Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 4. 4. 2006 21:42

ctyr,listek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2006
Příspěvky: 280

Počůrávání

Tak jsem ti napsala pár otázek ,Jak trestáte své dítě-a teprve pak jsem našla toto.No já bych asi zkusila jinou psycholožku,třeba by na něco přišla.Víc doktorů víc ví.No a jak na to reaguje táta?Jesti v těch 4 letech chodila na záchod normálně,tak je to určitě kvůli její mámě-třeba si myslí,že když si s ní nebudete vědět rady,vrátíte jí mámě.Děti mají jednoduchý myšlení(i když jí je deset let!!!)A psycholožka by na to asi přišla.Nepomohla by domluva od její mámy?Nebo se vůbec nestýkají.Zkusily jste jí vysvětlit,proč se jí máma zřekla?Kdovíco kde zaslechla nebo se jí děti ve škole smály,že jí ani její vlastní máma nechce.Její reakce pak může být takováhle,vždy nic jinýho nemůže ovlivnit,tak se počůrává,protože to řídí  sama!!!No Moje dcera je bulimička.Je to blbý srovnání,ale počátek je třeba stejný-nemohla nic ovlivnit,tak přestala jíst .To bylo jediný,co si mohla uhlídat.

Není tady

 

#2 5. 4. 2006 18:50

smilla
♥♥-----
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 46

Re: Počůrávání

Proč píšeš "pro zábavu nechce chodit na záchod"? Pro zábavu to určitě nedělá. Tak trochu si myslím, že její chování bereš osobně, zavání to trochu rivalitou (?), a taky si myslím, že moc tlačíš na pilu. Moje sestřenice měla v dětství ten samý problém, asi tak do 12 let, a upravilo se to, ani u psychologa nebyli, přesně mi to připoměla ta situace, že chce zůstat venku (s kamarády?), a proto to prostě nestihla. Čím víc budeš nervozní, tím víc bude ona ve stresu, a tím hůř se to spraví.

Není tady

 

#3 7. 4. 2006 22:49

Martina09
♥------
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 19

Re: Počůrávání

Mám rozpolcené názory na vaše postřehy.Patřím k těm,jež dítě se ještě občas ve 12 letech počůrá. Nebyli jsme nikdy u psychologa,ani nás tam neposlali.Za to jsme od 3 let sledováni nefrologem. Máme za sebou spoustu vyšetření od klasických až po radiologii a stejně ji pořádně nic nezjistili.Bere dlouhodobě léky a hormonální kapky.Po pobytu na specializovaném pracovišti ji zjistili stálou aktivitu moč.měchýře,která se "údajně" srovná až dostane měsíčky,ale nějak tomu už nevěřím. Toto vám však nezjistí žádný psycholog. Chtělo by to pořádné vyšetření  specialisty. Držím palce,protože vím, že to není žádné příjemné zpestření života.

Není tady

 

#4 9. 4. 2006 10:22

Dr.Pöthe
♥♥-----
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 55

Re: Počůrávání

Toto chování může mít vztah k vám, doporučuji vám navštívit dět.psychologa, případně rodinného terapeuta, bez nich to myslím nerozlousknete, naopak, může to být ještě horší.
P.Pöthe

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů