Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 4. 2006 14:50

Zuzka
Host

Mé drahé kamarádky a já

Zjišuju,že mé kamarádky jsou hned po dětech tím,nejlepším,co mě mohlo potkat.Už přes 20 let stojíme při sobě,a se děje,co chce.Držely jsme spolu,když byly děti malé a bylo potřeba pohlídat,půjčovaly si peníze,když některá potřebovala.A když nás manželé trápili,pili a zahýbali a  i když jsme ty něřády koply do zadku,taky to byly kamarádky,kdo stál bezvýhradně při nás.Dodáváme si sílu,víru a naději,že se všechno zlepší.Vím bezpečně jedno.Ani ke své sestře nemám tak blízko,jako k mým 3 kamarádkám.Už jsou děti velké a tak se můžem častěji navštěvovat a jezdíme spolu na dovču a kole.Holky,hýčkejte si své kamarádky,jsou lepší kolikrát,než celí partneři,netrápí a umí pomoci,když je potřeba,na tom žádní chlapi nemůžou nic změnit.Chlapi přicházejí a odcházejí,ale dobré kamarádky zůstávají.smile

 

#2 4. 4. 2006 15:55

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Mé drahé kamarádky a já

Souhlasím, ale některé jsou "kamarádky"....
Mám bohužel jednu špatnou zkušenost s kamarádkou ( hřála jsem si hada na prsou), kdy  jsme s malými staejně starými dětmi podnikaly výlety a bylo to moc prima, ovšem časem si raději  více povídala s mým mužem...o tom svém říkala, že zbytečně žárlí, no, zas tak zbytečné to nebylo...ale to já tenkrát netušila, až tedy později....no, snad už je to za námi, naštěstí ona to neustála, ne já.....
nicméně mám i fajn kamarádky, ale už zvažuju, ...protože člověk , který se jednou spálí...

Není tady

 

#3 4. 4. 2006 16:12

Folly
Host

Re: Mé drahé kamarádky a já

Michaela.43 napsal(a):

mám i fajn kamarádky, ale už zvažuju, ...protože člověk , který se jednou spálí...

Mám úplně stejnou zkušenost!!!!
Přidala bych ještě jeden názor, spojený se zkušeností - jaké přátelé máš, takový jsi. Svého muže jsem si vybrala právě podle jeho přátel a ti jeho přátelé mi byli věrnější než on, ale taky vím, že kdyby dal přednost té mojí bývalé nejlepší kamarádce, zcela určitě by o své přátele přišel, kdežto já ne.

 

#4 4. 4. 2006 23:05

77.Evča
Host

Re: Mé drahé kamarádky a já

Mám taky dobrou kamarádku,které se mužu svěřit a vypovídat.Možná některý budou kroutit hlavou,ale je to bývalá manželka mého nynějšího přítele.Před jedenácti lety se to nějak zvrtlo a já našla nového přítele a zároveň i svou velkou kamardku.Tak jen že i takové věci se v životě dějí.Ahojky Eva hjarta

 

#5 5. 4. 2006 6:18

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Mé drahé kamarádky a já

Já jsem měla spoustu kamarádek  a často jsem si myslela že jsou to ty nejlepší, ale čas kukázal že i takové kamarádské vztahy které trvaly třeba pět let byly prostě v té době, na tom místě, fajn, ale ne víc. Opravdové kamarádky jsem poznala tři, jednu mám už od dětství, drouhou jsem poznala když jsem se přivdala a jednu mám zatím chvilku, ale jsou to tři lidi pro které budu kdykoliv kdekoliv, abych jim pomohla a o nich si dovolím říct, že totéž by udělaly pro mně.
Rodina je hodně, ale kamarádka dokáže fakt život změnit, když je s kým jít na to kafe, proběhnout se po nákupech, jet na dovolenou, nebo se podělit o starosti třebas i přes icq, nebát se zavolat a vědět že nikdy neotravuju a že mně nikdo nepomlouvá za zády je .........................neocenitelné, tak díky
Evě, Aleně a Věrce


Mája

Není tady

 

#6 5. 4. 2006 9:56

Rhea
♥♥♥♥---
Místo: Brno
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 479

Re: Mé drahé kamarádky a já

Dobrá kamarádka je nad zlato. Ale já jsem bohužel nebyla obdařena opravdovou kamarádkou a mrzí mně to moc. Měla jsem od svých patnácti dvě kamarádky, který byly fajn a hodně jsme spolu prožily, ale vdala jsem se a měla rodinu dřív než ony a nějak mně vystrčily ven. Začly se scházet samy, když jsem chtěla, aby se stavily, tak nikdy neměly čas, protože ony byly pracovně vytíženy a to jsem musela pochopit. Připadala jsem si jako prašivá. Tenkrát mně to strašně mrzelo, s jednou z nich už se vůbec nestýkám, ale druhá mně přesto všechno zůstala. Taky se vdala, má rodinu a najednou  taky potřebuje někoho s kým by pokecala, je ve stejné situaci jako jsem byla já, s tím rozdílem, že já si čas udělám, přestože chodím do práce a starám se o dvě děti a manžela.  Chtěla bych to přátelství udržet. Kamarádky jsou strašně důležité. Naštěstí mám ještě sestru, tam mně je v těch dobách nahradila a je mně kamarádkou dodnes.

Není tady

 

#7 5. 4. 2006 10:04

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Mé drahé kamarádky a já

Rheo,
intensita kamarádství se taky mění, já měla před 20 lety dobrou kamarádku, všude jsme spolu chodily,sport, zájmy, ona se pak vdala, měla postupně 2 děti, pak jsem se vdala já a měla dítě ..prostě během těch dvaceti let jsme o sobě věděly, 3x ročně si zavolaly,1x ročně navštívily, ale měly jsme jiné známé a zájmy...nyní děti odrostly, či odrůstají a začínáme opět "mít na sebe čas" a už se scházíme i častěji, jakoby těch 20let nebylo a je to fajn...prostě jsme obě neměly  nějakou dobu čas...totéž i s druhou kamarádkou,
takže klid, kamarádky jsou a budou, pouze  třeba s jinou intenzitou

Není tady

 

#8 5. 4. 2006 13:37

Krista
Host

Re: Mé drahé kamarádky a já

Taky jsem měla kamarádku a vždy jsem si myslela že dobrou. Chodily jsme spolu za kulturou, sportem, do sauny... Ale vždy když si našla nového partnera (2x) tak se změnila, partnerem se nechala strašně ovlivnit. Už je to pár let, dnes má manžela, rodinu a já, jakobych nikdy nebyla. Vždy jsem měla snahu poslat lístek na vánoce k narozeninám, odpověď nikdy žádná. Skrátka se postavila ke mě zády a má svůj asi lepší život...  neutral

 

#9 5. 4. 2006 21:23

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: Mé drahé kamarádky a já

Bohužel, mám kolem sebe také kamarádky, ale nikdy to asi nebude takové, jaké bych si přála. Neb já se moc bojím někoho pustit k tělu. Díky bohu se mi to nikdy nestalo, ale pořád kolem sebe slýchávám, jak kamarádka nebo kamarád přebral partnera a tak. Bojím se někomu moc věřit. Mám pár kamarádek, které mám moc ráda, ráda se s nimi vidím, hodně si povídáme a tak, ale nikdy bych za nikoho ruku do ohně nedala. Je to asi jen ve mě, ale já se bojím, aby se mi něco podobného nestalo.  Jen se mě párkrát stalo, že jsem si myslela, že to je kamarádka a pak jsem zjistila, že je to mrcha a moc mě to bolelo. Takže opravdu závidím těm, kdo dokáže naplno a úplně ve všem věřit své kamarádce a nikdy si neublíží. Pá

Není tady

 

#10 3. 10. 2006 13:52

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Mé drahé kamarádky a já

Zuzka napsal(a):

Zjišuju,že mé kamarádky jsou hned po dětech tím,nejlepším,co mě mohlo potkat.Už přes 20 let stojíme při sobě,a se děje,co chce.Držely jsme spolu,když byly děti malé a bylo potřeba pohlídat,půjčovaly si peníze,když některá potřebovala.A když nás manželé trápili,pili a zahýbali a  i když jsme ty něřády koply do zadku,taky to byly kamarádky,kdo stál bezvýhradně při nás.Dodáváme si sílu,víru a naději,že se všechno zlepší.Vím bezpečně jedno.Ani ke své sestře nemám tak blízko,jako k mým 3 kamarádkám.Už jsou děti velké a tak se můžem častěji navštěvovat a jezdíme spolu na dovču a kole.Holky,hýčkejte si své kamarádky,jsou lepší kolikrát,než celí partneři,netrápí a umí pomoci,když je potřeba,na tom žádní chlapi nemůžou nic změnit.Chlapi přicházejí a odcházejí,ale dobré kamarádky zůstávají.smile

Tak to ti velmi závidím ! Já jsem nedávno zjistila, že kamarádka / které jsem - dnes nechápu proč/ říkala nejlepší, je nechutnej slizkej had. A pak jeden z mých kamarádů - kluků řekl, že na kamarádství mezi holkama po zkušenostech, které viděl, žažil vůbec už nevěří - a já jsem ve stadiu, kdy také ne dumbommad


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#11 3. 10. 2006 13:59

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Mé drahé kamarádky a já

Já žádný kamarádky nemám.
Mám kamarády wink

Není tady

 

#12 3. 10. 2006 14:17

lvice
Host

Re: Mé drahé kamarádky a já

Janico, možná je to tak lepší wink

 

#13 3. 10. 2006 14:18

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Mé drahé kamarádky a já

Mám kamarádku od devátý třídy, oběma je nám přes pade, vídáme se jak čas dovolí (zaplapámbu za telefon, mail atd.), ale když přijedu já k ní nebo ona k nám, je to jako bychom se rozešly včera. Dokonce se stalo, že jeden čas jsme se potkávaly spíš u mě, já u ní pár let nebyla, ale když se podával oběd, úplně automaticky jsem sáhla do těch správných skříněk a šuplat... Moje dítka se mírně pohoršovala, že v "cizí" domácnosti lezu do kredence a byly utřeny slovy "vždy je tady taky doma..." Takže nemusíme mít denně společné kafe, ale myslím, že tohle je kamarádství.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#14 3. 10. 2006 14:53

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Mé drahé kamarádky a já

lvice to si piš, nesnáším drbny a nekonečná řešení tzv. ženských problémů

Není tady

 

#15 3. 10. 2006 15:12

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Mé drahé kamarádky a já

Já mám nejlepší kamarádku od 13-ti let....takže uuuuž 19 let.
hjartahjartahjartahjartahjartahjartahjartahjartahjarta
Vlastně jsme tomu nikdy neříkaly " nej.kamarádky" , prostě to tak je...rodna a pak mám ještě tři a jednoho supermario
A všechny je milujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůpussa

A drby neřešíme roll ....to jsou řeči, že by ženský nedokázaly vycházet s ženskejma roll         vissla

Není tady

 

#16 4. 10. 2006 7:21

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Mé drahé kamarádky a já

Já s nima vycházím velmi dobře smile
Ale když je vidím tak jednou za čtvrt roku.......to je pak velmi příjemný lol
Když se na to tak podívám, tak mám vlastně tři - jednu ze střední, jednu z vejšky a s tou poslední jsme se poznaly na jedné brigošce, je jí asi tak 65 a ta je nejlepší hjarta

Není tady

 

#17 4. 10. 2006 9:21

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Mé drahé kamarádky a já

TAK JSTE MĚ HOLKY DONUTILY K ZAMYŠLENÍ,JAK TO S TĚMA MÝMA KAMARÁDKAMA JE.
MÁM SPOUSTU ZNÁMÝCH,PŘÁTELŮ,ALE PO ZRALÉ ÚVAZE MÁM ČTYŘI KAMARÁDKY.
SE DVĚMA Z NICH JSME SE VZÁJEMNĚ "POV݊ILY" NA RODINU...UŽ JSME SÉGRY.
JE ZAJÍMAVÉ,JAK SE TY ČTYŘI VZTAHY LIŠÍ,ALE JAK JSOU MI VŠECHNY VZÁCNÉ!
NEDOVEDU SI PŘEDSTAVIT, ŽE BYCH JEDNU Z NICH ZTRATILA I KDYŽ JSOU TAK ROZDÍLNÉ.
PŘEM݊LELA JSEM V JAKÉM POŘADÍ JE NAPSAT,ALE PROTOŽE JE MÁM RÁDA VŠECHNY STEJNOU MÍROU......VZALA JSEM TO PODLE ABECEDY! smile
K. hjarta BYLA ASISTENTKOU MÉ DCERKY A UŽ 7 LET JE PRO MĚ A SNAD I PRO NI NEPOSTRADATELNÉ O SOBĚ VĚDĚT,ZAVOLAT SI A NAVŠTÍVIT SE. DCERKA K NÍ JEZDÍ NA PRÁZDNINY A VLASTNĚ SE NAŠE RODINY NAVZÁJEM KAMARÁDÍ CELÉ! I KDYŽ JE MLADINKÁ,UŽILA SI V ŽIVOTĚ UŽ TAKY HODNĚ SMUTKU A TRÁPENÍ,ALE TEĎ SE KONEČNĚ DOČKALA SVÉHO ŠTĚSTÍČKA...MÁ HODNÉHO MANŽELA A NÁDHERNOU DCERUŠKU!
M. hjarta BYDLÍ VE STEJNÉM MĚSTĚ JAKO JÁ.TAKŽE KDYŽ POTŘEBUJEME NARYCHLO VYPADNOUT OD SVÝCH MILÁČKŮ.....ZAJDEME K SOBĚ. ZNÁME SE UŽ ZE ŠKOLY,ALE PŘÁTELSTVÍ DATUJEME ASI 14 LET.JE TO MOC STATEČNÝ ČLOVĚK,KTERÝ SNAD KONEČNĚ NAŠEL SVÉ ŠTĚSTÍ  A RODINU!
M. hjarta JSEM NAŠLA TADY NA BABINETU. NIKDY BYCH NEVĚŘILA,ŽE SE MَE ČLOVĚK TAK RYCHLE SPOLEHNOUT A UPNOUT NA NEZNÁMEHO ČLOVĚKA. NIKDY JSME SE NEVIDĚLY I KDYŽ PO TOM TOUŽÍME A URČITĚ TO SETKÁNÍ NA JAŘE PROVEDEME! JEŠTĚ,ŽE EXISTUJE NET A ICQ....UŽ VÍME JAK VYPADÁME,JAKÉ JSME,CO NÁS ZAJÍMÁ A HLAVNĚ SI MÓC ROZUMÍME....JSME SI POVAHOVĚ HROZNĚ PODOBNÉ....VIĎ SÉGRA!
ZNÁME SE OD 31.5. A NAŠE PŘÁTELSTVÍ VZNIKLO PÁR DNÍ PO SEZNÁMENÍ. NĚKDO MOŽNÁ NAMÍTNE,ŽE JE TO KRÁTKÁ DOBA,ALE JÁ JI ZNÁM TAK,JAKO BY TO BYLO PĚT LET A NE PĚT MĚSÍCŮ CO JSME SE SPOLU ADOPTOVALY!
P. hjarta ZNÁM UŽ 19 LET,CHODILY JSME SPOLU DO UČENÍ A I KDYŽ NEBYDLÍ V NAŠEM MĚSTĚ,NAJDEME SI NA SEBE ČAS VŽDYCKY. JE TO HROZNĚ ČINORODÝ ČLOVĚK,KTERÝ KE SVÉMU ŽIVOTU POTŘEBUJE POHYB. JSEM RÁDA,ŽE NAŠE KAMARÁDSTVÍ NÁM OD DOB UČŇÁKU VYDRŽELO AŽ DO TEĎ.

A JEŠTĚ JE TADY NĚKDO,KOHO BYCH TAKY OZNAČILA ZA SVOJI KAMARÁDKU,ALE KDO SE VYMYKÁ TÉ MOJÍ ABECEDĚ.....MOJE MAMKA hjarta....VŽDYCKY MI BYLA, JE A  BUDE KAMARÁDKOU. I KDYŽ NÁS VYCHOVÁVALA JAKO MÁMA, MY DVĚ K SOBĚ MÁME DOOPRAVDY KAMARÁDSKÝ VZTAH. MOC JI MILUJU A JSEM RÁDA, ŽE JE TAKOVÁ JAKÁ JE.

MÁM SUPR KAMARÁDKY KTERÝM 100% VĚŘÍM I KDYŽ JSEM SE UŽ TAKY SPÁLILA! ALE TYHLE HOLKY SE TÉ "ZMIJI" O KTEROU JSEM SI SPÁLILA SVOU NAIVNÍ DUŠIČKU NEPODOBAJÍ.AŽ PAK JSEM VIDĚLA,ŽE ONA DOTYČNÁ MĚ JEN VYUŽÍVALA VE SVÉ T̎KÉ ŽIVOTNÍ SITUACI (DOKONCE SE MI POKUSILA SVÉST MANŽELA) A KDYŽ SE VŠE UPRAVILO ODKOPLA MĚ JAKO PRAŠIVÝHO PSA! ASPOŇ JSEM SE POUČILA!

KATULKO * MACÍKU * MANČINKO * PEG * .......DĚKUJU VÁM,ŽE JSTE...... hjarta

KDYŽ JE TVOJE BŘÍMĚ PŘÍLIŠ T̎KÉ,ZASTAV SE A POMOZ NÉST BŘÍMĚ SVÉMU PŘÍTELI.......

Není tady

 

#18 15. 10. 2006 17:20

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Mé drahé kamarádky a já

Michaela.43 napsal(a):

Souhlasím, ale některé jsou "kamarádky"....
Mám bohužel jednu špatnou zkušenost s kamarádkou ( hřála jsem si hada na prsou), kdy  jsme s malými staejně starými dětmi podnikaly výlety a bylo to moc prima, ovšem časem si raději  více povídala s mým mužem...o tom svém říkala, že zbytečně žárlí, no, zas tak zbytečné to nebylo...ale to já tenkrát netušila, až tedy později....no, snad už je to za námi, naštěstí ona to neustála, ne já.....
nicméně mám i fajn kamarádky, ale už zvažuju, ...protože člověk , který se jednou spálí...

To ze by si povidala s mym muzem a i semnou, tak to jo. Ale takove ty zname, to proste nejsou kamosky. yikes

Není tady

 

#19 23. 10. 2006 16:38

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Mé drahé kamarádky a já

I kamarádka dokáže občas překvapit. Stane se, že je člověku fajn a kamarádka to s ním buď sdílí, nebo ji to kupodivu štve. A stane se, že je Ti ouvej, někdy najdeš povzbudivé slovo, jindy si ještě přisolí. To pak člověk přehodnocuje a přemítá. Co se změnilo? Pochopila jsem to správně? Hodně je vše o komunikaci. Ví-li kámoška, že prožíváte zrovna krušné období a máte-li třeba už kapku dobrou náladu /to se zvládne, bude líp/ , najednou se vám dostane rádoby kamarádské poznámky:" Ty jsi dnes nějaká strhaná v obličeji. Taková bez nálady, to je deprimující se na Tebe jen koukat..." V tu ránu si blahořečíte, že nemáte v ruce zbraň...

Není tady

 

#20 2. 11. 2006 10:59

nuklik
♥------
Registrovaný: 14. 10. 2006
Příspěvky: 1

Re: Mé drahé kamarádky a já

misa1234 napsal(a):

Michaela.43 napsal(a):

Souhlasím, ale některé jsou "kamarádky"....
Mám bohužel jednu špatnou zkušenost s kamarádkou ( hřála jsem si hada na prsou), kdy  jsme s malými staejně starými dětmi podnikaly výlety a bylo to moc prima, ovšem časem si raději  více povídala s mým mužem...o tom svém říkala, že zbytečně žárlí, no, zas tak zbytečné to nebylo...ale to já tenkrát netušila, až tedy později....no, snad už je to za námi, naštěstí ona to neustála, ne já.....
nicméně mám i fajn kamarádky, ale už zvažuju, ...protože člověk , který se jednou spálí...

To ze by si povidala s mym muzem a i semnou, tak to jo. Ale takove ty zname, to proste nejsou kamosky. yikes

Mám trošku podobnou zkušenost,také výlety s dětmi,víkendy na chatě i s manžely, vše bylo fajn až do té doby než jsem mezi nás vzala"kamarádku".Manžela měla v pracovně v zahraničí,tak jsem jí vtáhla mezi nás.A to si asi budu dlouho vyčítat...Takhle to trvalo asi rok.No,prostě vyšlo najevo,že ta má dobrá kamarádka má vztah s mužem té mé druhé kamarádky.Scházely se asi půl roku.Takže je prostě po kamarádství...Ta první se mnou nekomunikuje,že jse m údajně o všem věděla(není to tak)..Mrzí mě to.Nejsem typ co musí mít kamarádku za každou cenu a o to je to pro mě horší...

Není tady

 

#21 4. 11. 2006 10:39

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Mé drahé kamarádky a já

No jo, jsou holt kamarádky a "kamarádky". Já sama vlastně ani nevím, jak na tom jsem. Mám pár kamarádek, ale jen o jedné spolehlivě vím, že když mi bude hodně zle, pomůže mi. Bydlíme v jednom paneláku, nepotkáme se třeba půl roku, ale je fakt, že obě víme, že ta druhá tady prostě je.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#22 8. 11. 2006 18:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Mé drahé kamarádky a já

Ja som mala v živote ohromné šastie na kamošky, uk-uk, musím si pre istotu zaklopa na drevo. Rodinu mám, ale rodičia sa ku mne správajú skôr kriticky a stále ako keby som mala tak 6 rokov, brat je OK, ale dos zaneprázdnený, ale kamošky sú vlastne takou mojou rodinou z vlastného rozhodnutia. Na chlapov som mala smolu(dúfam, že som ju už prerazila), ale kamošky mi to vynahradily. Aj teraz, keď som bola pol roka v zahraničí, našla som si tam kamošky, čo mi pobyt spríjemnili, a jednu ešte z vyoskej, s ktorou sme v pohode po pár rokoch nadviazali tam, kde sme prestaly... Pre mňa je kamarátstvo dôležité a aj keď sa jeden môj bývalý(už, našastie) chcel vyspa s mojimi kamoškami, zostalo u zbožných prianí. Ako vravím, tu mám šastie...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#23 10. 11. 2006 9:34

Somaia
Host

Re: Mé drahé kamarádky a já

Pokud byste měli chu a rádi čtete. Doporučuji knihu Božská tajemství Jajanek. Citlivé, reálné a plné jemného humoru s námětem letitého přátelství několika žen. Když jsem tuto knihu dočetla, tak jsem si vduchu řekla, že nic krásnějšího než tohle vzájemné přátelství nemohlo tyto ženy v životě potkat. Pak jsem začala  jinak hodnotit a vážit si svých osobních přátelství.
Hezký den, ahoj

 

#24 11. 11. 2006 21:36

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Mé drahé kamarádky a já

nuklik napsal(a):

misa1234 napsal(a):

Michaela.43 napsal(a):

Souhlasím, ale některé jsou "kamarádky"....
Mám bohužel jednu špatnou zkušenost s kamarádkou ( hřála jsem si hada na prsou), kdy  jsme s malými staejně starými dětmi podnikaly výlety a bylo to moc prima, ovšem časem si raději  více povídala s mým mužem...o tom svém říkala, že zbytečně žárlí, no, zas tak zbytečné to nebylo...ale to já tenkrát netušila, až tedy později....no, snad už je to za námi, naštěstí ona to neustála, ne já.....
nicméně mám i fajn kamarádky, ale už zvažuju, ...protože člověk , který se jednou spálí...

To ze by si povidala s mym muzem a i semnou, tak to jo. Ale takove ty zname, to proste nejsou kamosky. yikes

Mám trošku podobnou zkušenost,také výlety s dětmi,víkendy na chatě i s manžely, vše bylo fajn až do té doby než jsem mezi nás vzala"kamarádku".Manžela měla v pracovně v zahraničí,tak jsem jí vtáhla mezi nás.A to si asi budu dlouho vyčítat...Takhle to trvalo asi rok.No,prostě vyšlo najevo,že ta má dobrá kamarádka má vztah s mužem té mé druhé kamarádky.Scházely se asi půl roku.Takže je prostě po kamarádství...Ta první se mnou nekomunikuje,že jse m údajně o všem věděla(není to tak)..Mrzí mě to.Nejsem typ co musí mít kamarádku za každou cenu a o to je to pro mě horší...

Ahoj Nuklik, neni kamaradka jako kamaradka. Normalne se bavit od kamaradky s muzem, na tom nic nevidim. Ale ja mam takovou zkusenost, ze od kamaradek od kterych jsem to necekala, tak mrkali po mem muzi a to bych u nich necakala, zname se roky. A u kamaradky s kterou jsem moc tak nekamaradila, jako s tou o ktere jsem se zminovala, tak normalne. Zalezi na charakteru, ale ja rozhodne bych nechtela zadneho muze, ikdyby byl ze zlata. Staci me ten muj. big_smile ALe ty kamosky, co se tak chovaji, to nejsou kamosky.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů