Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 3. 2006 17:27

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

Čtu zde na Babinetu příběhy lidí a hlavně žen, někdy se opravdu divím, co si všechno nechají od mužů líbit a jak se chovají nejistě a odevzdaně, jako kdyby neměly žádnou sebeúctu, kuráž, touhu po vlastní realizaci. Co si myslíte, Vy, Feminismus je šmahem odsuzovaná teorie a ani já ji nepřijímám  celou bez výhrad, ale trocha hrdosti a svobodného myšlení by tedy ženám neuškodila, ráda bych, abyste psaly svoje názory na některé nerovnosti mezi muži a ženami a jak vy se snažíte ve svém životě takové věci řešit.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#2 23. 3. 2006 19:38

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

Já žádnou nerovnost mezi mužem a ženou nevidím. Možná to bude tím, že netoužím pracovat na šachtě a hrát hokej, takže s tím problém nemám.
Nikdy bych se nenechala zotročit. Ani od muže, ani od ženy.


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#3 23. 3. 2006 23:11

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

Ale když čtu, jak mezi sebou jednají v soukromých vztazích je to dost děsné, co si muži dovolí a myslí si, že jim ženy budou odpouštět a brát je zpátky, protože jsou věčnými chlapečky.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#4 24. 3. 2006 6:37

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

Já se tedy taky necítím nerovná, ale připouštím že v případě že by is muž našel někoho jiného, tak bez podpory rodiny (jeho) bez byldení, protože dům je jeho a bez prostředků by mi moc hrdě nebylo. Tak nějak. A proto chápu že když se mᚠv 45 letech vracet k "mamince" jsi ochotna udělat spoustu ústupků a překousnout leccos.
Jinak si v zásadě myslím že feminismus je kravina, já chci být rozmazlovaná manželka a rovnocenná partnerka a nezdá se mi to nedosažitelné. Tobě někdo brání? Ani se mi nezdá :-D


Mája

Není tady

 

#5 24. 3. 2006 19:26

šílená.milena
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 97

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

já si myslím, že ženy by neměly chtít být na stejné urovni jako muži, je zbytečné klesat  yikes)


každý mrak má svůj stříbrný okraj.........

Není tady

 

#6 24. 3. 2006 19:47

kamolina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 302

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

dostala jsem od kamaráda ( dá-li se to tak říct) brožurku " Základy mužského šovinismu" mailem... Inu, věnovala jsem této roztomilé knize pozornost a přečetla jsem si, co ani on by nikdy vystihnout lépe... A představte si, že ji napsal velmi vzdělaný muž, profesor UK:-) ...
skromná ukázka, jak nás někteří muži vnímají:-)

RNDr. Josef HAUSMANN, CSc.

Někdy se ustavily celé ceremoniely jinotajů. Např. místo "Přijď ke mně zítra, chtěl bych jit s tebou do postele" se má říci " Nešla bys zítra se mnou na večeři?; na kterou se pak skutečně napřed jde, když už se to tak nazvalo, jako kdyby obě strany kradly čas. Pro muže je tento způsob komunikace obzvl᚝ nepříjemný, nebo do posledního okamžiku neví, na čem je.
Vrcholem pokrytectví pak je to, že snoubenec nežádá svou nastávající o vagínu, nýbrž o ruku. Přitom je to jednoznačně vagína, o kterou se jedná. Při jejím převzetí existují u nepokryteckých národů velkolepé ceremoniely, její použití cizím mužem je uzákoněno jako důvod k rozvodu a její neposkvrněnost znamená neposkvrněnost celé ženy. Ne tedy o vagínu ženy je třeba žádat, nýbrž o její ruku, kterou na ulici líbá kdekdo, která specifičnost zásnub ani nereprezentuje a přísně vzato není pro ně ani potřeba.
Podobně muž, který se přišel s ženou pomilovat, jí to nemůže sdělit nebo napsat, ale musí prohlásit, že jí přišel dát své srdce, na což si teprve dotyčná stáhne kalhotky, podobna prodavačce, která ví, že když říkáte houska, myslíte mléko.
Mohl bych dále pokračovat ve výčtu těchto nesmyslů. Chci hlavně upozornit na to, že nositelkami, vyžadovatelkami a propagátorkami těchto misinterpetací jsou ženy. Jako by samy sebe chtěly obelhat a dokázat si, že mají větší cenu než cenu svého přirození (odkud pochází názor, že ruka je cennější než vagína, nevím). Jako by se domnívaly, že nazýváním pravým jménem toho, co se odehrává mezi mužským a ženskou, by se tyto věci a ony samé nějak degradovaly, zatímco ono debilní "Chci ti srdce dát" považují za povznášející.

Doporučuji přečíst... Dozvíte se, že muži se dělí do nekolika kategorií, stejně jako ženy:-) A také konečně pochopíte pravý smysl a poslání prostituce:-) A když už nic, tak se zaručeně pobavíte a možná se stanete i feministickými "slepicemi"....


... za slzy, za slzy děkuji, ty naučí mne citu.........

Není tady

 

#7 26. 3. 2006 7:12

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

šílená.milena napsal(a):

já si myslím, že ženy by neměly chtít být na stejné urovni jako muži, je zbytečné klesat  yikes)

To je velice výstižné, myslí si mnohdy, že jsou pány světa a ke svým nejbližším se někteří chovají jako hovádka, myslím, že každá žena by se měla snažit o to, aby byla ekonomicky nezávislá, to jí potom poskytne svobodu ve všech oblastech konání, bude konec krčení se v koutku a modlení se , aby si "živitel" nenašel jinou, já se také necítím nerovnocenná, ale takových asi moc není, nevím jestli s některými pány, kteří jsou popsáni tady na babinetu zůstávají holky z lásky, ale já když mi někdo ubližuje a jedná se mnou bez úcty k mojí osobě, už nechci takového člověka milovat a to, že jsem se ho zbavila beru jako osvobození a otevřené dveře k dalším zajímavým věcem v životě, můj život je jenom můj, nikdo mi ho nebude beztrestně kazit, nárok na moji péči a lásku za daleko měkčích podmínek mají jenom moji synové, naštěstí současný manžel mne ničím moc neomezuje a vycházíme si vstříc, je to ovšem už zralý člověk, který má se životem dost zkušeností, věděl, když si mne bral, že si nebere, žádnou putičku a přesto to risknul,


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#8 27. 3. 2006 21:35

šílená.milena
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 97

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

je pravda, že někteří muži využívají své ekonomické převahy..........


každý mrak má svůj stříbrný okraj.........

Není tady

 

#9 27. 3. 2006 21:37

šílená.milena
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 97

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

potvurka.prapodivna napsal(a):

dostala jsem od kamaráda ( dá-li se to tak říct) brožurku " Základy mužského šovinismu" mailem... Inu, věnovala jsem této roztomilé knize pozornost a přečetla jsem si, co ani on by nikdy vystihnout lépe... A představte si, že ji napsal velmi vzdělaný muž, profesor UK:-) ...
skromná ukázka, jak nás někteří muži vnímají:-)

RNDr. Josef HAUSMANN, CSc.

Někdy se ustavily celé ceremoniely jinotajů. Např. místo "Přijď ke mně zítra, chtěl bych jit s tebou do postele" se má říci " Nešla bys zítra se mnou na večeři?; na kterou se pak skutečně napřed jde, když už se to tak nazvalo, jako kdyby obě strany kradly čas. Pro muže je tento způsob komunikace obzvl᚝ nepříjemný, nebo do posledního okamžiku neví, na čem je.
Vrcholem pokrytectví pak je to, že snoubenec nežádá svou nastávající o vagínu, nýbrž o ruku. Přitom je to jednoznačně vagína, o kterou se jedná. Při jejím převzetí existují u nepokryteckých národů velkolepé ceremoniely, její použití cizím mužem je uzákoněno jako důvod k rozvodu a její neposkvrněnost znamená neposkvrněnost celé ženy. Ne tedy o vagínu ženy je třeba žádat, nýbrž o její ruku, kterou na ulici líbá kdekdo, která specifičnost zásnub ani nereprezentuje a přísně vzato není pro ně ani potřeba.
Podobně muž, který se přišel s ženou pomilovat, jí to nemůže sdělit nebo napsat, ale musí prohlásit, že jí přišel dát své srdce, na což si teprve dotyčná stáhne kalhotky, podobna prodavačce, která ví, že když říkáte houska, myslíte mléko.
Mohl bych dále pokračovat ve výčtu těchto nesmyslů. Chci hlavně upozornit na to, že nositelkami, vyžadovatelkami a propagátorkami těchto misinterpetací jsou ženy. Jako by samy sebe chtěly obelhat a dokázat si, že mají větší cenu než cenu svého přirození (odkud pochází názor, že ruka je cennější než vagína, nevím). Jako by se domnívaly, že nazýváním pravým jménem toho, co se odehrává mezi mužským a ženskou, by se tyto věci a ony samé nějak degradovaly, zatímco ono debilní "Chci ti srdce dát" považují za povznášející.

Doporučuji přečíst... Dozvíte se, že muži se dělí do nekolika kategorií, stejně jako ženy:-) A také konečně pochopíte pravý smysl a poslání prostituce:-) A když už nic, tak se zaručeně pobavíte a možná se stanete i feministickými "slepicemi"....

ahoj, kde se to dá sehnat? abych se taky pobavila? Díky


každý mrak má svůj stříbrný okraj.........

Není tady

 

#10 27. 3. 2006 22:09

mauska
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2006
Příspěvky: 320

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

Irenko 21,
titulek téhle diskuse zní, co takhle trochu změnit myšlení, dámy.. Mám takový pocit, že ten, kdo byl měl možná změnit trošku myšlení, jsi Ty a nemyslím to zle. Z Tvým reakcí a příspěvků na tohle téma se mi zdá, že mᚠna chlapy prostě pifku, zdají se Ti všichni (nebo téměř) všichni hnusný monstra, co chudáky ženský jen zneužívají, ušlapávají.. Možná jsi měla na chlapy jen smůlu, ale věř, že spousta chlapů je taky fajn, chovají se k ženě hezky a berou ji jako rovnoceného partnera a ne jako kus hadru.. A ono je i spousta žen, které se ke svým mužům chovají dost hnusně.. Chci tím jen říct, že nic není jen černé a bílé a že je třeba jen víc otevřít oči a koukat se kolem sebe víc pozorněji, uvidíš, že jsou i prima lidi - chlapy na světě a není jich málo.. wink


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10046;126/st/20100111/dt/5/k/acc5/preg.png


09/05/09 2 Clearblue testy ukazuji +!!!; 26/05/09 utz, srdicko bije!!! 27/06/09 NT screening; 30/06/09 prvni navsteva poradny; 24/08/09 velky utz v CR - OK, bude to kluk!

Není tady

 

#11 28. 3. 2006 15:16

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

Možná jsem si udělala tohle mínění o nich tady, po přečtení některých příspěvků zoufalých žen ,bych některé pány tvorstva s chutí vyfackovala, aby se vzpamatovali a chovali se k děvčatům pěkně, v mém životě byl grázl jenom jeden, jinak slušní hoši, ale já sama bych nikomu beztrestně nedovolila, aby se po mně vozil a dělal ze mě hlupáka, nějakými řečičkami o lásce a přitom chodil i jinam. Já mám racionální myšlení, někdy mi vyčítají, že myslím spíš jako muž, nemám ráda jelimany, o kterých se tady píše a chtěla jsem děvčata vyprovokovat k větší úctě samy k sobě, třeba se to podaří.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#12 29. 3. 2006 0:23

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

Irenka21 napsal(a):

Ale když čtu, jak mezi sebou jednají v soukromých vztazích je to dost děsné, co si muži dovolí a myslí si, že jim ženy budou odpouštět a brát je zpátky, protože jsou věčnými chlapečky.

Jo, a ony jim odpouští a berou je zpátky. Podle toho se zase k nim potom chovají - začarovaný kruh, který by přerušila jen trocha ženské sebeúcty


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#13 29. 3. 2006 7:53

max72
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 292

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

Když tady čtu příběhy podváděných holek a jak se snaží je brát pořád zpátky, tak mi z toho taky naskakuje husí kůže a přemýšlím, proč si toho nechají ty holky tolik líbit. Abych pravdu řekla, taky jsem to ve svém posledním vztahu dělala a ošklivě to odnesla ( v říjnu potrat), ale po tom půl roce vím, že už nikdy bych se takto nesnížila. Když chce chlap být jinde, a si táhne. Já chápu, že spousta těch holek je na těch mužských závislých a to je to nejhorší, protože ti hajzlíci toho pak zneužívají.
Taky bych chtěla apelovat na některé holky tady. Mějte sebeúctu, mějte rády samy sebe a děti, nemyslete si, že děti to nevnímají, když si chlap žije svůj život a udržovat manželství jen kvůli dětem je podle mě pitomost.

Není tady

 

#14 29. 3. 2006 9:13

deves
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 211

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

Ale nezapomínejte, že většina těch žen co sem píše, prostě potřebuje pomoc, jinak by tu třeba ani nebyly. Ale je fůra případů kde je to jinak, ty se nepotřebují svěřovat a žádat o radu. Tady se prostě objevý jen ty příběhy s negativními zkušenostmi


Někteří lidé vstoupí do našeho života a rychle z něj zase odejdou. Někteří v něm nějakou dobu zůstanou a zanechají stopy v našich srdcích. My už pak nikdy nejsme stejní.

Není tady

 

#15 31. 3. 2006 8:28

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

Někdy mi připadá, že si některé ženy za to, jak je s nimi zacházeno mohou samy, svou nerozhodností, neschopností se o sebe a své potřeby finančně postarat a takovým tím "pukovstvím".


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#16 31. 3. 2006 18:23

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

Irenko, souhlasím, úplně tě chápu.
Co by bylo na světe, bez mužské ješitnosti, bez jejich potřeby dobývat svět, vědu, překonávat rekordy, zachraňovat?
Nuda. Alespoň mě, by mnoho chybělo. 
Myslím si, že obě pohlaví jsou zde proto, aby se doplňovala.
Změnit myšlení, by to ale chtělo. Ani jeden z nich by neměl mít pocit že je zotročen. Citově, finančně, psychicky.
Soužití by měla být radostí a ne oběí v zájmu rodiny.
Myslím si, že nadchází doba renesance postavení ženy.
Měly by jsme na sobě pracovat a nenechat se ušlápnout. O tom, by soužití nemělo být.
Ale, jak to udělat? Jak, být v domácnosti, vytvářet domov a přitom nebýt závislá? Jak, pro to vytvořit společenské podmínky?

Upravil(a) Bláža.. (31. 3. 2006 18:27)

Není tady

 

#17 31. 3. 2006 21:42

kamolina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 302

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

to šílená milena: já to dostala mailem od kamaráda.... ale snad někde v knihovně... jinak mohu přeposlat...:-) písni mi mail do schránky.-)


... za slzy, za slzy děkuji, ty naučí mne citu.........

Není tady

 

#18 5. 4. 2006 11:04

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

Irenka21 napsal(a):

Někdy mi připadá, že si některé ženy za to, jak je s nimi zacházeno mohou samy, svou nerozhodností, neschopností se o sebe a své potřeby finančně postarat a takovým tím "pukovstvím".

Mᚠurčitě pravdu, ale jen z části. Je třeba se ještě ptát, z čeho pochází ta jejich nerozhodnot a neschopnost starat se o sebe a to jejich pukovství. Já se sebou taky nechala dost dlouho zametat a až psychoterapeut mi otevřel oči. Podívala jsem se do minulosti, do dětství, zjistila, jak moc mě ovlivnil život strávený s agresivním otčímem-alkoholikem (a to to bylo jen šest let), s člověkem, který mi měl být tátou, ale nastavil ve mě dost pokřivené hodnoty vnímání muže a ženy, byl to člověk, který způsobil, že jsem se mu snažila zavděčit za každou cenu, chtěla jsem, aby mě měl rád, toužila jsem po jeho uznání, pochopení, pohlazení, pofoukání bolístek, po takové té obyčejné lásce táty k dceři....nepovedlo se, dostala jsem jen rány, nadávky, ponižování.... (Dlouho se to drželo v tajnosti, on se před matkou neodvážil a mně vyhrožoval, že nesmím nic říct, sic....a já, malá holka, mlčela...jednou se to ale provalilo a máma se rozvedla. Naštěstí.) O to víc jsem se snažila zavděčit manželovi. Neznala jsem svou cenu, svou hodnotu, snažila jsem se co nejvíc přizpůsobit manželovi, jen abych neupadla v jeho nemilost, zároveň jsem mu taky byla třeba nevěrná, protože mě celá ta situace stejně dusila, tak jsem se z ní snažila nějak uniknout (no, chytré řešení to tedy nebylo, ale člověk byl mladý a ani nevěděl, proč to vlastně dělá), pak jsem ustupovala, ustupovala, až už jsem neměla kam...našla jsem si psycholožku a dokázala se změnit v bytost dnes zdravě sebevědomou, znalou své hodnoty, bytost, která se nenechá manipulovat blízkými osobami, má svůj názor, nenechá si s...t na hlavu.....Ale docela dobře umím pochopit holky, které se v tom ještě plácají (a možná nikdy nevybřednou). Dobrý na tom je, že okolí mě nikdy nevnímalo jako slabou, od "cizích" (kolegů, sousedů apod.) jsem si nikdy nedala líbit nic, vždycky jsem si uměla svoje zájmy hájit, ale soukromí, panečku, to jsem měla pěkně zamotaný....

Upravil(a) Eva36 (5. 4. 2006 11:06)

Není tady

 

#19 6. 4. 2006 18:32

Majla
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 315

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

Já si rozhodně připadám s muži rovná. A podle toho se chovám, myslím že je to v tom. Když žena dá muži najevo, že se cítí jako ta slabá on to vycítí a zametá s ní.To samozřejmě neznamená že se má chovat jako chlap, ale prostě jen mít k sobě úctu. Já se o to snažím a naštěstí mám přítele, který mě bere jako partnerku a ne něco podřadného. Hodně to záleží na té ženě, ale samozřejmě jsou případy kdy se člověk stane závislím, třeba finančně, a v tom případě je ochoten udělat ústupky i vzhledem ke své sebeúctě.

Není tady

 

#20 21. 4. 2006 11:22

Fany
Host

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

Já si myslím, že ženy jsou silnější než muži i ve vztahu... Já jsem si to vždy nakonec zařídila podle sebe i v manželství. Samozřejmě, že každý musí někdy ustoupit ...to jinak nejde. Jinak uznávám rčení: Dej tý BESTII nažrat, pohlaď ji a budeš ji mít oddaně u nohou...Odpuste, ale čím více se přesvědčuju, že je to pravda... Jinak si bez mužů, nedovedu život představit. Kdo by mně opravil střechu, vykopal studnu ...

 

#21 26. 11. 2006 10:40

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

šílená.milena napsal(a):

je pravda, že někteří muži využívají své ekonomické převahy..........

Snadná pomoc - nenechat je být v převaze


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#22 5. 12. 2006 11:20

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

potvurka.prapodivna napsal(a):

dostala jsem od kamaráda ( dá-li se to tak říct) brožurku " Základy mužského šovinismu" mailem... Inu, věnovala jsem této roztomilé knize pozornost a přečetla jsem si, co ani on by nikdy vystihnout lépe... A představte si, že ji napsal velmi vzdělaný muž, profesor UK:-) ...
skromná ukázka, jak nás někteří muži vnímají:-)

RNDr. Josef HAUSMANN, CSc.

Někdy se ustavily celé ceremoniely jinotajů. Např. místo "Přijď ke mně zítra, chtěl bych jit s tebou do postele" se má říci " Nešla bys zítra se mnou na večeři?; na kterou se pak skutečně napřed jde, když už se to tak nazvalo, jako kdyby obě strany kradly čas. Pro muže je tento způsob komunikace obzvl᚝ nepříjemný, nebo do posledního okamžiku neví, na čem je.
Vrcholem pokrytectví pak je to, že snoubenec nežádá svou nastávající o vagínu, nýbrž o ruku. Přitom je to jednoznačně vagína, o kterou se jedná. Při jejím převzetí existují u nepokryteckých národů velkolepé ceremoniely, její použití cizím mužem je uzákoněno jako důvod k rozvodu a její neposkvrněnost znamená neposkvrněnost celé ženy. Ne tedy o vagínu ženy je třeba žádat, nýbrž o její ruku, kterou na ulici líbá kdekdo, která specifičnost zásnub ani nereprezentuje a přísně vzato není pro ně ani potřeba.
Podobně muž, který se přišel s ženou pomilovat, jí to nemůže sdělit nebo napsat, ale musí prohlásit, že jí přišel dát své srdce, na což si teprve dotyčná stáhne kalhotky, podobna prodavačce, která ví, že když říkáte houska, myslíte mléko.
Mohl bych dále pokračovat ve výčtu těchto nesmyslů. Chci hlavně upozornit na to, že nositelkami, vyžadovatelkami a propagátorkami těchto misinterpetací jsou ženy. Jako by samy sebe chtěly obelhat a dokázat si, že mají větší cenu než cenu svého přirození (odkud pochází názor, že ruka je cennější než vagína, nevím). Jako by se domnívaly, že nazýváním pravým jménem toho, co se odehrává mezi mužským a ženskou, by se tyto věci a ony samé nějak degradovaly, zatímco ono debilní "Chci ti srdce dát" považují za povznášející.

Doporučuji přečíst... Dozvíte se, že muži se dělí do nekolika kategorií, stejně jako ženy:-) A také konečně pochopíte pravý smysl a poslání prostituce:-) A když už nic, tak se zaručeně pobavíte a možná se stanete i feministickými "slepicemi"....

Potvurko, mohla bys mi preposlat tu brozurku?Diky

Není tady

 

#23 6. 12. 2006 17:58

Aga
♥♥-----
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 29
Web

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

A nebude to náhodou tím, že se milé dámy snaží spíše stylizovat do všech možných rolí a póz, než aby byly samy sebou, byly tak rády, a žily, protože i kdybychom se na uši postavily, život letí stále rychleji, takže na pitvání mnohdy velmi malicherných problémů a pocitů skutečně není čas  - tedy v tom případě, že máme ujasněné priority, a netlapkáme v dilema, co by bylo, kdyby bylo, a proč to není, protože  je to jinak ...
takže méně meditujme, více žijme, a je vyřešeno !reta

Není tady

 

#24 13. 1. 2007 8:39

Anastazia
♥------
Registrovaný: 11. 1. 2007
Příspěvky: 22

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

Májajája napsal(a):

Já se tedy taky necítím nerovná, ale připouštím že v případě že by is muž našel někoho jiného, tak bez podpory rodiny (jeho) bez byldení, protože dům je jeho a bez prostředků by mi moc hrdě nebylo. Tak nějak. A proto chápu že když se mᚠv 45 letech vracet k "mamince" jsi ochotna udělat spoustu ústupků a překousnout leccos.
Jinak si v zásadě myslím že feminismus je kravina, já chci být rozmazlovaná manželka a rovnocenná partnerka a nezdá se mi to nedosažitelné. Tobě někdo brání? Ani se mi nezdá :-D

len si trosku zabudla, ze keby nebolo feminizmu, tak by si nikdy nemohla byt rovnocennou partnerkou smile

Kopec veci v sucasnej dobe uz berieme ako normalne, ale bud si ista, ze vzdy to tak nebolo, niekto to musel za nas vybojovat

Není tady

 

#25 13. 1. 2007 8:58

Anastazia
♥------
Registrovaný: 11. 1. 2007
Příspěvky: 22

Re: Co takhle trochu změnit myšlení, dámy?

Bláža.. napsal(a):

Irenko, souhlasím, úplně tě chápu.
Co by bylo na světe, bez mužské ješitnosti, bez jejich potřeby dobývat svět, vědu, překonávat rekordy, zachraňovat?
Nuda. Alespoň mě, by mnoho chybělo. 
Myslím si, že obě pohlaví jsou zde proto, aby se doplňovala.
Změnit myšlení, by to ale chtělo. Ani jeden z nich by neměl mít pocit že je zotročen. Citově, finančně, psychicky.
Soužití by měla být radostí a ne oběí v zájmu rodiny.
Myslím si, že nadchází doba renesance postavení ženy.
Měly by jsme na sobě pracovat a nenechat se ušlápnout. O tom, by soužití nemělo být.
Ale, jak to udělat? Jak, být v domácnosti, vytvářet domov a přitom nebýt závislá? Jak, pro to vytvořit společenské podmínky?

Jo zmenit mysleni...


Souziti by melo byt radosti a ne obeti v zajmu rodiny.

Tieto debady o blbych zenach, ktore sa nechaju vyuzivat ma bavia.
Oni totiz nie su blbe, ale minimalne polovica  bola tak vychovane a to je treba zmenit, vychovu v rodine, potom sa postupne moze zmenit nahlad celej spolocnosti a az potom sa to vnimanie zeny zmeni.

Ak sa niektore zeny automaticky v rodine stavaju do roznych roli zvacsa to  nie je tak, ze sa sami rozhodnu, zvacsa to je tak, ze tak uz dopredu rozhodla spolocnost a ocakava sa to od nej.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů