Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#1 24. 3. 2006 17:29

maggie7
♥♥♥----

Jaro a naši miláááčci

Co říkají vaši psí, kočičí a další zvířecí miláčci na přicházející jaro? Náš kocour se hřeje na plotě, fenka začala zůstávat déle na zahradě a užívá sluníčka big_smile ostatně stejně jako my big_smile

Kdo je pritel, miluje, ale kdo miluje, nemusi byt přítetelem. Pratelstvi je vzdycky prospesne, zatimco laska casto zranuje. (Seneca Lucius Annaeus)

Není tady

#2 24. 3. 2006 19:01

Ela..
♥♥♥♥♥♥-

Re: Jaro a naši miláááčci

maggie7 napsal(a):

Co říkají vaši psí, kočičí a další zvířecí miláčci na přicházející jaro? Náš kocour se hřeje na plotě, fenka začala zůstávat déle na zahradě a užívá sluníčka big_smile ostatně stejně jako my big_smile

Kočičí holky se přes den sluní na šplhadle u okna (hold panelák sad) , hafani každou chvíli metelí ke dveřím, ten mladší radostně vymetá na potkání každou louži a pudlinka shodila zimní hřívu a dostala letní sestřih (se jí to moc nelíbilo a mě se zase nelíbí, jak jí manžel ostříhal, chudinku malou, tááák se jí pomstil bůh ví za co, stříhal jí na 2x, poprvé když se mě zeptal, jak vypadá, tak jsem řekla, že jak když má lepru a když jí tedy drobet poupravil, tak na dotaz, jestli je to už lepší, jsem oznámila, že lepru už nemá, že svrab ano). Teď čekám, až bude ještě trochu větší tma a pod rouškou noci jí půjdu vyvenčit. yikesgrater

Upravil(a) Ela.. (24. 3. 2006 19:01)

Není tady

#3 24. 3. 2006 20:22

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj

lepru i svrab si umím živě představit lol lol lol .Naše míci jsou také na proskleném balkoně.Jen čekám kdy se za tím sklem " uvaří" smile

Není tady

#4 24. 3. 2006 21:37

Ela..
♥♥♥♥♥♥-

Radši si ani nepředstavuj lol, zhrozila by ses, taky jsem nepoznávala vlastního psa usch  Doufám, že jí to brzy doroste. Já jí sice objednala na příští pátek k profesionálovi, jenže manžel byl rychlejší. Aááách jo ..sad

Není tady

#5 24. 3. 2006 23:57

maggie7
♥♥♥----

naše fenka byla taky u holiče big_smile naštěstí nemá lepru ani svrab

Kdo je pritel, miluje, ale kdo miluje, nemusi byt přítetelem. Pratelstvi je vzdycky prospesne, zatimco laska casto zranuje. (Seneca Lucius Annaeus)

Není tady

#6 25. 3. 2006 9:31

Kralka
♥♥♥----
Místo: Ústecký kraj

No moje čubina se i občas venku přestane klepat a začne plazit jazýček, tak se jí to tam zase začíná líbit ... vissla

Není tady

#7 25. 3. 2006 9:56

Ela..
♥♥♥♥♥♥-

maggie7 napsal(a):

naše fenka byla taky u holiče big_smile naštěstí nemá lepru ani svrab

šťastlivec big_smilewink Příště budu rychlejší já, manžel ostrouhá mrkvičku dumbom a hafínka bude jako ze žurnálu rodnatongue

Upravil(a) Ela.. (25. 3. 2006 9:57)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí