Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 5. 2018 7:56

ListickaVery
♥------
Registrovaný: 23. 1. 2018
Příspěvky: 13

Elektronická cigareta doporučení

Dobrý den, mohla bych vás poprosit o nějaký typ na elektronickou cigaretu? Chtěla bych něco co bude vypadat trochu žensky ale bude to splnovat svůj účel. Skoro všechny na které narazím jsou takové mohutné, prostě pro chlapi tak jestli nemáte někdo nějakou osvědčenou a hezkou k tomu budu ráda smile Hezký den a děkuju za odpovědi Very.

Není tady

 

#2 3. 5. 2018 19:26

Tyyynka
♥------
Registrovaný: 26. 3. 2017
Příspěvky: 2

Re: Elektronická cigareta doporučení

Sama tyhle cigarety nekouřím teda ale viděla jsem stánek na Novodvorské a měli tam i ty náplně do toho. S přítelem jsme se na ně koukali tak třeba zkuste něco takového...

Není tady

 

#3 10. 5. 2018 7:44

Lololita
♥♥-----
Registrovaný: 8. 4. 2015
Příspěvky: 29

Re: Elektronická cigareta doporučení

Jestli chcete tak vám můžu dát tip na tu co kouřím já. Mám jednoduchou i na manipulaci a ovládání od vapour 2, prodávají tam startovní sady což podle mě pro někoho kdo začíná je značka ideál.

Není tady

 

#4 16. 5. 2018 13:07

ListickaVery
♥------
Registrovaný: 23. 1. 2018
Příspěvky: 13

Re: Elektronická cigareta doporučení

Tyyynka napsal(a):

Sama tyhle cigarety nekouřím teda ale viděla jsem stánek na Novodvorské a měli tam i ty náplně do toho. S přítelem jsme se na ně koukali tak třeba zkuste něco takového...

Já jsem ty stánky taky viděla ale nepůsobí to na mě nějak dobře, ani sama nevím proč big_smile

Není tady

 

#5 16. 5. 2018 13:08

ListickaVery
♥------
Registrovaný: 23. 1. 2018
Příspěvky: 13

Re: Elektronická cigareta doporučení

Lololita napsal(a):

Jestli chcete tak vám můžu dát tip na tu co kouřím já. Mám jednoduchou i na manipulaci a ovládání od vapour 2, prodávají tam startovní sady což podle mě pro někoho kdo začíná je značka ideál.

Jinak lolito můžu se zeptat jakou konkretní máte? Koukala jsem na ten obchod vapour2 a je jich tam docela hodně tak jsem v tom byla taková ztracená. A ceny jsou teda super.

Není tady

 

#6 16. 5. 2018 13:13

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Elektronická cigareta doporučení

Tyyynka napsal(a):

Sama tyhle cigarety nekouřím teda ale viděla jsem stánek na Novodvorské a měli tam i ty náplně do toho. S přítelem jsme se na ně koukali tak třeba zkuste něco takového...

Hele, a ty vis, kde ta Vera bydli? A vlastne asi jo, kdyz bydlis s ni, vid?
Jooo, a jeste Loly?

Upravil(a) Dorka (16. 5. 2018 13:15)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#7 25. 11. 2023 21:17

Rouzmery
♥------
Registrovaný: 25. 11. 2023
Příspěvky: 2

Re: Elektronická cigareta doporučení

Já po mnoha pokusech najít nějakou elektronickou cigaretu, co by mi vyhovovala chutí i ovládáním skončila u jednorázovek VENIX, chutě mají hodně ovocné (a voní i ta "pára"), vydrží dlouho a nemusí se s nimi dělat vůbec nic. Mně to doplňování a nabíjení u ostatních typů dost štvalo, tohle je úplně pohodová záležitost. smile a smile

Není tady

 

#8 5. 12. 2023 19:27

Aubergine
♥------
Registrovaný: 5. 12. 2023
Příspěvky: 2

Re: Elektronická cigareta doporučení

Rouzmery napsal(a):

Já po mnoha pokusech najít nějakou elektronickou cigaretu, co by mi vyhovovala chutí i ovládáním skončila u jednorázovek VENIX, chutě mají hodně ovocné (a voní i ta "pára"), vydrží dlouho a nemusí se s nimi dělat vůbec nic. Mně to doplňování a nabíjení u ostatních typů dost štvalo, tohle je úplně pohodová záležitost. smile a smile

Souhlas! cool Jsem na tom stejně, vyzkoušela jsem kdeco a pořád to nebylo ono, až Venix, to byla trefa - žádné nabíjení ani doplňování a ještě to moc hezky voní (a chutná). A teď mi udělali radost v trafice, když mi dali k nákupu stírací los, sice jsem tentokrát nevyhrála, ale do Vánoc času dost a na svátky si ještě zaskočím udělat zásoby. fuckyou

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů