Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 4. 2006 9:33

alenam
Host

REduxil

Jakou máte zkušenost s přípravkem na hubnutí a detoxikaci Reduxil?Právě jsem ho začala brát tak jsem zvědavá. Napište.

 

#2 2. 4. 2006 10:19

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: REduxil

tak to nám pak spíš napiš svoje zkušenosti wink


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#3 2. 4. 2006 14:11

bertrice
Host

Re: REduxil

alenam napsal(a):

Jakou máte zkušenost s přípravkem na hubnutí a detoxikaci Reduxil?Právě jsem ho začala brát tak jsem zvědavá. Napište.

Tak to by mně taky zajímalo, ale moc už tomu nevěřím.Měla jsem Lipoxal a nic,je to jen reklamní tahák. Tak potom napiš,jak Reduxil funguje. Já jsem zatím najela zase na dělenou stravu,nic jinýho totiž na hubnutí nefunguje.Jde to,ale pomalu.

 

#4 3. 4. 2006 8:06

Henrieta
♥♥-----
Registrovaný: 2. 3. 2006
Příspěvky: 49

Re: REduxil

Ahoj Já mám s Lipoxalem stejné zkušenosti, je to jen tahák na peníze. Koupila jsem si balení na 2 měsíce, jsem v polovině a absolutně nic. Jen mě to příšerně nafukovalo, připadala jsem ji jak pátrací balón, tak jsem s tím sekla. Minulý týden jsem si koupila Denoxinal, prý by měl tělo pročistit, ale zatím nepociuju žádné změny.

Není tady

 

#5 3. 4. 2006 13:57

bertrice
Host

Re: REduxil

Marcellina napsal(a):

Ahoj Já mám s Lipoxalem stejné zkušenosti, je to jen tahák na peníze. Koupila jsem si balení na 2 měsíce, jsem v polovině a absolutně nic. Jen mě to příšerně nafukovalo, připadala jsem ji jak pátrací balón, tak jsem s tím sekla. Minulý týden jsem si koupila Denoxinal, prý by měl tělo pročistit, ale zatím nepociuju žádné změny.

a stejně na to vždycky skočíme co?Já jsem měla po tom lipoxalu dost vysoký tlak, ale stejně pořád zkouším nové věci a nedá mi to.

 

#6 3. 4. 2006 14:05

Henrieta
♥♥-----
Registrovaný: 2. 3. 2006
Příspěvky: 49

Re: REduxil

No přesně. Ale musím říct, že já nevěřím na zázračné pilule, které mě odtuční bez mého vlastního přičinění. Já pravidleně cvičím, 3x týdně chodím na spinning, nebo do posilky, o víkendu občas nějaký turnájek (hraju volejbal). Snažím se "nežrat" dokonce jsem začala jíst zeleninové saláty (zeleninu jsem nikdy moc nemusela) a ono pořád nic. Ba naopak, připadá mi, že spíš přibírám. Pak se vždycky naštvu a koupím nějaký zázrak na hubnutí, protože co když to je třeba ON. Jo ale musím říct, že co mně pomáhalo byl koktejl Ultra Fit & Slim, s tím jsem vážně zhubla, ale samozřejmě ho už přestali dělat - asi jsem byla jediná komu pomohl :-).

Není tady

 

#7 4. 4. 2006 13:59

bertrice
Host

Re: REduxil

Marcellina napsal(a):

No přesně. Ale musím říct, že já nevěřím na zázračné pilule, které mě odtuční bez mého vlastního přičinění. Já pravidleně cvičím, 3x týdně chodím na spinning, nebo do posilky, o víkendu občas nějaký turnájek (hraju volejbal). Snažím se "nežrat" dokonce jsem začala jíst zeleninové saláty (zeleninu jsem nikdy moc nemusela) a ono pořád nic. Ba naopak, připadá mi, že spíš přibírám. Pak se vždycky naštvu a koupím nějaký zázrak na hubnutí, protože co když to je třeba ON. Jo ale musím říct, že co mně pomáhalo byl koktejl Ultra Fit & Slim, s tím jsem vážně zhubla, ale samozřejmě ho už přestali dělat - asi jsem byla jediná komu pomohl :-).

taky na zázračný pilule nevěřím.Já jsem taky vždycky cvičila,ale mám problémy s játrama a tak nemůžu,ale je fakt,že bez pohybu se zhubne jen těžko.Do 30let to šlo docela dobře dolů,ale teď mi je 36 a už je to horší. Taky jsem se dala na zeleninu a hlavně nejím pečivo a přílohy.No tak uvidíme,do plavek už to asi nestihnu.

 

#8 10. 4. 2006 14:37

johana
♥------
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: REduxil

Já jsem neodolala a Reduxil jsem si koupila.Jím ho týden.2x týdně cvičím a snažím se jíst redukčně.Zhubla jsem 1 kg,ale spíše vlastním přičiněním.No,řekla bych,že možná nemám takový pocit hladu.Zase dám vědět,jak v tom hubnutí pokračuju.

Není tady

 

#9 29. 4. 2006 20:52

77.Evca
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní čechy-Osek
Registrovaný: 16. 4. 2006
Příspěvky: 917
Web

Re: REduxil

johana napsal(a):

Já jsem neodolala a Reduxil jsem si koupila.Jím ho týden.2x týdně cvičím a snažím se jíst redukčně.Zhubla jsem 1 kg,ale spíše vlastním přičiněním.No,řekla bych,že možná nemám takový pocit hladu.Zase dám vědět,jak v tom hubnutí pokračuju.

Ahoj Johan,tak co jak jsi daleko s tim reduxilem?Já jsem si ho taky koupila a beru ho týden a mám menší pocit hladu,tak jsem zvědavá po měsíci.Papa Eva:/


http://lilypie.com/pic/2010/01/02/n5W2.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Lcqvp1.png
Peula nar.30.11.1996 váha 3900g a délka 52cm.
http://lb3m.lilypie.com/TikiPic.php/TpJal7q.jpghttp://lb3m.lilypie.com/TpJap2.png
Moje beruška

Není tady

 

#10 30. 6. 2006 14:01

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: REduxil

Tak mi řekli v lékárně že to  jediné pomáhá!! Je to pravda?

Není tady

 

#11 30. 6. 2006 14:38

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: REduxil

Ahojky holky,nechcete nakouknout k nám do klubu JABLÍČKO?
Taky se snažíme zhubnout,některá vlastním přičiněním,některá si pomáháme Meridií.
Když se vám bude chtít ,podívejte se za námi. Jsme na hlavní pod Kluby.....Jablíčko http://smiles-web.wz.cz/smiles/jidlo_piti/012.gif

Není tady

 

#12 1. 7. 2006 20:03

johana
♥------
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: REduxil

Za ten měsíc,co jsem ten reduxil brala jsem zhubla 4 kg.Ale bylo to spíš tím,že jsem cvičila a míň jedla.Pokračuju dál v hubnutí vlastními silami a jde mi to stejně,tak kilo za týden.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů