Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 4. 2006 8:02

Gabčulka
Host

kočárek do paneláku

Krásné ránko všem! :sova:Tak si říkám, že je pomalu čas poohlédnout se po nějakém kočárku pro naše zářijňátko:-) Ale řeším dilema: jaký kočárek vybrat, abych se s ním dostala i do bytu v druhém patře paneláku, když nemám možnost nechávat ho někde v přízemí v kočárkárně:-( Takže to znamená dostat se do výtahu...a další věc: moderní trojkolku nebo radši klasickou čtyřkolku? Holky, co jste řešily stejný problém, poraďe prosím!kapitulation

 

#2 10. 4. 2006 9:06

jituš
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 1944
Web

Re: kočárek do paneláku

Ahojky,sice jsem to neřešila do paneláku,ale starého cihláku,ale musela jsem se vsunout mezi 53cm dveří od bytu,což nesplňovaly žádné kočárky.Nakonec jsme to vyřešili tak,že máme tříkolku a sundaváme jedno kolečko.To zadní samo,vždy vepředu je jen jedno.lol A ani to moc neobtěžuje,zabere to tak o minutku na víc.

Není tady

 

#3 10. 4. 2006 10:25

Petina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 271

Re: kočárek do paneláku

Ahoj Gabčo,
tak jsem se byla mrknout, jak se vůbec ten nᚠkočárek jmenuje. Nemůžu si to pořád zapamatovat. Bydlíme totiž také ve druhém patře v paneláku a já sice kočárek nechávám v sušárně, ale vždycky, když chci jet s malým ven, tak si pro něj skoším a dovezu si ho nahoru. Kup si kočárek takový, kde se dá lehce přehazovat rokoje a pak si myslím, že se do výtahu dosteneš vždycky perfektně. Chce to ale ještě změřit. Vlezu si vždycky do výtahu, zvednu rukoje a už frčím, pak jí zase dám zpátky. Žádný čas to nezabere. Tak, ten nᚠkočárek se jmenuje Dor Jan. Je sportovní, jsem s ním naprosto spokojená. Má nafukovací kolečka, přehazovací rukoje, je dost prostorný, mimčo se tam vejde hodně dlouho. Boudička je docela nízko, jde tam hezky vidět. Můžu Ti poslat i fotku, jestli chceš. Alespoň pro inspiraci. Ten nᚠkočárek už je sice po bráškovi a už i maličko vybledl. Ale na to, že je vlastně po dvou dětech, vypadá pořád dost hezky. Nemůžu ho vynachválit. Je k němu taška , tu už te'd nepoužíváme a protože je malému už devět měsíců, brzy už s ním budeme jezdit jako se sporákem. Jediná nevýhoda je, že do auta se dost špatně vejde. Máme favorita a tak je to docela problém. Takže taky záleží, co máte za auto. Lehounce se s ním jede, dolů se vleze nákup, ... fakt paráda. U našich ještě jeden kočárek (Tako) a to se nedá vůec srovnat. Sice je taky moc hezký, ale nemá přehazovací rukoje, celkem špatně tam drží ta taška na mimčo, má nízko u hlavičky stříšku, je vyšší, takže tam nejde tak dobře vidět ..... Jestli budeš chtít, pošlu Ti klidně fotky obou kočárků.
Takže, hlavně tu přehazovací rukoje, to je veliká výhoda (hlavně proti sluníčku) a pak to ještě radši v obchodě změřit.
Tak to dobře vyber !

Není tady

 

#4 10. 4. 2006 10:33

Gabčulka
Host

Re: kočárek do paneláku

Petina napsal(a):

Ahoj Gabčo,
tak jsem se byla mrknout, jak se vůbec ten nᚠkočárek jmenuje. Nemůžu si to pořád zapamatovat. Bydlíme totiž také ve druhém patře v paneláku a já sice kočárek nechávám v sušárně, ale vždycky, když chci jet s malým ven, tak si pro něj skoším a dovezu si ho nahoru. Kup si kočárek takový, kde se dá lehce přehazovat rokoje a pak si myslím, že se do výtahu dosteneš vždycky perfektně. Chce to ale ještě změřit. Vlezu si vždycky do výtahu, zvednu rukoje a už frčím, pak jí zase dám zpátky. Žádný čas to nezabere. Tak, ten nᚠkočárek se jmenuje Dor Jan. Je sportovní, jsem s ním naprosto spokojená. Má nafukovací kolečka, přehazovací rukoje, je dost prostorný, mimčo se tam vejde hodně dlouho. Boudička je docela nízko, jde tam hezky vidět. Můžu Ti poslat i fotku, jestli chceš. Alespoň pro inspiraci. Ten nᚠkočárek už je sice po bráškovi a už i maličko vybledl. Ale na to, že je vlastně po dvou dětech, vypadá pořád dost hezky. Nemůžu ho vynachválit. Je k němu taška , tu už te'd nepoužíváme a protože je malému už devět měsíců, brzy už s ním budeme jezdit jako se sporákem. Jediná nevýhoda je, že do auta se dost špatně vejde. Máme favorita a tak je to docela problém. Takže taky záleží, co máte za auto. Lehounce se s ním jede, dolů se vleze nákup, ... fakt paráda. U našich ještě jeden kočárek (Tako) a to se nedá vůec srovnat. Sice je taky moc hezký, ale nemá přehazovací rukoje, celkem špatně tam drží ta taška na mimčo, má nízko u hlavičky stříšku, je vyšší, takže tam nejde tak dobře vidět ..... Jestli budeš chtít, pošlu Ti klidně fotky obou kočárků.
Takže, hlavně tu přehazovací rukoje, to je veliká výhoda (hlavně proti sluníčku) a pak to ještě radši v obchodě změřit.
Tak to dobře vyber !

Petinko, díky moc za vyčerpávající info. Já právě brouzdala na netu a moc se mi zamlouval kočárek....DorJan Cross Country, tak jestli to třeba opravdu není ten samý, co máte i vy! Když budeš tak moc hodná, tak mi fotečky pošli, budu moc ráda. Jak jsem tak koukala na ten Cross Country, tak se mi líbí, že je poměrně lehký - asi 14,5 kg - a právě ta přehazovací rukoje a nafukovací kolečka. Navíc i cena je příjemná, takže si myslím,že nebude co řešit:-) Moc, moc díky a pa! smile

 

#5 10. 4. 2006 10:50

Petina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 271

Re: kočárek do paneláku

Gabčo,

už jsem Ti ty fotečky poslala !!! Kdyžtak pošlu ještě nějakou, kdybys potřebovala. To je pravda, že ta cena je fakt super a hlavně, super se s ním jede i třeba v terénu. Jak má ty nafukovací kolečka s pořádným vzorkem.

Není tady

 

#6 27. 9. 2015 19:39

Šípěnka
♥♥-----
Registrovaný: 22. 4. 2015
Příspěvky: 57

Re: kočárek do paneláku

My bydlíme v paneláku na pátem poschodí a mám teď kočárek Cam Minuetto a do výtahu vejde bez problémů, rukoje se dá nastavit jak po směru tak proti směru jízdy a tak když jdu ke kámošce kde mají užší výtah jen prohodím rukoje a vlezu tam takže se nemusíš bát smile

Není tady

 

#7 29. 9. 2023 5:50

paintinglink
♥------
Registrovaný: 29. 9. 2023
Příspěvky: 1

Re: kočárek do paneláku

Many thanks for the thorough information. While browsing the internet, I particularly loved the stroller.Hence, if it's not the same one you have, it must be DorJan Cross Country! Please email me the pictures; I would appreciate it. phrazle

Upravil(a) paintinglink (29. 9. 2023 5:50)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů