Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 3. 2006 22:07

Ultra
♥♥-----
Místo: CZ
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 87
Web

Léky na stres

Zajímalo by mě, jestli existují nějaké ne moc škodlivé léky na stres, které by účinkovaly poměrně rychle a ne např. za pět týdnů. Mívám dva problémy, pokud se děje něco co mě znervózní, i když jde o banalitu, trpím nepříjemnými bolestmi břicha doprovázenými nechutenstvím, neschopností soustředit se na cokoliv, apod. Upozorňuji, že často jde opravdu o hloupost, ale mě to působí fyzické problémy. Dále mívám stavy, kdy se u mě projevuje něco jako hyperaktivita, jednoduše cítím, že se chovám dost nepřirozeně (jako idiot např.) smile a dále to přejde do dost silných depresí. Často si říkám, kéž bych tam měl u sebe nějakou pilulku, třeba jako Paralen na bolest hlavy...


"Kdo ví, proč je na světě, snese každý způsob života."
(Friedrich Nietzsche)

Není tady

 

#2 24. 3. 2006 7:30

potvurkapodivna
Host

Re: Léky na stres

Myslím, že lepší než do sebe cpát nějakou chemii je osvojit si umění relaxovat, vypnout mozek a tím pomůžeš odbourání stresu. Nevím, jaké mᚠproblémy, ale možná by byla vhodná návštěva psychologa.

 

#3 24. 3. 2006 15:04

Ultra
♥♥-----
Místo: CZ
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 87
Web

Re: Léky na stres

S tím souhlasím, ale myslím že po těch letech už vím že relaxovat se nenaučím...


"Kdo ví, proč je na světě, snese každý způsob života."
(Friedrich Nietzsche)

Není tady

 

#4 24. 3. 2006 17:44

Gabi
Host

Re: Léky na stres

Hele, já to dohnala tak daleko, že mi tělo vypovědělo službu. Raději bych brala dlouhodobě chemii, než blbě dopadla. Zkus psychologa, ale antideprtesiva zvládne a smí předepsat i obvoďák. Někdy může pomoci nějaká "zábava", ale není to vždy funkční. Také jsem zkoušela třezalku. Prodává se jako čaj i tablety. Asi sto se jich dá koupit za stovku. Je to přírodní extrakt (sice taky chemie), ale zabíralo to jen krátce. Drž se a nenech to zajít daleko jako já. (Byla jsem 2 týdny v nemocnici, teď už jsem čtvrt roku doma, beru antidepresiva, je mi líp, ale nemusela bych tolik trpět.)

 

#5 24. 3. 2006 17:50

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Léky na stres

Zkus Dogmatil. Je na předpis, ale je jeden z nejmenších sajrajtů


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#6 24. 3. 2006 17:51

Lydie
♥♥-----
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 77

Re: Léky na stres

Také mám někdy takové stavy.Ráno vstanu,normální starosti kolem svačin,snídaní,práce,doma práce,ale mám už od rána žaludeční nervozitu.Také mě už párkrát chytnul žlučník.Byla jsem na ultrazvuku,protože si mysleli,že mám kameny,ale mám to prostě nervového původu a to třeba opravdu nemám důvod mít nervy.Doktor mi napsal Lexaurin,ten mi zabere,ale někde tady jsem četla ,že to je dost návykové a nemělo by se to užívat moc často,tak to beru jen když mi je opravdu ouvej.

Není tady

 

#7 25. 3. 2006 23:28

Ultra
♥♥-----
Místo: CZ
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 87
Web

Re: Léky na stres

hmm


"Kdo ví, proč je na světě, snese každý způsob života."
(Friedrich Nietzsche)

Není tady

 

#8 28. 3. 2006 8:23

ctyr,listek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2006
Příspěvky: 280

Re: Léky na stres

Lexaurin jsem brala taky a říkali,že je návykovej.Já to teď řeším homeopatickýma -sédatif pc.koupila jsem si ho na spaní a je tam,že se může brát i přez den.A co je hlavní,nemá vedlejší účinky a když ho přestaneš brát,nemᚠabsák.!!!!!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů