|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
holčiny těhulky od jakého týdne těhu trpíte nevolnostmi ?
Není tady
Ahoj Allko. Já jsem asi v 6 tt a není mě skoro nic. Akorát k večeru se do mě dá zimnice. Jo a bolí mě prsa jako před MS. Dnes ráno jsem si dělala znovu test a ta druhá čárka je pořád o něco slabší, tak fakt nevím, jestli opravdu těhotná jsem. Dnes odpoledne jdu k doktorovi. Dnes mám 15 dní zpožděnou MS. A ty máš 4 dny zpoždění, jestli se nepletu?
Není tady
hanina napsal(a):
Ahoj Allko. Já jsem asi v 6 tt a není mě skoro nic. Akorát k večeru se do mě dá zimnice. Jo a bolí mě prsa jako před MS. Dnes ráno jsem si dělala znovu test a ta druhá čárka je pořád o něco slabší, tak fakt nevím, jestli opravdu těhotná jsem. Dnes odpoledne jdu k doktorovi. Dnes mám 15 dní zpožděnou MS. A ty máš 4 dny zpoždění, jestli se nepletu?
ja mam 4 dny zpožděnou, 5 tt od posleni MS, taky mě bolí prsa a citim se takova vnitřně nespokojena jinak nic. Zitra rano si udělam testik jestli bude pozitivni tak se objednam k dr.
Není tady
A už sis nějaký test Allko někdy dělala? Jak dlouho jste se snažili?
Není tady
hanina napsal(a):
A už sis nějaký test Allko někdy dělala? Jak dlouho jste se snažili?
uz jsem si udělala asi 4 testiky ,nejdriv hodne slaboulinka carka , v po. uz byla vic videt, tak chci zase testovat v patek.
Není tady
Já mám i teď slabší než tu kontrolní, tak jsem z toho trochu nervózní. No uvidím, co mě doktor odpoledne řekne-už se nemůžu dočkat.
Není tady
tak pak dej vědět jak jsi dopadla.
Není tady
Mně šptaně nebylo vůbec, jen jak popisujete mě bolely ze začátku prsa. To ale přestalo, takže jsem měla trochu obavy, jestli je všechno ok, ale bylo. Je to prý normální.
Není tady
Mě ještě trošku bolej záda a večer u televize mě je zima-skoro mám zimnici. No už se nemůžu dočkat odpoledne, snad mě to doktor potvrdí.
Allko - dnes večer dám určitě vědět. Až odejde návštěva, hned jsem zaskočím a podělím se s váma.
Není tady
Allko,mě bylo nic moc tak od 8.do 12.týdne,teď už mi není vůbec nic,ani mi nepřipadá,že jsem těhu.No musím to vydržet,teď to asi bude tak dokud mi nezačne růst bříško a nebudu cítit pohyby miminka.Už aby,nemůžu se dočkat,pa Iva.



Není tady