Oznámení

26. srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

26.srpna : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

22.června : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#1 6. 4. 2006 14:35

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha

Urinal nebo sušené brusinky?

Asi mám zánět močovýho měchýře co by jste mi doporučily?Mám jít na to přírodní formou nebo koupit něco v lékárně?Doma mám sušený brusinky tak nevím jestli je to lepší než urinal které má asi stejné složení.Díky

Není tady

#2 6. 4. 2006 14:40

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Urinal nebo sušené brusinky?

nechci bejt pesimista, ale mě nic přírodního nikdy nepomohlo - pouze antibiotika

Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

#3 6. 4. 2006 14:43

Janucha
♥♥-----

Svagrova je ted v nemocnici, mela zanet mocoveho mechyre, nechala to na "prirodni forme" a infekce se ji rozsirila na ledviny. Neni to zadna sranda sad

Není tady

#4 6. 4. 2006 15:14

Renča1
♥♥♥----
Místo: Středočeský kraj

Také trpím na záněty močových cest. Myslím,že bude lepší zajít si k lékaři. Můj urolog mi doporučil užívání brusinek, ale spíše jako prevenci, když už se ti nemoc rozjede tak myslím že brusinky problém nevyřeší. Také mi pomáhá hodně pít, je to sice při močení nepříjemné, ale bakterie tak rychleji odcházejí z těla. Ale každopádně bych brusinky a různé urologické čaje vyzkoušela a k lékaři si také zajdi....Opravdu to není žádná sranda !

Život je jako běh v rozvázanejch botách - dřív nebo později si stejně dáš na hubu.

Není tady

#5 6. 4. 2006 16:58

Radka70
Host

Tak tak- nepomáhá- pokud je rozjetej zánět, tak to nepomůže. Hodně se prolívej vodou, tekutinama a zítra běž k doktorovi.

#6 6. 4. 2006 19:01

mauska
♥♥♥♥---

No, já mám špatnou zkušenost s ATB, měla jsem je na zánět moč. cest každou chvíli a pak jsem se jen dostala do pěkného kolotoče. Dobrala jsem ATB, tělo bylo oslabené, imunita v háji, další zánět za chvíli. Pokud máš záněty opakovaně, ATB bych být Tebou přestala brát a zkusila homeopatii, na záněty moč. cest dobře pomáhá, kup si ledvinový čaj od Janči = v obchodě s bylinkama, v lékárně  se dají koupit brusinkové tablety, sušené brusinky nejsou tak účinné, navíc obsahují cukr a při zánětu je dobré se cukru vyvarovat, to samé platí o bílé mouce, buď v teple a hodně pij. Pokud už se rozhodneš brát ATB, pořiď si k tomu enzymy a také laktobacily, aby se ti obnovila vnitřní flora, která bude díky ATB narušená. Tím pomůžeš své imunitě se trochu sebrat.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10046;126/st/20100111/dt/5/k/acc5/preg.png

09/05/09 2 Clearblue testy ukazuji +!!!; 26/05/09 utz, srdicko bije!!! 27/06/09 NT screening; 30/06/09 prvni navsteva poradny; 24/08/09 velky utz v CR - OK, bude to kluk!

Není tady

#7 6. 4. 2006 19:03

mauska
♥♥♥♥---

Jo a ještě k tomu Urinalu, je prý velmy dobrý, určitě bych si ho koupila.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10046;126/st/20100111/dt/5/k/acc5/preg.png

09/05/09 2 Clearblue testy ukazuji +!!!; 26/05/09 utz, srdicko bije!!! 27/06/09 NT screening; 30/06/09 prvni navsteva poradny; 24/08/09 velky utz v CR - OK, bude to kluk!

Není tady

#8 6. 4. 2006 21:06

Bublina
♥♥♥♥♥--

Díky moc za odpovědi asi budu muset fakt zy doktorem,ale já ty antibiotika tak nerada beru.tak asi zkusím urinal a pak zajdu(teda jestli dojdu když pořád běhám na  malou:-)) ) k doktorovi.Mějte se pa

Není tady

#9 7. 4. 2006 10:15

Nela
♥♥♥♥♥♥-

Já z vlastní dlouholeté zkušenosti vím, že když má někdo opravdu závěť močového měchýře, tak je donucen jít k doktorovi a nepřemýšlí, zda pomohou brusinky. Prostě bez atibiotik, či speciálních léků na zánět moč. měchýře  to nejde. K lékům pak třeba ty brusinky a urinal, nejlepší je ale urologický čaj. Hlavně hodně pít, být v teple.

"Člověk si uvědomí, že byl šťastný, až už je to pryč."

Není tady

#10 7. 4. 2006 12:15

holka
Host

Doporučuju ROWATINEX kapky, cca 150,- v lékárně. To bylo jediný co mi vždy při zánětu pomohlo (a že jich bylo). Sice strašně smrděj, ale uvidíte, už druhý den se mi ulevilo, minimálně už to nebyla bolest na omdlení. Když jsem na to brala antibiotika, tak se mi záněty vracely, 2x jsme ho naposledy vyléčila právě těmahle kapkama, a od té doby už asi 2 roky nic (ťuk ťuk..) Tabletky z brusinek jsem pak brala spíš jen preventivně. No a hlavně pít. Zároveň s kapkama jsem pila urologický čaj, taky hnus, (někde jsem teď četla že už ho nedoporučují, ale proč by ho teda prodávali, že?) ale zas - pomohl.

#11 7. 4. 2006 14:29

Myšpulín
♥♥-----

Mně nepomohl nikdy ani ten Rowatinex, ani brusinkové tablety, ani urologický čaj, ale bohužel jen antibiotika. Nijak rozhašená jsem po nich nebyla, to je asi individuální. jednu dobu jsem zkoušela brát Wobenzym, ale byly to jen vyhozené peníze. Jakmile jsem to brát přestala, záněty se vrátily.

Není tady

#12 7. 4. 2006 18:36

mauska
♥♥♥♥---

Ero napsal(a):

Mausko a na co by sis ten Urinal koupila, když asi nikomu nepomáhá ???

Ero, to, že na Tebe zabírají jen ATB, na přírodní přípravky a podpůrné léky jako např. Wobenzym, na to, že na nemoc zabírá
taky teplo a klid nevěříš, je to Tvoje věc, ale to neznamená, že to nezabírá nikomu. Snažila jsem se Bublině poradit co je podle mne nejlepší, stejně jako další lidi, to, co si z toho vybere ona je na ní.
P.S. K tomu Wobenzymu, mě zabral bezvadně, ale musí se brát dlouhodobě, já ho beru už téměř 3/4 roku, postupně snižuju dávky, podle toho jak se mi zlepšuje imunita. Stojí to sice dost peněz, ale za cenu toho, že jsem zdravá to stojí. Nikomu to ale nevnucuju, jen má zkušenost..

Není tady

#13 7. 4. 2006 18:55

Bublina
♥♥♥♥♥--

Díky díky díky piju jak o závod a nejím cukr:-)).Bohužel bylinky v pitné formě  nerada tak jen tablety.Prosluněný víkend přeji

Není tady

#14 7. 4. 2006 21:37

mauska
♥♥♥♥---

Ero napsal(a):

Mausko, myslím, že tu není NIKDO , komu by Urinal pomohl...nebo snad špatně vidím??? Ale jestliže nepomáhá mně, může pomoci někomu jinému, nebylo to myšleno zle !!! Já vím, že ATB jsou zlo, ale někdy není vyhnutí...

Ero, zda NIKDO tady nebo NIKDO nikde nebo zda špatně vidíš nebo nevidíš  = fakt nehodlám řešit tongue

Není tady

#15 7. 4. 2006 21:39

mauska
♥♥♥♥---

Bublino, taky pěkný víkend, vyhřívej a pij co to dá. storstark

Není tady

#16 7. 4. 2006 22:51

Radka70
Host

to mauska- pokud je rozjetý zánět,tudíž by se v moči bakteriologickým rozborem daly prokázat bakterie, pak opravdu nepomůže nic jiného než ATB. ATB jsou zlo, ale bohužel často nutnost- v tomto případě.
Pokud je zánět v MM, je potřeba nasadit ATB na zničení choroboplodných zárodků- bakterií. Urinal obsahuje extrakt z borůvek, je to výborná věc jako prevence zánětů moč. měchýře. No a tady nastává chyba českých hlav- trpím-li na záněty m.m., musím si po každém užití ATB ihned nasadit Urinal, ale jako prevenci. Tzn. doberu ATB, vše je O.K., ale pokud chci předejít zánětu- rozmnožení bakteríí- musím užívat třeba brusinky, ať už ve formě kompotů, Urinalu, či sušených. A přiznejme si- děláme to?
Jinak je hloupost už prokázané bakterie v MM "léčit" brusinkami. Možná to někomu příznaky zmírní, ale bakterie tam zůstanou.
Ještě se taky musí odlišit zánět a pouze bolesti MM. Protože člověk má kolikrát pocit, že má zánět MM, jde k lékaři a v moči není nic prokázáno, žádné bakterie. Tomuto člověku pak brusinky opravdu můžou pomoci.

#17 15. 9. 2009 10:32

Miss
♥♥♥♥♥♥-

Ja mam dobú skúsenost s Urologicou od Generiky, su to sumive brusnicove tabletz rozpustne vo vode

Upravil(a) Miss (15. 9. 2009 10:32)

Není tady

#18 27. 4. 2013 22:05

Emuše
♥------

Já když na mě přijdou tyhle počáteční příznaky, tak mám doma vždycky urologický čaj, kterým se začnu doslova proplachovat (piju ho po půllitrech, aby se ten močák pročistil) a uroval akut. Urinal neznám, takže nevím, zda je lepší či horší, ale ten uroval je určený přímo na tyhle začátky a pomáhá ten zánět zahnat, aby se nerozjel, takže bych se zkusila pozeptat po něm.

Není tady

#19 28. 4. 2013 10:21

holcina
♥♥♥♥♥♥-

Sice to beru jako reklamu, ale malá rada:
Emuše, já si urologickým čajem téměř zkolabovala ledviny, takže po půllitrech určitě ne. Bacha na to. Tím jak jsem měla začínající zánět ledvin a prolívala se urologickým jsem podporovala ledvin v práci, místo abych jim dala odpočinout a zánět si tak rozjela.

Není tady

#20 13. 3. 2014 10:52

Julie023
♥------

Jak už jsem v jednom zdejších fór psala, mě osobně vyhovují bylinné čaje obzvláště Urosept. Nejen, že je výborný chuťově, ale počínající problémy mi téměř vždy zažehná. dále mám odzkoušené enzymy, konkrétně Wobenzym, který mi pomáhá léčbu zánětu urychlit. Také je důležité si uvědomit, že záněty v těle jsou často příznakem slabé imunity. Proto by bylo dobré se zamyslet, jakým způsobem by ji člověk měl posilovat.

Není tady

#21 16. 6. 2015 14:02

bapca
♥------

Podle me jsou byliny, brusinky a nejake dalsi podpurne pripravky opravdu jen doplnkova lecba, ale zaklad by mela byt antibiotika.

Není tady

#22 23. 12. 2015 12:43

Hanulela
♥------

Brusinky bych určitě zobala i během zánětu i mimo něj, pokud na ně trpíte. Je to dobré na prevenci. Ale přímo na zánět bych si něco koupila v lékárně. Mě vždycky pomůže uroval akut, ten už mám vyzkoušený. Nemyslím se, že na zánět vždy patří antibiotika. Já je měla jednou, strašně mě to rozhodilo a ty ATB byly pěkný hnus, měla jsem po nich zimnici, pak horečku a i halucinace, takže za mě už atb na zánět močových cest nee. Jako pokud bych se nevyléčila s doplňkama z lékárny nebo se mi objevila krev v moči, tak samozřejmě bych navštívila lékaře a nechala si něco napsat. Ale pokud dokážu zánět vyléčit jen doplňkama, tak radši ty doplňky.

Není tady

#23 22. 1. 2016 18:34

RenéL
♥------

Jsem rozhodně pro brusinky a to v jakékoliv podobě - sirupy, sušené, čaje... jen mám vždy jednu podmínku, aby nebyly doslazované. Na chronické potíže mi zabral wobnezym a pak samozřejmě neustálá prevence... čas od času se proleju čajem, v zimě nosím teplé boty atd.

Není tady

NÁŠ TIP:
    • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

• Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

• Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

• Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

• Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

Zápatí