|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Taky gratuluju! Já mám dvojčata už mají 10 ale vzpomínám když jsem se to dozvěděla byl to šok. A byla jsem ve 20 týdnu! Přeju pevné nervy.

Kajuško, gratuluju k dvojčátkům a přeji jen a jen to nejlepší, ať je vše v pořádku!!!! Máš super chlapa, tak buď ráda, nejsi na to sama
Já bych si také moc přála dvojčátka. Také mám známý, kteří mají dvojčátka a je to sice práce, ale prý si to dá naučit, že ti to prý ani pak nepřijde, že je vše dvakrát
Ale je to moc krásné!!! Moc a moc zdravíčka vám všem. Pá
Není tady
dakujem za pozbudenie,zacinam si zvikat,manzel provokuje ze tam bude este jedno to uz by som asi zomrela,normalne sa bojim ist na sono 10.4,ocividne manzelovi to nevadi ze nas bude viac ale pravda je taka ze ma svoju predstavu ako sa one starat napr.ked budu plakat nehat ich nech sa vyplacu a ze potom to bude lepsie,ma to este pomylene,zobudi sa ked to pride a ja snim.
EVA2 ako to prebiehalo po porode a aky si mala porod?kojila si ich?mam plnu hlavu zmatku
Není tady