Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 31. 3. 2006 13:27

J.J
Host

problém s teplem

Chci se prosím zeptat, zda někdo máte taky problém s teplem, když se uhřejete, náhle třeba zapotíte nebo teď při sluníčku v poledne spěcháte apod. pak mi začne svědit celé tělo, mám jakousi kopřivku a červené skvrny po těle a svědí a svědí, pomůže mi jen se náhle ochladit nebo pokud mám možnost se rychle ochladit studenou vodou. Jak tomuto zabránit a čím tyto problémy vlastně vznikají?

 

#2 4. 4. 2006 18:00

Ivulka
♥♥-----
Registrovaný: 31. 3. 2006
Příspěvky: 63

Re: problém s teplem

Pripada mi to ze to mas mozna podrazdenou pokozku, treba pracim praskem, nebo oblecenim a potom kdyz se zpotis tak ten slany pot na podrazdene pokozce svedi a pali. (Vis jako kdyz se v lete valis v trave a pak te vsechno svedi? To je protoze te ta trava poskrabe a pak se tam dostane ten pot) Takhle bych si to vysvetlila ja. Zkus treba zmenit praci prasek. Nebo nenos synteticke materialy ale zkus bavlnu, ta saje pot! Dej vedet!


Znej míru v lásce, a je stálá, zmešká kdo otálí, i ten kdo cválá.
William Shakespeare

Není tady

 

#3 4. 4. 2006 19:13

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: problém s teplem

To budou asi potničky - to zná každá maminka malého děcka, maminky budou vědět co s tím (já už jsem to zapomněla a ani nebyly takové mastičky a přípravky když jsem měla malé děti jako jsou teď k dostání)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#4 4. 4. 2006 22:10

J.J.
Host

Re: problém s teplem

Bety napsal(a):

To budou asi potničky - to zná každá maminka malého děcka, maminky budou vědět co s tím (já už jsem to zapomněla a ani nebyly takové mastičky a přípravky když jsem měla malé děti jako jsou teď k dostání)

Děkuji, ale mně je 50! Že by přechod?  A tyto problémy mám teď často, jen se trochu uhřeju nebo spěchám, dnes třeba v poledne když svítilo sluníčko a já byla víc oblečená, jednou jsem byla i na injekcích proti alergii. Jak bych se měla mastit a co v práci? Pracuji s lidmi...

 

#5 18. 6. 2007 12:47

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: problém s teplem

Pro J.J. už uplynulo hodně času od tvého příspěvku, ale to je začátek přechodu. Nejvyšší čas na něj. Ale to už asi mezitím víš....
Alergie je taky možná, prvně v životě jsem chytla sluneční alergii před 3-ma lety, a to jsem tmavý fototyp....krém-nekrém.

Není tady

 

#6 5. 9. 2008 16:55

Holly
♥♥-----
Registrovaný: 9. 10. 2007
Příspěvky: 63

Re: problém s teplem

Sice reaguju taky po hodně dlouhé době, ale třeba to někomu s podobným problémem pomůže.....řešila jsem totiž to samé a asi po roce trápení mi jedna kožařka řekla, že jsem prostě alergická na svůj vlastní pot. A je to tak. Pomáhá jedině se hned po zpocení omýt čistou vodou, osušit a namazat Fenistilem. A nenosit v té době žádné řetízky na krku.

Není tady

 

#7 4. 10. 2008 13:28

ivca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 1059

Re: problém s teplem

poslední dva roky se mi občas pod zlatými prstýnky objevuje černý proužek - teda jen někdy
myslíte, že je to nějak spojené s přechodem?

Není tady

 

#8 6. 10. 2008 9:51

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: problém s teplem

ivca napsal(a):

poslední dva roky se mi občas pod zlatými prstýnky objevuje černý proužek - teda jen někdy
myslíte, že je to nějak spojené s přechodem?

Já myslím, že ani ne. Tyhle tmavé proužky jsem mívala i "za mlada". Většinou, když moje  tělo se potýkalo s nějakou chřipkou apod... víc jsem se zapotila, asi ty "jedy", co šly z těla ven tím potem, nějak reagovaly se zlatem.... hmm

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů