Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 23. 3. 2006 7:02

Allka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 3. 2006
Příspěvky: 386

první nevonosti v těhoteství

holčiny těhulky  od jakého týdne těhu trpíte  nevolnostmi ?

Není tady

 

#2 23. 3. 2006 7:08

hanina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 3. 2006
Příspěvky: 6635

Re: první nevonosti v těhoteství

Ahoj Allko. Já jsem asi v 6 tt a není mě skoro nic. Akorát k večeru se do mě dá zimnice. Jo a bolí mě prsa jako před MS. Dnes ráno jsem si dělala znovu test a ta druhá čárka je pořád o něco slabší, tak fakt nevím, jestli opravdu těhotná jsem. Dnes odpoledne jdu k doktorovi. Dnes mám 15 dní zpožděnou MS. A ty máš 4 dny zpoždění, jestli se nepletu?

Není tady

 

#3 23. 3. 2006 7:39

Allka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 3. 2006
Příspěvky: 386

Re: první nevonosti v těhoteství

hanina napsal(a):

Ahoj Allko. Já jsem asi v 6 tt a není mě skoro nic. Akorát k večeru se do mě dá zimnice. Jo a bolí mě prsa jako před MS. Dnes ráno jsem si dělala znovu test a ta druhá čárka je pořád o něco slabší, tak fakt nevím, jestli opravdu těhotná jsem. Dnes odpoledne jdu k doktorovi. Dnes mám 15 dní zpožděnou MS. A ty máš 4 dny zpoždění, jestli se nepletu?

ja mam 4 dny zpožděnou, 5 tt od posleni MS,  taky mě bolí prsa  a citim se takova vnitřně nespokojena jinak nic.  Zitra rano si udělam testik jestli bude pozitivni tak se objednam k dr.

Není tady

 

#4 23. 3. 2006 7:52

hanina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 3. 2006
Příspěvky: 6635

Re: první nevonosti v těhoteství

A už sis nějaký test Allko někdy dělala? Jak dlouho jste se snažili?

Není tady

 

#5 23. 3. 2006 7:54

Allka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 3. 2006
Příspěvky: 386

Re: první nevonosti v těhoteství

hanina napsal(a):

A už sis nějaký test Allko někdy dělala? Jak dlouho jste se snažili?

uz jsem si udělala asi 4 testiky ,nejdriv hodne slaboulinka carka , v po. uz byla vic videt, tak chci zase testovat v patek.

Není tady

 

#6 23. 3. 2006 7:58

hanina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 3. 2006
Příspěvky: 6635

Re: první nevonosti v těhoteství

Já mám i teď slabší než tu kontrolní, tak jsem z toho trochu nervózní. No uvidím, co mě doktor odpoledne řekne-už se nemůžu dočkat.

Není tady

 

#7 23. 3. 2006 8:41

Allka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 3. 2006
Příspěvky: 386

Re: první nevonosti v těhoteství

tak pak dej vědět jak jsi dopadla.

Není tady

 

#8 23. 3. 2006 8:48

DankaS
♥♥♥♥---
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 262

Re: první nevonosti v těhoteství

Mně šptaně nebylo vůbec, jen jak popisujete mě bolely ze začátku prsa. To ale přestalo, takže jsem měla trochu obavy, jestli je všechno ok, ale bylo.  Je to prý normální.

Není tady

 

#9 23. 3. 2006 9:22

hanina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 3. 2006
Příspěvky: 6635

Re: první nevonosti v těhoteství

Mě ještě trošku bolej záda a večer u televize mě je zima-skoro mám zimnici. No už se nemůžu dočkat odpoledne, snad mě to doktor potvrdí.

Allko - dnes večer dám určitě vědět. Až odejde návštěva, hned jsem zaskočím a podělím se s váma.

Není tady

 

#10 23. 3. 2006 9:55

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: první nevonosti v těhoteství

Mě bylo špatně v pátém týdnu a teď jsem v šestém a přestalo to. Tak doufám, že je všechno v pořádku.

Není tady

 

#11 23. 3. 2006 13:56

Ivule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Hradec Králové
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1893

Re: první nevonosti v těhoteství

Allko,mě bylo nic moc tak od 8.do 12.týdne,teď už mi není vůbec nic,ani mi nepřipadá,že jsem těhu.No musím to vydržet,teď to asi bude tak dokud mi nezačne růst bříško a nebudu cítit pohyby miminka.Už aby,nemůžu se dočkat,pa Iva.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10728;133/st/19950508/e/Lukas/k/8516/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10750;443/st/20060923/e/Matyas/k/9159/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10723;121/st/20120228/e/Krystufek/dt/6/k/4494/event.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů