|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Nety poslala jsem ti mailík :-)
Není tady
tina napsal(a):
šmankote - na co je psychologie dobrá u psaní? podle mě je lepší čeština + psaní...
Psychologie u psaní je dobrá k tomu, že člověk něčemu v mezilidských vztazích porozumí a pak o tom napíše. Čeština a psaní může svádět k tomu, že člověk píše bláboly. Nehledě na to, že dnes už u spousty "psavců" není ani ta čeština podmínkou...:-)))
Není tady
Psala jsem o svém ztahu na dálku (který trval více než rok), jak dovedeme skloubit svoje zaměstnání - jeho i moje děti - že to jde těžko, ale že jsem pyšná jakého chlapa mám. Dnes je vše jinak, jsem sama a na dně a ničemu nerozumím.........ze dne na den, bez varování přišlo jeho oznámení o nevěře, moje nabídka druhé šance.......ale z jeho starny stejně ukončení vztahu s vysvětlením - že JÁ bych to nepřekousla, že JÁ bych se na něho nemohla podívat a že je šílený problém ta vzdálenost (do té doby to z jeho strany problém nebyl - to spíš já to měla v hlavě). Má tříletou dceru, které se zabila maminka a ona k nám přilnula (ke mě i k mým synům - 15 a 17 let) a já ji milovala jako vlastní dítě - a taky mi je, jako by mi ze života někdo moje vlastní dítě vygumoval.............potácím se na pokraji duševního kolapsu i když jsem si podobné zažila před více než dvěma lety, kdy ode mě a od dětí odešel manžel po 15 letech za úžasnou mladicí. Myslela jsem, že už mi nikdo nikdy takhle neublíží a je to tu zase - je těžké se smířit s odchodem chlapa, ale tady mám asi větší problém s tím malým sluníčkem..........poraďte, prosím
Není tady