Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 6. 4. 2006 19:48

Romana
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3887
Web

GS MAMAVIT

Zdeni, predem gratuluju. Mamavit jsem brala taky, ale ne denne, tak obden. Kyselinu prvni tri mesice jsem mela denne, staci tech 400 ug na den. Jinak nic nezkazis cerstvou zeleninou a ovocem, dej si ryby, sem tam vejce a nekdy kvasnice na becko. Vyhni se ale jogurtum Light.


http://lbyf.lilypie.com/Eezvp1.png                             
                                12.12.2005 (2,8 kg/48 cm)
http://lb3f.lilypie.com/TiI7p1.png
                                13.1.2009 (4,1 kg/52 cm)

Není tady

 

#2 6. 4. 2006 19:54

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: GS MAMAVIT

Romčo proč né jogurty light???

Není tady

 

#3 6. 4. 2006 19:56

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 8124

Re: GS MAMAVIT

zdeni taky moc gratuluju, ja brala maternu, myslim ze vsechny tehu vitaminy jsou podobne.
romi, proc ne light? ja jine nejedla, mi ty smetanove nechutnaji a nikdo mi nerekl ze bych light nemela


http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

 

#4 6. 4. 2006 20:00

Ivule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Hradec Králové
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1893

Re: GS MAMAVIT

Zdenko,gratuluji k těhu.Já užívám denně kyselinu listovou,obden GS Mammavit a taky mi doktorka napsala denně 1 tabletu jodu.Ty vitamínky je nejlepší po jídle,zvláště jestli trpíš nevolnostmi.Jinak jez určitě dost čerstvé zeleniny a ovoce a miminko se bude mít fajn.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10728;133/st/19950508/e/Lukas/k/8516/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10750;443/st/20060923/e/Matyas/k/9159/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10723;121/st/20120228/e/Krystufek/dt/6/k/4494/event.png

Není tady

 

#5 6. 4. 2006 20:05

Romana
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3887
Web

Re: GS MAMAVIT

Makco, ted uz zadne light neres, ted uz je muzes :-)))
LIght vyrobky obsahuji aspartam a ten muze poskodit nerove bunky plodu, ale to neznamena, ze bys ho jako nemohla jist. Nemelo by to byt proste denne po cele tehu.


http://lbyf.lilypie.com/Eezvp1.png                             
                                12.12.2005 (2,8 kg/48 cm)
http://lb3f.lilypie.com/TiI7p1.png
                                13.1.2009 (4,1 kg/52 cm)

Není tady

 

#6 6. 4. 2006 20:07

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 8124

Re: GS MAMAVIT

no ja ho jedla denne po cele tehu:-))) a mala ma asi nervove bunky poskozene, protoze je nervak stejne jako matka, vzteklina jedna uvztekana:-)))))


http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

 

#7 6. 4. 2006 20:09

Romana
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3887
Web

Re: GS MAMAVIT

No vidis, takze u druheho ditka, zadny LIGHT. Ja ho sice nejedla a Barca je taky nekdy nervak.
Neberte to uplne striktne....


http://lbyf.lilypie.com/Eezvp1.png                             
                                12.12.2005 (2,8 kg/48 cm)
http://lb3f.lilypie.com/TiI7p1.png
                                13.1.2009 (4,1 kg/52 cm)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů