Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 3. 4. 2006 13:58

Ivule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Hradec Králové
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1893

Sny o miminkách

Holky,jak je to u vás,já už porodila ve snech holčičku a manželovi se zdálo,že se nám narodil chlapeček.A mě se dneska zdálo,že se mi narodil klučina.Je to sranda,jak ta psychika pracuje a i ve snech jsem alespoň těhotná,není to třeba ani vidět,ale alespoň to tam všem říkám...Je to fakt sranda,jak toho má člověk plnou hlavu.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10728;133/st/19950508/e/Lukas/k/8516/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10750;443/st/20060923/e/Matyas/k/9159/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10723;121/st/20120228/e/Krystufek/dt/6/k/4494/event.png

Není tady

 

#2 3. 4. 2006 14:04

Kačátko
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3532

Re: Sny o miminkách

Mě už se dvakrát zdálo že máme holčičku. Jednou mi to oznámil dr. na ultrazvuku a jednou jsem holčičku porodila big_smile
Ale asi před dvěma rokama se mi zdálo o kamarádce která byla těhotná že porodila holčičku a mají kluka jako buka big_smile


http://ticker.7910.org/an1cxKV0g410010MzAwODQwMWR8NDc0NDk2NGRhfFRlcmV6a2EgamU.gif
http://ticker.7910.org/as1cCEO0g410010MjcyYmR8NjMyZHxLcnlzdPlmZWsgamU.gif

Není tady

 

#3 3. 4. 2006 14:12

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Sny o miminkách

Káčátko ty užmáš nový metřík...!!!!!!!! Takže doktor vše potvrdil a koukam že už jsi v 9tt. To je super, tak ať je všecho jak má a jste s miminkem zdraví

Není tady

 

#4 3. 4. 2006 14:44

Kačátko
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3532

Re: Sny o miminkách

Děkujůůůůůůů Peťul big_smile  24. dubna jdu na UTZ ve 12. týdnu a prý se mám naco těšit, že už uvidím nádherně naše miminko smile


http://ticker.7910.org/an1cxKV0g410010MzAwODQwMWR8NDc0NDk2NGRhfFRlcmV6a2EgamU.gif
http://ticker.7910.org/as1cCEO0g410010MjcyYmR8NjMyZHxLcnlzdPlmZWsgamU.gif

Není tady

 

#5 3. 4. 2006 14:48

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Sny o miminkách

Kačátko ve 12 tt byl můj nejkrásnější utz, tak si ho užij smile

Mě se zdálo už několikrát o porodu a už by to chtělo i na ostro big_smile

Není tady

 

#6 3. 4. 2006 14:53

kiki24
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 707
Web

Re: Sny o miminkách

mě se o porodu taky jednou zdálo,ale bylo to dost brutální,takže doufám,že ve skutečnosti to bude jinak smile


http://newtickers.bump-and-beyond.com/28/2807/280755.png
http://newtickers.bump-and-beyond.com/28/2807/280753.png

Není tady

 

#7 3. 4. 2006 14:55

Kačátko
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3532

Re: Sny o miminkách

To věřím PéťoZ, že to musí být krásný zážitek, já už se taky nemůžu dočkat už aby bylo 24., asi budu brečet až toho drobečka uvidím! smile  A příští už bych vzala i manžu wink

Přeju hooodně rychlý a hlavně! bezbolestný porod a zdravý a šťastný mimi big_smile


http://ticker.7910.org/an1cxKV0g410010MzAwODQwMWR8NDc0NDk2NGRhfFRlcmV6a2EgamU.gif
http://ticker.7910.org/as1cCEO0g410010MjcyYmR8NjMyZHxLcnlzdPlmZWsgamU.gif

Není tady

 

#8 3. 4. 2006 15:07

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Sny o miminkách

Kačátko, díky smile ve 20 a 32 tt byl se mnou manžel na utz a byl z toho hodně nadšenej.. On se mnou nebude u porodu (má z toho strach, že by překážel apod.), tak si aspoň užil utz.

Není tady

 

#9 3. 4. 2006 15:15

Kačátko
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3532

Re: Sny o miminkách

Taky bych ho natom dalším UTZ už chtěla big_smile Zeptám se a vezmu ho sebou big_smile
K porodu řekl že půjde. Zatím! Může se to ještě změnit smile smile smile !

Neboj, budeš to mít co by dup, tak by ti tam opravdu jen překážel big_smile  A nenuť ho když se necítí!
Držím palečky . . . wink


http://ticker.7910.org/an1cxKV0g410010MzAwODQwMWR8NDc0NDk2NGRhfFRlcmV6a2EgamU.gif
http://ticker.7910.org/as1cCEO0g410010MjcyYmR8NjMyZHxLcnlzdPlmZWsgamU.gif

Není tady

 

#10 3. 4. 2006 15:15

kiki24
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 707
Web

Re: Sny o miminkách

Já jdu na ultrazvuk příští středu,jsem zvědavá,kolik ta moje holčina už váží smile


http://newtickers.bump-and-beyond.com/28/2807/280755.png
http://newtickers.bump-and-beyond.com/28/2807/280753.png

Není tady

 

#11 3. 4. 2006 16:12

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Sny o miminkách

Kiki ty jdeš i ve 35 tt, tak to se máš smile já byla naposledy ve 32 tt a beruška vážila 1530g - není to žádný obřík, ale poslední dobou mám pocit, že to do ideální váhy dohnala, protože ty pohyby jsou dost silný a bolestivý než před pár týdny..

Není tady

 

#12 3. 4. 2006 16:15

kiki24
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 707
Web

Re: Sny o miminkách

Jo,ale na ten utz jdu protože jsem si asi vyprosila někdy dřív 1 utz navíc a ten byl moc brzo?Jo a kolik je ten poplatek?


http://newtickers.bump-and-beyond.com/28/2807/280755.png
http://newtickers.bump-and-beyond.com/28/2807/280753.png

Není tady

 

#13 3. 4. 2006 22:19

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Sny o miminkách

Peto neboj, na ostro to budeš mít coby dup smile A třeba si to tvůj  muž rozmyslí a u porodu bude. ten můj taky bejt nechtěl a když mě tam odvezl a čekal až budu mít po monitoru kde byl se mnou a pak i u vyšetření a zeptali se ho jestli bude u porodu, tak mu mě  "chudinky trpící" bylo asi líto a řekl že teda jo smile Uvidíš, ať tak nebo tak přeju bezproblémovej porod a dej nám pak určitě vědět. Doufam že máš na někoho číslo kdo nám to ohlásí. Jestli ne, klidně ti pošlu moje
Káčátko hezky si ten UTZ užij a pak určitě poreferuj smile

Není tady

 

#14 4. 4. 2006 9:01

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Sny o miminkách

Peti díky smile je tady pár babineťaček, který mají na mě kontakt, takže si myslím, že to v pohodě ošéfujou big_smile

Není tady

 

#15 4. 4. 2006 9:43

jituš
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 1944
Web

Re: Sny o miminkách

Ahoj holky,mě se od začátku zdávalo o chlapečkovi a máme ho.Tak nevím jestli je to náhoda.Koukám,že za chviličku tu bude další miminečko.dudlik To je paráda,jak se rozrůstáme.A ultrazvuk jsme měli v 10.týdnu nádherný.Matoušek tam vypadal jako velký chlap a boxer k tomu.Manža viděl až poslední utz v 36.týdnu-měla jsem vysoký tlak,tak mě hlídali, a byl nadšený jako na vánoce.Pořád říkal,jak na něj Máťa mrká a že ho určitě poznal.Paráda.U porodu byl taky a vlastně jsem se ještě neptala,jak to na něj působilo.Jen vím,že byl těsně po narození Matouška nadšený,fotil a tak rozněžnělého jsem ho ještě neviděla.Teď ten nádherný výraz má pokaždý,když se na malého podívá a já jsem z toho na měkko.Trošku jsem se rozepsala hihi.smile

Není tady

 

#16 4. 4. 2006 9:58

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: Sny o miminkách

Mně se taky občas zdává o našem Adámkovi, ale my jsme si to nechali říct, že to bude kluk...
Ultrazvuk ve 12. týdnu byl moc hezký, mám z něho jedinou a moc podařenou fotku. Mimísek si tam krásně lebedí na zádíčkách.
Na dalším ultrazvuku jsem byla ve 20. týdnu na Gennetu i s manželem. Bylo to moc hezký - paní doktorka nám říkala o všem, co zrovna prohlížela. Např. "Tady vidíte ručičku, tady prstíky, 1,2,3,4,5 - vše v pořádku, Tady je druhá ručička, prstíky, 1,2,3,4,5 - taky vše v pořádku"
Manželovi se to moc líbilo... A mně taky.


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#17 4. 4. 2006 13:04

Ivule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Hradec Králové
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1893

Re: Sny o miminkách

Mě se dneska zase zdálo o mimču.Tentokrát se mi narodil chlapeček,na porod se vůbec nepamatuju,prostě miminko bylo najednou na světě.Malej měl pěknou žloutenku a taky mu při porodu zlomili klíční kost a museli jsme chodit na rehabilitaci.To jsou blázniviny.....


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10728;133/st/19950508/e/Lukas/k/8516/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10750;443/st/20060923/e/Matyas/k/9159/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10723;121/st/20120228/e/Krystufek/dt/6/k/4494/event.png

Není tady

 

#18 4. 4. 2006 13:06

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: Sny o miminkách

Jé Ivulko mě při porodu opravdu zlomily klíční kost. Ale na rehabilitaci se nechodí takhle malým drobečkom to sroste samo jen musí být ručička chvilku v klidu. Ty máš teda sny!!

Není tady

 

#19 4. 4. 2006 13:23

Ivule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Hradec Králové
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1893

Re: Sny o miminkách

To víš,bláznivá zdravotnice.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10728;133/st/19950508/e/Lukas/k/8516/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10750;443/st/20060923/e/Matyas/k/9159/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10723;121/st/20120228/e/Krystufek/dt/6/k/4494/event.png

Není tady

 

#20 4. 4. 2006 13:38

Ivana26
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 282

Re: Sny o miminkách

Ahojky,
kolikrát se mi zdálo, že rodím, jak tlačím, pak mám miminko, někdy i dvojčata. A teď když jsem těhotná, tak zatím nic.
Když jsem zjistila, že jsem těhotná, volala jsem to mamce a taťkovi. Mamka říkala, že ráno jí táta říkal, že jsem mu ve snu podávala miminko. A to ještě nevěděli, že jsem těhotná. Bylo to velmi zvláštní.
Na kontrolu jdu příští pátek a moc se těším. Myslíte, že když mi budou dělat ty velké odběry, jestli dělají i utz?? Minule jsem si nenechala udělat fotečku, trdlo jedno. Taky bych ráda vzala přítele, ale nevím, jestli by to šlo. Zkusím se zeptat.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů