Oznámení

16.srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

16.srpna : Co upéct z ostružin? Dvoubarevný suverénně snadný ostružinový koláč s drobenkou a mandlemi

14.srpna : Poprvé do školky aneb školka není bubák.

#1 10. 4. 2006 10:22

Nikol
Host

Obarvení dlouhých vlasů na světlé tony

Mám dlouhé vlasy do pasu, barvím si je, protože mám i přes mladý věk již viditelné šedivé vlasy. Kadeřnice pokaždé dělaly "ksichty",že se jim do takové hordy vlasů nechce a že je to šílená práce. Každá mě přemlouvala na stříhání, já si ale k jejich nelibosti vždy jen nechala zastřihnout konečky. Chápu, že to dá práci, tak dlouhé a v mém případě hodně husté vlasy, ale vždyť to platím, ne? A vždy jsem nechávala tučné dýžko. Přestala jsem tam po několika špatných zkušenostech chodit a barvím to doma sama, ale je to těžké, když na sebe pořádně nevidím. Asi šest let mám hnědo-zrzavé vlasy a chtěla bych mít světlé vlasy (dřív jsem si je odbarvovala zesvětlvoačem doma sama, měla jsem hezkou blond, žádné žluté kuře), ale raději bych teď šla do salonu.
Zajímalo by mě, kam chodila na barvu třeba Lucka Vondráčková,když ještě měla zesvětlené krásné dlouhé vlasy, a ostatní dlouhovlásky.. Někde, kde mi to udělají a nebudou remcat a moc mě stříhat. Vím, že odrosty budou dost vidět, že je lepší melír, ale ten se pro mě kvůli šedinám nehodí sad
Poradíte?

#2 10. 4. 2006 15:35

Rybička
♥♥♥♥♥--

Re: Obarvení dlouhých vlasů na světlé tony

To je jasné, že máš právo na to, nechat si dlouhé vlasy. Jednání těch kadeřnic určitě nebylo správné. Odkud jsi?

Není tady

#3 10. 4. 2006 16:02

Janila
Host

Ahoj Nikol chtěla jsem se tě jenom zeptat kolik spotřebuješ barvy na jedno obarveni.Ja mám sice vlasy dlouhe ani ne do poloviny zad a připadá mi,že mi nestačí ani ta jedna tuba.Díky smile

#4 10. 4. 2006 16:56

Pešta
♥♥♥♥---

Pokud neměníš barvu, tak je lepší barvit jen odrosty a nechat si trochu barvy a na posledních 5 minut to naplácat na celou hlavu.  Kupuju si od kadeřnice Majirel od Loreálu (ve velkoobchode barvy bez živnostáku neprodaj) a stačí mi jedna barva. Mám vlasy do půli zad.
Nikol: Určitě neodbarvuj doma at si nezničíš dlouhé vlasy a zkus nějaký Loreál salon, jsou skoro v každém větším městě. V Praze je jich na výběr. Můžou tě odbarvit Platinem  a to neničí vlasy vůbec, kamarádka má suché vlasya to je jediný co jí je nevysuší ještě víc.

Není tady

#5 10. 4. 2006 17:08

Nikol
Host

Rybička napsal(a):

To je jasné, že máš právo na to, nechat si dlouhé vlasy. Jednání těch kadeřnic určitě nebylo správné. Odkud jsi?

Jsem z Prahy a byla jsem asi ve třech kadeřnictvích, menších a všude to bylo děsný..

#6 10. 4. 2006 17:10

Nikol
Host

Pešta napsal(a):

Pokud neměníš barvu, tak je lepší barvit jen odrosty a nechat si trochu barvy a na posledních 5 minut to naplácat na celou hlavu.  Kupuju si od kadeřnice Majirel od Loreálu (ve velkoobchode barvy bez živnostáku neprodaj) a stačí mi jedna barva. Mám vlasy do půli zad.
Nikol: Určitě neodbarvuj doma at si nezničíš dlouhé vlasy a zkus nějaký Loreál salon, jsou skoro v každém větším městě. V Praze je jich na výběr. Můžou tě odbarvit Platinem  a to neničí vlasy vůbec, kamarádka má suché vlasya to je jediný co jí je nevysuší ještě víc.

Díky, zkusím to ještě jednou a v nějakém lepším salonu smile Dívala jsem se na net a docela se mi líbí salon ve Zborovské, používají tam Loreal..

#7 10. 4. 2006 17:12

Nikol
Host

Janila napsal(a):

Ahoj Nikol chtěla jsem se tě jenom zeptat kolik spotřebuješ barvy na jedno obarveni.Ja mám sice vlasy dlouhe ani ne do poloviny zad a připadá mi,že mi nestačí ani ta jedna tuba.Díky smile

Dvě barvy  smile

#8 10. 4. 2006 17:38

Nikol
Host

Tak je to tento salon:http://www.kadernictvi-rebecca.cz/

Případně kdybyste měly dobrou zkušenost s nějakým jiným v Praze, tak dejte prosím kontakt smile

#9 10. 4. 2006 17:48

Rybička
♥♥♥♥♥--

No, pokud Ti nezáleží na ceně, tak to zkus. smile Já chodím k jedné kadeřnici na mateřské domů a jsem nadmíru spokojená (i s cenou). Není to sice žádný luxusní salón a hlavu si myješ přes vanu, ale je to fajn... Na barvení vlasů za 900,- bych totiž ani neměla. (Mě stojí stříhání a melírování 350,- dohromady)

Není tady

#10 10. 4. 2006 18:05

Nikol
Host

Rybička napsal(a):

No, pokud Ti nezáleží na ceně, tak to zkus. smile Já chodím k jedné kadeřnici na mateřské domů a jsem nadmíru spokojená (i s cenou). Není to sice žádný luxusní salón a hlavu si myješ přes vanu, ale je to fajn... Na barvení vlasů za 900,- bych totiž ani neměla. (Mě stojí stříhání a melírování 350,- dohromady)

No, já si na to taky musím ušetřit, taky bych radši levnější, ale to nemám v Praze šanci, známou kadeřnici nemám neutral

#11 11. 4. 2006 10:47

Nikol
Host

Tak už jsem tam objednaná, dám potom vědět, jaké to tam je smile

#12 12. 4. 2006 10:46

Rybička
♥♥♥♥♥--

Když nebudeš spokojená (doufám že budeš), dám Ti kontakt na tu mojí. Pokud Ti nevadí menší komfort, budeš spokojená. Myslím si, že má i dobré barvy. Mně totiž normálně nic nechytá. A je taky z Prahy, kousek od Anděla...

Upravil(a) Rybička (12. 4. 2006 10:46)

Není tady

#13 12. 4. 2006 11:01

Nikol
Host

Rybička napsal(a):

Když nebudeš spokojená (doufám že budeš), dám Ti kontakt na tu mojí. Pokud Ti nevadí menší komfort, budeš spokojená. Myslím si, že má i dobré barvy. Mně totiž normálně nic nechytá. A je taky z Prahy, kousek od Anděla...

Tak to by bylo fajn, menší komfort mi vůbec nevadí, naopak, je to takové domácký a milý. smile
Jakou používá vlasovou kosmetiku a barvy? Já chci jedině Loreal, protože moje bývalá kadeřnice používala jen Schwarzkopf a ta mi hrozně vysušuje vlasy, je sice levnější, ale tady se asi nevyplatí šetřit.
V úterý dám vědět, jak jsem dopadla smile

#14 12. 4. 2006 11:38

Rybička
♥♥♥♥♥--

To já nevím. Jednou mi říkala, že to jsou nějaké profesionální barvy, ale na značku jsem nekoukala. Odstíny si míchá sama. Já mám blonďaté pruhy (z původně tmavých vlasů) a nemám jediný roztřepený koneček. Když jsem předtím měla melíry z kadeřnictví, po několikátém barvení se mi vlasy začaly lámat v půlce, jak byly zničené. A tady v pořádku. Tak jsem zvědavá, jak dopadneš. smile

Není tady

#15 12. 4. 2006 11:54

Nikol
Host

Rybička napsal(a):

To já nevím. Jednou mi říkala, že to jsou nějaké profesionální barvy, ale na značku jsem nekoukala. Odstíny si míchá sama. Já mám blonďaté pruhy (z původně tmavých vlasů) a nemám jediný roztřepený koneček. Když jsem předtím měla melíry z kadeřnictví, po několikátém barvení se mi vlasy začaly lámat v půlce, jak byly zničené. A tady v pořádku. Tak jsem zvědavá, jak dopadneš. smile

Tak snad doufám, že tam to bude dobrý..
Já měla taky v plánu si nechat světlý melír, bylo by to asi nejlepší, ale už mám vpředu trochu šediny sad, takže to asi nebudu moct mít sad
Nevím, jestli mi můžou i s barvou udělat na tmavé vlasy světlejší odstín, ale uvidím..

#16 12. 4. 2006 14:45

Pešta
♥♥♥♥---

Barvou ti vlasy nezesvětlí, jedině odbarvit a nabarvit požadovanou  barvu.  Pak písni jak ti to dopadlo.  Loreál plus šikovná kadeřnice=spokojenost.

Není tady

#17 12. 4. 2006 14:56

Rybička
♥♥♥♥♥--

Když už jsme u toho, s jakou barvou máte dobré zkušenosti? Barvím mamku doma sama, většinou na nějakou červenou. Má tmavé vlasy a častokrát není vůbec nic vidět a o zakrytí šedin nemůže být ani řeč. Naposledy to byl zrovna ten Schwarzkopf. Tam nebyla spokojenost absolutně žádná. Říkáte Loreal? Už jsme toho zkoušely tolik, že ani nevím, jestli i ten.

Není tady

#18 12. 4. 2006 15:02

Pešta
♥♥♥♥---

Kupuju si Loreál od kadeřnice (neměla by mi ho prodávat, ale je to kamarádka), dřív jsem kupovala z obchodu a taky byl dobrý. Jedině Loreal.

Není tady

#19 12. 4. 2006 15:11

Nikol
Host

Pešta napsal(a):

Barvou ti vlasy nezesvětlí, jedině odbarvit a nabarvit požadovanou  barvu.  Pak písni jak ti to dopadlo.  Loreál plus šikovná kadeřnice=spokojenost.

Aha, asi se to bude blbě udržovat, co? Odrosty se budou muset nejdříve odbarvit a potom nabarvit..
Jak barví třeba Brožovou? (ne že bych se jí chtěla podobat, to ani náhodou), ale taky má přírodní hnědé..

#20 12. 4. 2006 15:21

Pešta
♥♥♥♥---

Já tím myslela, kdyby si chtěla třeba obarvit ton v tonu. To je o odstíní až o tři světlejší než tvé vlasy. Já se ptala kadeřnice na medovou (mám čokoládovou) a ona mi řekla nejdřív odbarvit a pak nabarvit požadovanou barvu. (stejně u odrostů).   Ale blond barvy si můžeš vybrat odstín a odbarvit a už nic nebarvíš, teda když ti chytne požadovaná barva.  Jestli máš tmavý vlasy, tak Ti to stejně neodbarví najednou, ale budou doporučovat postupně melírama.

Není tady

#21 12. 4. 2006 15:33

Rybička
♥♥♥♥♥--

Mně právě ty tmavé vlasy (hnědé) odbarvila napoprvé (tedy ty proužky). Měla jsem je hned poprvé krásně bílé a ne do žluta jako jsem to měla těch pár let předtím z kadeřnictví.

Není tady

#22 12. 4. 2006 17:18

Nikol
Host

Pešta napsal(a):

Já tím myslela, kdyby si chtěla třeba obarvit ton v tonu. To je o odstíní až o tři světlejší než tvé vlasy. Já se ptala kadeřnice na medovou (mám čokoládovou) a ona mi řekla nejdřív odbarvit a pak nabarvit požadovanou barvu. (stejně u odrostů).   Ale blond barvy si můžeš vybrat odstín a odbarvit a už nic nebarvíš, teda když ti chytne požadovaná barva.  Jestli máš tmavý vlasy, tak Ti to stejně neodbarví najednou, ale budou doporučovat postupně melírama.

Aha, díky, zeptám se a proberu to s ní.. Mně se líbí taková ta tmavší blond až plavá, nemám ráda takové ty vyloženě bílé melíry. Barvu nemám až tak tmavou, tak by mi to mohlo chytit. Jenom se bojím, abych nebyla jak pomeranč yikes

#23 13. 4. 2006 11:46

Nikol
Host

Tak jsem dost nervozní, všude čtu diskuze o vlasech a prý mi asi blbě sundají tu měděnou barvu sad
Co mám dělat, kdyby mi kadeřnice řekla, že mi to nezesvětlí a doporučila mi tu co mám? Mám odejít, nebo mám dát na ní? Uvažuju o hustém dvojbarevném melíru .. I když na ty šediny..sadsad
Jsem objednaná na půl šestou,mají do osmi, při objednání jsem hlásila barvu, je s melírem víc práce, že to do osmi nestihnou?

#24 13. 4. 2006 13:11

Pešta
♥♥♥♥---

Tak se jí běž nejdřív ukázat, řekni , že jsi objednaná a jdeš se zeptat co si o tom myslí.
A když to nestihnou tak tam budou dýl, na ulici tě s mokrou hlavou nevystrčí.

Není tady

#25 13. 4. 2006 13:46

choysia
♥♥♥♥♥♥♥

Já používám na odrosty Schwarzkopf Palette N10

Upravil(a) choysia (16. 6. 2012 11:23)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí