Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 3. 2006 11:05

gabča
Host

společník

Jsem již šestnáct let   vdaná, manžel je úspěšný   podnikatel. Já jsem v domácnosti, manžel si nepřál, abych pracovala, protože nás finančně zajistí. Když byly děti malé, péče o ně mi zabrala celý den. Nyní jsou dětí velké a nepotřebují mě tak jako před léty, mají spoustu svých koníčků.  Sejdeme se až večer. Manžel je unavený, takže po večeři (jestli se jí však zúčastní) usne, nemá čas se mi věnovat,  a o nějakém sexu se nedá ani mluvit . Kamarádka mi poradila společníka (gigola), nemám však odvahu. Co si tom myslíte? Mám být odvážná?

 

#2 24. 3. 2006 11:21

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: společník

Pokud manžel nemá snahu to nějak řešit .... zase na druhou snahu dělá pro rodinu vše tak proč se mu za to odvděčit parohama ??

co takhle s ním promluvit že jsi nespokojená a se věnuje víc rodinně???

Není tady

 

#3 24. 3. 2006 11:25

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: společník

Já si myslím, že by sis měla v první řadě najít pro sebe nějakou práci, a on si to přeje nebo nepřeje. Takhle jsi na něm plně závislá a on Tě má v šachu. Nemusí se Ti věnovat, může Tě zanedbávat a ví, že Tě vždycky najde doma u plotny.


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#4 24. 3. 2006 11:27

eset
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 458

Re: společník

Za tie roky ste asi dos zabezpečený, čo tak trošku požavi a orientova sa na seba?
Plateného spoločníka, by som ešte nechala iným, to radšej milenca.


Ak a opantala jeho pokojná sila alebo jej čaro, ak sa očarený oddáš, to nie je láska, ale porážka.

Není tady

 

#5 24. 3. 2006 11:33

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: společník

Ani milence, ani společníka...pokud se s tvým mužem dá mluvit, řeš spíš to, že tě vᚠspolečný život neuspokojuje. Ale nezapomeň, že velkou část volna si musíš svými koníčky nebo prací vyplnit ty sama a nechtěj po chlapovi nemožné....Pokud ty se zvládneš zabavit nějak sama a tvůj muž uzná, že tě opravdu zanedbává a začne s tím něco dělat, máte šanci na hezké stárnutí vedle sebe. Jestli neustoupíte každý ani o krok, tak nevím...manželství je o kompromisech a odvděčovat se mu za péči parohy, to bych taky nedělala....

Není tady

 

#6 24. 3. 2006 11:41

gabča
Host

Re: společník

eset napsal(a):

Za tie roky ste asi dos zabezpečený, čo tak trošku požavi a orientova sa na seba?
Plateného spoločníka, by som ešte nechala iným, to radšej milenca.

S manželem jsme naši situaci několikrát již probírali, avšak doma to vždy  zůstalo při "starém". Protože manžela stále mám ráda, nechci, aby se naše rodina rozpadla, proto si nechci  pořizovat milence.  Co kdyby chtěl víc, než .. . Společník je nezávazný. Mě chybí sex, nemusím ho mít každý den, ale aspoň tak jednou čtrnáct dní

 

#7 24. 3. 2006 11:45

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: společník

no když to jinak nejde ... jo a nevěř moc tomu, že by milenec chtěl víc ....

Není tady

 

#8 24. 3. 2006 12:44

eset
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 458

Re: společník

Gabča to tvoj muž nemá chu? Presne viem čo myslíš, keby si sa s ním trochu pohrala snad by sa poddal, či nie? Ak nie neni čo rieši, milenec chce tiež len sex a neni tak opotrebovaný.


Ak a opantala jeho pokojná sila alebo jej čaro, ak sa očarený oddáš, to nie je láska, ale porážka.

Není tady

 

#9 24. 3. 2006 13:15

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: společník

Gabčo, jestli mᚠna to žaludek, tak proč váháš? Je to sice nefér, ale na druhou starnu klobouk dolu, že nechceš milence. Tohle je asi lepší způsob. Myslím, že v tvém případě nejde o nic jiného, než aby jsi to dokázala překousnout.

Není tady

 

#10 24. 3. 2006 13:40

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: společník

Zajímalo by mě, jestli byste dámy radily chlapovi to samé? vissla


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#11 24. 3. 2006 13:43

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: společník

Kalik..... ahoj, zase ty? smile............ představ si, že já bych ti poradila to samé, kdyby jsi měl ten samý problém se ženou a nechtěl bys to řešit milenkou. yikes))) tomu se říká tolerance (cizím lidem) ha ha ha  .......

Není tady

 

#12 24. 3. 2006 13:47

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: společník

Chomáčku a tak to má být. Když už tak oběma.
A radila by si svému příteli milenku, když by si nechtěla sex (čistě teoreticky)? vissla


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#13 24. 3. 2006 13:53

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: společník

KALIK....... NEEEEEEEEEEEEEEE, NEEEEEEEEEEEEEEEE, ani tu podělanou ku****!!! yikes

Není tady

 

#14 24. 3. 2006 13:56

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: společník

KALIK........ vlastně přemýšlím, co by bylo horší zjištění. Zda to, že je mi nevěrný s milenkou nebo to, že spí s "ku****" (nebo jak se jim říká hezky? ) .. je to těžké. U milenky by to bolelo, ale řekla bych si, že to je žena jako já. (divné, že? ) Kdežto u té ku**** by u mne asi klesl natolik, že by už v mém životě nemohl hrát žádnou roli. ( i když máme prcka) No každopádně, proč malovat čerta na zeď, žeee? Jednoznačně at by to bylo tak, či onak, byl by to KONEC. smile

A co ty, ty bys to své ženě(přítelkyni)....... mᚠněkoho? ......... dopřál? POradil? smile

Není tady

 

#15 24. 3. 2006 13:56

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: společník

lol

Chomáčku, s tebou je zase sranda smile Nejsi ty taky blbec jako já? hjarta


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#16 24. 3. 2006 13:58

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: společník

Kalik...... co, co? Co to je blbec? tomu nerozumím. Najdu to ve slovníku? smile

Není tady

 

#17 24. 3. 2006 14:00

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: společník

Chomáčku, já sex chci a furt, takže u mě to nehrozí wink Já taky nikomu neradím milenku ani ku****, takže jsem z obliga. Když už by se to stalo, tak bych se snažil přemoct a udělal bych nějaký kompromis, nějaký grafikon jízd a když by mě to moc flustrovalo, tak bych navrh rozchod, přeci nechci aby byla partnerka nešastná.

Jo jinak jsem docela čerstvě rozveden hmm


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#18 24. 3. 2006 14:02

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: společník

KALIK.... a odkud jsi a kolik mᚠdětí? smile) A mᚠICQ?

Jeje, to zní jako seznamka, ale já si jen ráda povídám. sad

Není tady

 

#19 24. 3. 2006 14:02

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: společník

chomáčku, najdeš, ale asi větší problém to, že si analfabet lol Co to je vůbec analfabet?hmm


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#20 24. 3. 2006 14:04

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: společník

Chomáčku, odkud jsem? Se podívej pod mojí fotku lol Dětí 0. ICQ mám. Seznamky nesnáším a vůbec si nerad povídám lol


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#21 24. 3. 2006 14:05

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: společník

JO JO, tohle slovo znám ANAL  (tak to je když to někomu dělám pusou) , FABET (to je takový žesový nástroj). Takže to znamená , že když je někdo Analfabet, rád hraje na housle. smile

Není tady

 

#22 24. 3. 2006 14:07

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: společník

KALIK...asi jsem ti něco poslala na mail. :-O A ted jdu využít toho, že mi chrundí prcek a jdu to taky apson na chvíli zalomit. See you. smile

Není tady

 

#23 24. 3. 2006 14:17

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: společník

O tom analu mluvili v televizi, ale už nevím, co tam přesně říkali sad To je jedno, stejnakl bych to nepochopil smile
Ty mᚠprcka a já mám Big Brothera lol


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#24 24. 3. 2006 14:45

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: společník

chomáček napsal(a):

JO JO, tohle slovo znám ANAL  (tak to je když to někomu dělám pusou) , FABET (to je takový žesový nástroj). Takže to znamená , že když je někdo Analfabet, rád hraje na housle. smile

no chomáčku vidíš že s úsměvem jde všechno líp :-))

jen jste nějak rozprášili docela zajímavé téma ....

Není tady

 

#25 24. 3. 2006 15:59

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: společník

njn, chomáček je zvíře wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů