Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 4. 2006 16:44

Lehena
♥♥-----
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 88

Hrnková kuchařka

Ahoj,
chtěla jsem vás poprosit o nějaké recepty na koláče apod. sladkosti. Bohužel doma nemám váhu a nemám odhad na množství,tak kdyby byli nějaké "hrnkové recepty",tak bych byla moooc ráda. Předem díky všem..smile

Není tady

 

#2 6. 4. 2006 9:16

vEruska
Host

Re: Hrnková kuchařka

ahoj, já můžu doporučit Buchtu s jablky paní Svobodové:

Složení:
4 celá vejce, 1 hrnek cukru, špetka soli, 1/2 hrnku oleje, 2 hrnky polohrubé mouky, prášek do pečiva, lžička skořice, 1 lžíce kakaa, hrst hrozinek, hrst nasekaných ořechů, 5 jablek oloupaných

Příprava:
Vejce s cukrem a solí ušleháme a pak přidáme ostatní přísady s tím, že jablka nakrájíme na kostičky. Vzniklé těsto nalijeme na pomaštěný a moukou posypaný plech a upečeme.


a nebo mojí oblíbenou Buchtu podle Elišky:

1 hrnek hladké mouky, 1 hrnek hrubé mouky, 1 hrnek cukru krystal, 1/2 hrnku oleje, 1/2 hrnku mléka - může být i více, 1 vejce, 1 prášek do pečiva, trošku kořalky
Nádivka: 1 tvaroh, mléko, 1 vanilkový cukr, 1 žloutek

Příprava:
Mouky sesypeme dohromady, přidáme prášek do pečiva a promícháme. Pak přidáme cukr, promícháme, uprostřed uděláme jamku, do které přidáme žloutek, olej, trošku kořalky a mléko a zamícháme. Těsto má být spíše tekutější, pokud je tuhé, přidáme více mléka. Bílek vyšleháme a přidáme k těstu nakonec. Většinu těsta dáme do vymaštěného a vysypaného plechu. Vytvoříme tvarohovou nádivku smícháním tvarohu, mléka, vanilkového cukru a žloutky popř.rozinek a rozprostřeme ji na těsto na plechu. Na tvarohovou nádivku dáme zbytek těsta a pečeme ve střední troubě.

a nebo třeba

Perník
3 hrnky polohrubé mouky, 2 hrnky cukru, 2 1/2 hrnku mléka, 3/4 hrnku oleje, 2 vejce, 2 lžíce kakaa, 2 kakaové pudinkové prášky, 1 prášek do pečiva, 1 prášek do perníku

Příprava:
Všechny suroviny dobře promícháme a vlijeme do vymazané a moukou vysypané formy. Pečeme zvolna asi 45 minut.


dobrou chu přeje vEruska, FoodLife.cz

 

#3 6. 4. 2006 10:34

Zuzík
Host

Re: Hrnková kuchařka

Rafaelo na plech

2 hrnky pohr.mouky,1/2 hrnku cukru krupice,1 hrnek mléka,1 vanilk.cukr,1 prdopeč,1 vejce,1/2hrnku oleje,kokos.
Na nasypání:1 hrnek kokosu,1/3 hrnku cukru,jemné krupice-to smícháme(malinko necháme až na konec)
Nakonec 1-2 šlehačky.
všechny přísady na těsto smícháme a dáme na plech,posypeme smíchným kokosem s cukrem a dáme péci do rozehřáté trouby na 150°.Pečeme 20-25 minut,až kokos zrůžoví.Ihned po vyndání z trouby to polijeme šlhačkou(nešleháme).Nakonec to posypem zbytkem kokosu a cukru.


Tahle buchta teď letí po netu jako velký šlágr,já jsem ji zkusila a je to fakt bomba,moc dobrá.Můj přítel se olizoval,až za ušima.Dneska jsem ji dělala znovu,je to rychlé,je toho hodně a levné a bašta k tomu.

 

#4 6. 4. 2006 11:09

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: Hrnková kuchařka

Zuzi, co je to prosím tě prdopeč??? dumbom

Není tady

 

#5 6. 4. 2006 11:15

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: Hrnková kuchařka

Lucko1: to je práček do pečiva smile

Není tady

 

#6 7. 4. 2006 8:03

susan
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1497

Re: Hrnková kuchařka

Holky, tak jsem včera spáchala  Rafaelo na plech a je to vážně mooooc dobré - doporučuju!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;53;28/st/20071023/n/Tomasek/dt/5/k/ac22/age.png
6 měsíců 9kg/74cm, 8měsíců 9,5kg/76cm 8zubů,12měsíců 11,2kg/80cm 9 zubů,18měsíců 14kg/87cm 16zubů

Není tady

 

#7 7. 4. 2006 10:03

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: Hrnková kuchařka

PERNÍK
4 hrnky hl. mouky
2 hrnky písk. cukru
3/4 hrnku oljeje
2,5 hrnku mléka
4 lžíce kakaa
2 prášky do perníku
+ oříšky nebo kompotované ovoce nebo čerstvé (např. rybíz), nebo lžíci marmelády či povidel nebo taky nic...
Po upečení mažu polevou z ledových kaštanů (pouze rozpustit v troubě) a sypu kokosem či ořechy


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů