Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 3. 2006 14:26

Janule11
Host

Dveře

Prosím Vás o radu jak zrenovovat dveře.Děkuji předem  smile

 

#2 26. 3. 2006 14:41

petrželka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 881

Re: Dveře

Taky uvažuji o nových dveřích, nebo je nějak potapetovat nebo tak něco. Myslíte, že je možné koupit pouze nové dveře /vnitřní/ a stávající futra nechat. Bude to sedět?


[url=http://www.TickerFactory.com/]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10300;6/st/20061229/n/Karol%EDnka/k/d1d7/age.png


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10300;122/st/20090730/n/Pep%EDk/k/4918/age.png

Není tady

 

#3 26. 3. 2006 15:13

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Dveře

Viděla jsem reklamu na firmu Portas - renovace dveří. Ráno odvezou, večer zrenovované přivezou. Ale nevím za kolik Kč!!! Nové dveře je možné koupit i bez futer, záleží na šířce jinak by měly pasovat a pozor na pravé a levé dveře. Musíš se podívat z té strany, kde se dveře zavěšují a na které straně jsou panty, to je pravá nebo levá strana (pozor není to podle kliky, jak se mnoho lidí domnívá ale to ti řeknou i v obchodě a poradí).


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#4 26. 3. 2006 15:22

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Dveře

Bety napsal(a):

Viděla jsem reklamu na firmu Portas - renovace dveří. Ráno odvezou, večer zrenovované přivezou. Ale nevím za kolik Kč!!! Nové dveře je možné koupit i bez futer, záleží na šířce jinak by měly pasovat a pozor na pravé a levé dveře. Musíš se podívat z té strany, kde se dveře zavěšují a na které straně jsou panty, to je pravá nebo levá strana (pozor není to podle kliky, jak se mnoho lidí domnívá ale to ti řeknou i v obchodě a poradí).

Já se ptala a ta renovace vychází od 900 kč a víc. A to se už dají koupit rovnou nové dveře.

Není tady

 

#5 26. 3. 2006 15:27

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: Dveře

Moji rodiče měli bílé dřevěné dveře a před deseti lety si je nechali nafládrovat a vyadají jako přírodní dřevo. Prý se to dělá pivem a deset let to nic neudělalo a je to hezké. Bohužel nic víc o tom nevím.

Není tady

 

#6 26. 3. 2006 19:17

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Dveře

Firmu Portas znám,upravovali mi všechny dveře v bytě.Používají na to nějakou plastovou fólii.Oproti novým dveřím to má tu výhodu,že máte odstín přesně takový jaký chcete.Cena za vchodové byla 1300,ostatní vnitřní dveře 650.

Není tady

 

#7 27. 3. 2006 13:02

marca
♥♥-----
Místo: praha
Registrovaný: 18. 1. 2006
Příspěvky: 39

Re: Dveře

My jsme kdysi stare panelakove dvere vyhodili a hahradili zasupovacimi. ted bychom chteli zpatky klasicke a jedna firma nam taky rekla, ze tam kupovane dvere nemusi sedet.Ze se musi bud udelat namiru nebo koupit i nova futra. Mate  nekdo zkusenosti s koupenim novych dveri do starych futer. Pripadne jestli nekdo znate dobrou firmu z Vych Cech, ktera by si s tim poradila a nestalo nas to majetek??? Diky !!!

Není tady

 

#8 27. 3. 2006 13:09

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Dveře

anka napsal(a):

Firmu Portas znám,upravovali mi všechny dveře v bytě.Používají na to nějakou plastovou fólii.Oproti novým dveřím to má tu výhodu,že máte odstín přesně takový jaký chcete.Cena za vchodové byla 1300,ostatní vnitřní dveře 650.

Prosím nezačně se ta fólie potom někde krčit nebo třeba jestli se to neodře na rožkách nebo tak? Já jsem viděla jenom jejich reklamy ale práci ne. Pak to umývᚠběžným způsobem? Díky.
Ta cena mi přijde docela dobrá, za běžné bílé obyčejné ty "stavební" dveře jsme zaplatili kolem 900 a to bylo bez nátěru...Taky už potřebujeme renovaci dveří.

Upravil(a) Bety (27. 3. 2006 13:11)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#9 27. 3. 2006 13:20

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Dveře

Já to mám na dveřích 3 roky a zatím na nich nic nepozoruji.Pořád jsou jako nové,
myji běžnými prostředky.Navíc jsou dveře absolutně hladké takže se i dobře udržují.
Spoje fólie také nejsou nikde vidět.
Ta fólie se prý nanáší za vysokých teplot a povrch vypadá naprosto přirozeně.
Navíc si můžeš vybrat z několika vzorů a barev.

Není tady

 

#10 27. 3. 2006 13:35

Dana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 6252

Re: Dveře

máme na dveřích v paneláku uděláno tzv. fládrování, vypadá to jako nalakované dřevo, máme odstím třešeň a vypadá to moc pěkně. Stály jedny 450 Kč.


http://www.gify.nou.cz/divky_mini1_soubory/49.gif
Problémy přicházejí v řadě za sebou a při zvláště příznivých okolnostech i v dvojstupech.
Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám nikdy nezmizí ze srdce, i kdyby na čas zmizeli ze života....

Není tady

 

#11 27. 3. 2006 18:32

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Dveře

anka: díky moc..


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#12 12. 4. 2006 10:51

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Dveře

marca napsal(a):

My jsme kdysi stare panelakove dvere vyhodili a hahradili zasupovacimi. ted bychom chteli zpatky klasicke a jedna firma nam taky rekla, ze tam kupovane dvere nemusi sedet.Ze se musi bud udelat namiru nebo koupit i nova futra. Mate  nekdo zkusenosti s koupenim novych dveri do starych futer. Pripadne jestli nekdo znate dobrou firmu z Vych Cech, ktera by si s tim poradila a nestalo nas to majetek??? Diky !!!

Ahoj. my jsme dávali nové dveře do starých futer, trošku jsme je opilovali,dole trochu skrojili, ale výsledek je perfektní.
A ta firma Portas, jak bylo psáno, je prý moc dobrá.
www.portas.cz                                                            rodna

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů