Oznámení

27. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

27. února : Jednoduchá kefírová buchta na plech. Rychlý recept zcela bez vajec!

21. února : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 2. 4. 2006 19:00

77.Evča
Host

Plovoucí podlaha

Ahojky.Nemáte nějaká radu jak vyčistit plovoucí podlahu,aby tam nebyly šmouhy? Používám Pronto na plovoucí podlahy a stejně tam šmouhy jsou po čtyřech se mi líst nechce.Dekuji Evča

 

#2 4. 4. 2006 0:29

janyka
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 2. 2006
Příspěvky: 100

Re: Plovoucí podlaha

Používám prostředek speciálně na čištění lakovaných dřevěných podlah , výrobce CC-Dr.Schutz . 750 ml = asi 350 Kč , ale vzhledem k dávkování vydrží poměrně dlouho . Podlaha je po něm pěkná a šmouhy na ní nejsou .

Není tady

 

#3 4. 4. 2006 21:20

77.Evča
Host

Re: Plovoucí podlaha

janyka napsal(a):

Používám prostředek speciálně na čištění lakovaných dřevěných podlah , výrobce CC-Dr.Schutz . 750 ml = asi 350 Kč , ale vzhledem k dávkování vydrží poměrně dlouho . Podlaha je po něm pěkná a šmouhy na ní nejsou .

Děkuji za radu zkusím si jej koupit.S pozdravem Eva hmm

 

#4 4. 4. 2006 22:21

Jarmila
♥♥♥----
Místo: Praha a jinde
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 146

Re: Plovoucí podlaha

Tak na to jsem prisla take, ze jsou videt smouhy.  Davam pozor abych nenasvinila a cistim to (na kolenou) prostredkem na okna, prakticky na sucho, papirovymi rucniky (takze lestim kdyz cistim). Moc nenaspinim, protoze nevarim, v botach tam nechodime, deti ani zvirata tam take nemam...a necintam, takze to moc velky problem neni. Ale uz jsem neco upustila a odstipl se mi maly kousek. Pozor na to.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů