Oznámení

2. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

2. listopadu : Univerzální tvarohové těsto, ze kterého připravíte mnoho variant různorodých sladkých dobrot!

2. listopadu : Začátek adventu se každý rok mění. Letos si první svíčku na věnci zapálíme už 28.listopadu

#1 4. 4. 2006 14:03

atide
♥------

bolí nás nožičky

mám holčinu 3 roky,v noci pláče,bolí jí nohy...nevyspíme se....mažu jí je francovkou...co dál...u obou předchozích dětí jsem to měla taky,ale v menším podání...gratersova

Není tady

#2 4. 4. 2006 14:34

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj

Re: bolí nás nožičky

Byla jsi u lékaře?Děti tím procházely taky,prý to jsou bolesti od růstu.Někdy to bylo
docela kruté a kluk se dokonce občas ani nemohl postavit.Já používala kostivalovou mast na uklidnění bolestí.

Není tady

#3 4. 4. 2006 14:54

Radka05
Host

Jsou to asi tzv. růstové bolesti. Je třeba dodávat vápník plus vitamin D.
Pro jistotu bych  ale zašla k lékaři, aby vyloučil cikoli jiného.

#4 4. 4. 2006 17:02

llenka
♥♥-----
Web

Synovi se to stává také, zrovna dnes ho tak moc bolely, že jsem celé dopoledne masírovala, říkala jsem si , jestli mu nechybí hořčík, přestali jsme jíst sladkosti, které ho dokáží hodně odbourat, ale žádná velká změna. K doktorce mě zatím nenapadlo zajít. Připadá mi, že jsou to křeče v lýtkách při protahování.

Není tady

#5 4. 4. 2006 18:29

maggie
♥♥♥♥♥--

Nechci dělat reklamu, ale nám se moc osvědčil Pangamin. Je i balení pro děti. Kluci ale už normálně zvládají standardní /nepotažené/ tablety. Doporučil mi to lékař, v Pangaminu  jsou kromě "béček", déčka i minerály a stopové prvky. Já kupuji variantu s bifidobakteriemi  a pupalkovým olejem. Užívám jej i já, zlepšily se mi vlasy a nehty, a kdybych to neviděla na vlastní oči tak tomu neuvěřím - manželovi sestřenice začalo po půlroční pangaminové kůře zarůstat "kolečko" na hlavě.
Zkuste www.pangamin.cz

Není tady

#6 5. 4. 2006 7:49

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Web

atide napsal(a):

mám holčinu 3 roky,v noci pláče,bolí jí nohy...nevyspíme se....mažu jí je francovkou...co dál...u obou předchozích dětí jsem to měla taky,ale v menším podání...gratersova

Staršímu synovi napsala doktorka vitamin D a mladšímu, kterého chytaly v noci i křeče do nohou, dala hořčík v tabletkách. Fakt to pomohlo.

Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

#7 5. 4. 2006 14:48

Zuzka S
♥♥♥----
Místo: Žatec

atide,měli jsme taky takový prolém-bolesti nožiček a nejvíc přes noc.Koupila jsem v lékárně sirup-MULTI-SANOSTOL,stojí kolem 150,- Kč a je to multivitamínový přípravek s kalciem.Dávám ho dceři 2x denně a myslím,že pomáhá,už jí tak často nožky nebolí.

Není tady

#8 6. 4. 2006 8:37

Petina
♥♥♥♥---

Pamatuji si, že jsem to měla asi až do deseti let. Bylo to šílený, fuj, když si na to vzpomenu. Vůbec nevím, jestli jsem na to tenkrát něco brala ...

Není tady

#9 6. 4. 2006 19:05

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy

atide: my máme občas taky stejný problém mám holku čtyřletou. Někdy občas taky brečí, že jí bolí nohy dřív se nám to stávalo i v noci. ale doktorka nám předepsala vitamín AD- je to v kapkách. On totiž vitamín D je důležitý pro vstřebávání vápníku a pro normální tvorbu kostní tkáně. Ale taky jí nožičky masíruju francovkou, ale ty kapky nám vždy pomohli.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

#10 7. 4. 2006 12:38

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

pamatuju si, že mi pomáhalo teplo a boleli mi po treninku, sousředění, prostě po větší námaze..

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

#11 1. 5. 2006 12:05

vladis
♥♥-----

Můj syn má stejný problém a bylo mi také řečeno, že jsou to růstové bolesti.Mě samotnou boleli v dětství také nohy a pomáhalo mi, když mi je matka potřela hřejivou masážní emulzí a zabalila do deky.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí