Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 14. 4. 2006 14:13

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Zesilim z tchyne!! :mad:

MMCH já mam tchýni asi 3 minuty cesty pěšky a vidím se s ní v sobotu a neděli  1x za 14 dní kdy tam chodíme na oběd (jeden víkend tam a druhý u našich)

Není tady

 

#27 14. 4. 2006 14:17

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Zesilim z tchyne!! :mad:

Makco, já jsem byla dopoledne na kontrole a doktor mi řekl, že do dvou dnů určitě porodím.. Od rána mě přepadávají nepravidelný kontrakce a špiním, takže čekám na ty 5min. bolesti a pak razím do Motola big_smile

Není tady

 

#28 14. 4. 2006 14:20

Miškaa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 3. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Zesilim z tchyne!! :mad:

Péo ty brďo...uplne mam zas husinu. Strašně moc držím palce, ničeho se neboj a mysli na to, že se konečně setkᚠs tvorečkem,co tě poslední měsíce pěkně čutá rodna   
Mᚠtady na někoho kontakt? Musíme oslavit babineátko storstark smile


Usmívejte se, život je sranda
http://lilypie.com/pic/080912/C19K.jpghttp://b3.lilypie.com/rwezp2/.png

Není tady

 

#29 14. 4. 2006 14:27

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Zesilim z tchyne!! :mad:

Peto držimm palce a to mᚠbrzo za sebou a určitě nám dej vědět. To zas budu furt nervózní.... smile

Není tady

 

#30 14. 4. 2006 15:28

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 8124

Re: Zesilim z tchyne!! :mad:

peto tak to se drz!! budem na vas s agatou myslet mezi smrkanim:-))  a hlavne dej vedet, oslavime to tu s holkama za tebe:-)


http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

 

#31 14. 4. 2006 15:32

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Zesilim z tchyne!! :mad:

Ahoj Sakuro, a co konkrétně tchýně dělá, že tě štve? Uveď třebapár příkladů, já jsem v tvém příspěvku nic podobného nenašla.

Není tady

 

#32 14. 4. 2006 20:22

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: Zesilim z tchyne!! :mad:

Sakuro jednoznačně vol áčko. Bude blízko když bude třeba ale nikde není psáno, ži ji musíš každý den vidět. Ale v žádném případě jim nedávej klíče. Mí tchánové také mají klíče, ale mají smůlu, protože já mám zásadně klíče v zámku. Důvod je prostý - velmi brzy po porodu jsem se setkala ve dveřích s tchánem - já v síovaných kalhotkách big_smile . Takže nejenže jsem byla v porodnici pro něj jak pouová atrakce když ¨jsem malou kojila, tak si ještě dovolí si dělat z našeho bytu holubník. Přece se nebudu ve vlastním bytě hlídat a oblékat se jen když jdu na wc .... Nastala malá výměna názorů a je vymalováno big_smile .
Tento víkend jsme měli opět extempóre, manža byl na horách, já předem oznámila, že nebudu doma, nicméně tchánové si řekli, že si zajedou na návštěvu. Nu což, vyjeli, přijela a odjeli. Měla jsem klíče v zámku a vůbec jsem je neslyšela, onoje to těžko, když má člověk puštěný průmyslový stroj a šije na rychlo kamarádce tašku na štěňátko jorkšíra, ke které se chystá  a navíc, však co, všichni přeci ví, a pochopitelně akceptují fakt, že nejsem doma sad
Pochopitelně mám zážitků s tchány více....., já si prostě zastávám názor, že každý má mít svůj život a ti druzí by ho měli akceptovat.
Takže Sakuro, odstěhujte se, buďte babičce na blízku a jak tady někdo říkal, dohodněte se na pravidlech. A hlavně užívej zbytek těhu, krušné časy tě teprve čekají s mimi big_smile

Není tady

 

#33 16. 4. 2006 5:14

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Zesilim z tchyne!! :mad:

Holky, po vcerejsim zazitku, ktery jsem popsala v prispevku s nazvem "narozeniny stravene v nemocnici", jsem uznala, ze mit tchyni pobliz bude urcite vyhodnejsi, co bych v takove situaci delala, kdybych bydlela sama a daleko? A kdyby se mi to stalo po narozeni miminka, kdo by mi narychlo miminko pohlidal? Ovsem i kdyz budeme blydlet blizko od nich, musime si stanovit pravidla - ja si s manzelem ziju svuj zivot a oni svuj, rozhodne s nimi nechci travit vice casu, nez je mi mile - doufam, ze nebudeme muset provozovat neco jako pravidelne spolecne vecere. Klice od bytu jim urcite nedam a kazdou navstevu musi oznamit predem. Jeste to tak, abych ja byla doma spore odena a tu tchyne ve dverich... Je mi jasne, ze tchyne bude chtit byt s malym co nejcasteji, ale musi take pochopit, ze chci soukromi a klid. No uvidime, jak to bude klapat...

Není tady

 

#34 17. 4. 2006 22:07

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: Zesilim z tchyne!! :mad:

Tak Sakuro, přeji, aby ti to takhle jak píšeš vyšlo. Máme to taky tak udělané a člověk to musí respektovat. Taky se to tchánům moc nelíbí a zkoušeli přijet jen tak, ale já byla tak protivná a manžel nekomunikoval, že už to nezkoušejí. U nás také zafungovalo, že jsme nebyla moc oblečená big_smilebig_smile Takže to jim dalo také lekci:D Takže držím palečky, a vše vyjde!! Pá

Není tady

 

#35 18. 4. 2006 2:22

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Zesilim z tchyne!! :mad:

No, Misinecku, mne uz je take predem jasne, ze se jim to libit nebude, hlavne tchyni - tchan jeste pracuje a ve volnem case se venuje spis sobe (hraje tenis a golf), nez rodine, ale tchyne je zena v domacnosti (to je tu hlavne u starsi generace v Japonsku bezne), takze ma kazdy den casu habadej. Uz ted, kdyz bydlime spolu, vidim, jake to asi bude potom, co budeme zit zvlast. Ted me i manzela spizuje, musi vedet o nas uplne vse - kam jsme spolu sami sli, co jsme koupili ci co jsme jedli, co delam v mem pokoji cely den, co varim, co mi maminka z Cech poslala (tate to radne zkritizuje), chce vedet proste vsechno. Casto mi leze i do pokoje hned po zaklepani, takze se stalo, ze vlezla, kdyz mi manzel masiroval zada (nastesti nas nepristihla pri "tom", hehe), a ja mela vyhrnute triko. Spizuje, jaka mi prisla posta, ma proste ve vsem prehled. Sice ma spoustu kamaradek, se kterymi se nekolikrat tydne vida a take trikrat tydne chodi na aerobik, ale jakmile se miminko narodi, je mi jasne, ze s nim bude chtit byt kazdou moznou chvili a spizovat a spizovat. Ja uz se ale pripravuju na to ji vysvetlit, ze jsme se rozhodli zit zvlast proto, ze chci mit sve soukromi a zit svuj zivot, ale ze to neznamena, ze nechci, aby miminko vubec nenavstevovala. No bude to tuhy boj a scenam se asi nevyhneme...    mad

Není tady

 

#36 18. 4. 2006 12:34

Tynas
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 234

Re: Zesilim z tchyne!! :mad:

Ahoj Sakuro,
drzim palec, aby bylo vse vyreseny co nejdriv.Ja mam sice tchyni hodne v pohode, i kdyz se take stalo, ze mi neco chtela naplanovat, ale vcas vzala zpatecku.Spis to vyslo z nepochopeni situace. Hur na tom ale byla ma kamaradka, ktere tchyne delala vizitu v dome (take vlastnila klice a jeste bydlela naproti) a s oblibou ji chodila zehlit pradlo, kdyz nebyla doma.Jednou si to nevyzehlene pradlo strcila kamoska do loznice, do skrine a kdyz prisla z prace, pradlo bylo zas vyzehlene a uhledne srovnane ve skrini.No co bys tomu rekla.Drzost nad drzost.Rikala jsem ji tehdy, ze je to i jeji chyba, ze se neozve, ale ono je to veci povahy a nekdo se zkratka ozvat neumi. U tebe je to urcite i rozdilna kultura zeme a tim padem slozitejsi.
Proste drzim palce !!!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10501;51/st/20060428/n/Luky/dt/-2/k/b9e2/age.png
http://roxyman.wz.cz/ps/luky.jpg

Není tady

 

#37 18. 4. 2006 12:43

Ambra
Host

Re: Zesilim z tchyne!! :mad:

Sakuro držím palce, určitě to zvládnete, hlavně nepovolit! Vždy nemusí ona pořád za dítětem k vám, ono se dá i odložit k ní a ty můžeš na nákup aniž by hrozilo, že ti ona bude doma vizitýrovat ;-)

 

#38 18. 4. 2006 12:44

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: Zesilim z tchyne!! :mad:

Sakuro, tak to koukám, že má tvoje tchýně pěkný přehled o všem, co?! To je fakt děs!! Že jí to není blbé. Třeba je to tam normální, ale taky by měla brát tebe, že u tebe je něco jiného normální. Opravdu záleží na tobě a na tvém manželovi. Kdyby ona nerespektovala tebe, tak určitě by mohla tvého manžela, když by jí něco řekl. Podle toho co jsi vše už napsala, tak si myslím, že s manželem nemᚠproblém to řešit a rozebrat a to je hodně důležité. Tak že mᚠsvůjtkzv. trumf a myslím si, že by to vše mohlo vyjít. Hlavně to chce co nejdří, aby jsi byla v pohodě a tím pádem i mimísek. Vždy jí neodkopneš, jen si stanovíte pravidla. A tak když jí to podáte s citem, tak to pochopí amkdyž né, tak je to její problém. Ono se to časem nějak urovná. Ale někdy to s citem podat nejde a to je pak blbé.
Tak ti držím palce, aby se to co nejdřív u vás upravilo a aby to bylo v pohodě. Dej vědět a pozdravuj manžela smile Držím palce! Pá

Tynas, koukám, že tvoje kámoška teda měla fakt teror. To si nedovedu představit. To je hrůzy!! Je hezké, že jsi jí snařžila pomoci, ale jak píšeš, někdo se ozvat nedokáže a tak si škodí sám. Ale také hodně zaleží na prtnerovi, a je to manžel nebo manželka. Ten by měl stát za svým partnerem a snažit se to své rodině vysvětlit sám a udělat pořádek. Doufám, že tvoje kámoška to má už aspoň trochu v pohodě. smile Měj se hezky. pá

Není tady

 

#39 19. 4. 2006 8:39

Tynas
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 234

Re: Zesilim z tchyne!! :mad:

Mišinečku,
to mᚠpravdu.Postoj partnera je hodně důležitý a díky za toho, který chápe rychle s dokáže se na věc podívat z hlediska svého protějšku.
Někdy ale i to má svůj vývoj.S tchýní má problémy kde kdo a a někdy se to časem vyřeší, jindy je to problém na roky.
Holky, nezbývá, než přát si, abychom se s tím vždycky nějak popraly.Jednou taky budem tchýně smile  smile   smile.Pak  bychom se mohly radit na tchynenetu, jak na snachy , ne ?  lol
Takové odlehčení na závěr.Mějte se moc hezky !


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10501;51/st/20060428/n/Luky/dt/-2/k/b9e2/age.png
http://roxyman.wz.cz/ps/luky.jpg

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů