
Host

Rybička napsal(a):

Tak to je dobře. smile A kolik Tě to stálo celkem, jestli se můžu zeptat?

Tak na moje vlasy do pasu (melír, barva, střih, mytí, regenerace, foukaná) to bylo 1 526,-

#35 2. 5. 2006 23:34

Aha
Host

Jasne, dlouhe vlasy jsou krasne smile Prijd za nami na server venovany dlouhym vlasum a dlouhovlaskam.. urcite najdes podporu smile http://dlouhevlasy.unas.cz

#36 3. 5. 2006 12:20

Isidia
♥♥♥----
Místo: Česká republika

Mám velmi husté vlasy a dříve jsem nosívala je dlouhé až do pasu. Vypadalo to moc hezky. Ale když jsem se rozdhodla ostříhat, tak mě dvakrát v kadeřnictví odmítli, že je to škoda stříhat.  Nechala jsem se ostříhat až ve Zlíně, ale také mi to rozmlouvali. Protože jsem začala velmi brzo šedivět, tak jsem si vlasy sama začala barvit a to vlasovou kosmetikou Schwarzkopf. Dnes si vlasy stále barvím a spotřebuji na jedno odbarvení dvě tuby barvy a protože šediny jsou vidět, tak to barvím každých 4-5 týdnů, protože jsem tmavovláska.

Ať tvé baravení dopadne dobře!

Není tady

#37 5. 5. 2006 12:25

Rhea
♥♥♥♥---
Místo: Brno

Já Vám ty dlouhý vlasy "závidím". Mně nevyrostou dál než k lopatkám a já bych je brala tak do půli zad. Třeba si jednou našetřím a nechám si je prodloužit.  wink

Není tady

#38 5. 5. 2006 19:00

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy

S těma Schwarzkopf taky nemám dobrý zkušenosti, vymývají se! Dobrý jsou od Revlonu, Loreálu a i Palletky, ale ty De luxe!

cool

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí