Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 20. 3. 2006 12:49

kajuska
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 63

dvojicky

ahojte.Idem o mudr. a predstavte si ze tam su dve,budeme mat dvojicky,ostanem na nervy:dudlik:


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20070828/k/5370/preg.png

Není tady

 

#2 20. 3. 2006 12:50

Kačátko
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3532

Re: dvojicky

No to je krásná zprávička Kajusko, gratuluju ke dvojčátkům. big_smile  Měli jste dispozice? A v jakém týdnu to už poznali, že budeš mít dvojčátka?


http://ticker.7910.org/an1cxKV0g410010MzAwODQwMWR8NDc0NDk2NGRhfFRlcmV6a2EgamU.gif
http://ticker.7910.org/as1cCEO0g410010MjcyYmR8NjMyZHxLcnlzdPlmZWsgamU.gif

Není tady

 

#3 20. 3. 2006 12:52

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: dvojicky

Kajuska, já jsem ze dvojčat a to co bych si fakt přála je mít dvojčata. Je to super celý život je mnohem jednoduší, myslím pro nás pro mamku to určitě byl záhul, ale dá se to zvládnout. Moc ti gratuluji a závidím!!!

Není tady

 

#4 20. 3. 2006 13:13

Moňa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 9. 2. 2006
Příspěvky: 1042

Re: dvojicky

Kajuško, moc gratuluji. To je paráda, taky bych chtěla dvojčátka. Přeji bezproblémové těhu smile


http://ticker.7910.org/as1cxJB0g411110MDAwMDYxMmR8MDAwMTQyN2R8S2Fyb2ztbmthIGlz.gif

http://ticker.7910.org/as1cCxj0g411110MDAwMTE0ZHwwMDA4OTk2ZHxWZW5vdXNlayBpcw.gif

Není tady

 

#5 20. 3. 2006 13:15

kajuska
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 63

Re: dvojicky

som stoho na nervy!kludne by mi stacilo 1 babo ale...ked pridem domov muz sa ma naco tesit,zabijem ho


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20070828/k/5370/preg.png

Není tady

 

#6 20. 3. 2006 13:15

Macek
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 598

Re: dvojicky

Taky gratuluji. S těmi problémy otěhotnět bych brala i trojčata smilesmilesmile

Není tady

 

#7 20. 3. 2006 13:21

Kačátko
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3532

Re: dvojicky

Kajuško v jakém týdnu jsi?V jakém týdnu jsou dvojčátka poznat?!


http://ticker.7910.org/an1cxKV0g410010MzAwODQwMWR8NDc0NDk2NGRhfFRlcmV6a2EgamU.gif
http://ticker.7910.org/as1cCEO0g410010MjcyYmR8NjMyZHxLcnlzdPlmZWsgamU.gif

Není tady

 

#8 20. 3. 2006 13:24

sunja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 616

Re: dvojicky

Kajuško, jééé, tak to moc gratuluji... dudlik dudlik


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10053;104/st/20061104/dt/-9/k/3272/preg.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;107/st/19940729/n/Honza/k/00b0/age.png

Není tady

 

#9 20. 3. 2006 13:43

Leidea
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1766

Re: dvojicky

kajuško, taky moc moc gratuluji.......


<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lilypie.com/pic/2010/02/15/nf9k.jpg" width="100" height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" /><img src="http://lb3f.lilypie.com/ubt1p1.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Third Birthday tickers" /></a>

Není tady

 

#10 20. 3. 2006 14:47

kajuska
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 63

Re: dvojicky

mala by som byt 6+5 alebo uz 7,mudr.nevedel sam,na kontrolu idem 10.4 a tam mi to upresni.je to krasne mat 2 ale je to velky sok,ked si predstavim ze zacnu naraz plakat tak sa mi vlasy postavia!jedna pani ktora sa vyzna vtom mi povedala ze to bude parka,a povedala mi ze to uz vedala si predtym ako som ostala ale nechcela mi to povedat.super nie?


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20070828/k/5370/preg.png

Není tady

 

#11 20. 3. 2006 14:57

sunja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 616

Re: dvojicky

Kajuska, to už nějak zvládnete, hlavně aby miminka i Ty jste byli v pořádku... wink Já si s touhle myšlenkou taky pohrávala, ale manžel mi řekl, že to teda nééé, dvojčata nééé, že by se zbláznil, že dvojčata jsem měla mít poprvé a mohla jsem mít klid, teď když si představí, že bychom měli dvě kopie našeho prvního dudlik, kterej byl chronický nespavec a křikloun, tak že si už raději začně shánět novou postel, aby se vyspal a mohl nás uživit.. dumbom dumbom


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10053;104/st/20061104/dt/-9/k/3272/preg.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;107/st/19940729/n/Honza/k/00b0/age.png

Není tady

 

#12 20. 3. 2006 14:58

Kačátko
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3532

Re: dvojicky

Takže už v sedmém týdnu bylo vidět že čekáš dvojčátka?! To je opravdu šok. Ale je to krásný. Mě čeká druhé UTZ 3. dubna to bych už měla být 7 - 8 týden a máme velké dispozice na dvojčátka v rodině, tak jsem opravdu zvědavá yikes
Kajuško vím že to je šok ale je to i krásný má to určité výhody. Buď na sebe opatrná, přeju pohodové těhu a zdravá miminka big_smile


http://ticker.7910.org/an1cxKV0g410010MzAwODQwMWR8NDc0NDk2NGRhfFRlcmV6a2EgamU.gif
http://ticker.7910.org/as1cCEO0g410010MjcyYmR8NjMyZHxLcnlzdPlmZWsgamU.gif

Není tady

 

#13 20. 3. 2006 14:59

kajuska
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 63

Re: dvojicky

moj muz sa usmieval,jemu sa to pacilo ale mne nie!keby boli dvaja chalany ze by to bolo super


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20070828/k/5370/preg.png

Není tady

 

#14 20. 3. 2006 15:01

Kačátko
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3532

Re: dvojicky

Tak to je krásný že se to manželovi líbí big_smile


http://ticker.7910.org/an1cxKV0g410010MzAwODQwMWR8NDc0NDk2NGRhfFRlcmV6a2EgamU.gif
http://ticker.7910.org/as1cCEO0g410010MjcyYmR8NjMyZHxLcnlzdPlmZWsgamU.gif

Není tady

 

#15 20. 3. 2006 15:02

sunja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 616

Re: dvojicky

kači, no co Ty víš, třeba tu za chvíli s Kajuškou založíte novou diskuzi "dvojčátka"... wink to by bylo supééééér... big_smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10053;104/st/20061104/dt/-9/k/3272/preg.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;107/st/19940729/n/Honza/k/00b0/age.png

Není tady

 

#16 20. 3. 2006 15:02

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: dvojicky

Káčátko, koukni na diskuzi tuším Dvojčátka, tam jsem zkopčila nějaké info , co jsem měla. My taky máme dispozice v rodině, tak uvdidíme na podruhé  big_smile
Dvojčátka jdou vidět už tak brzy, jen  jednovaječné se mohou projevit později big_smile

Kajuško, moc gratuluji. Máte taky dispozice v rodině, nebo jsi první ??

Není tady

 

#17 20. 3. 2006 15:02

kajuska
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 63

Re: dvojicky

to ano ale mne nie!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20070828/k/5370/preg.png

Není tady

 

#18 20. 3. 2006 15:04

sunja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 616

Re: dvojicky

Moje ségra čekala trojčátka, normální otěhotnění, ale nakonec zůstala jen jedna holčička, ale to je teda dračice dumbom Ale když jí řekli, že budou asi tři, tak mně jí bylo tenrkát docela líto, jsem si to nedokázala vůbec představit, jak by to mohla jedna ženská zvládnout vissla

Ale Kajusko, Tobě přeji, ať je to všechno OK... dudlik dudlik


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10053;104/st/20061104/dt/-9/k/3272/preg.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;107/st/19940729/n/Honza/k/00b0/age.png

Není tady

 

#19 20. 3. 2006 15:06

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: dvojicky

Já už to tady psala právě v diskuzi dvojčátka, synovi kamarádky se narodily trojčátka a to je teprve frkot big_smile

Není tady

 

#20 20. 3. 2006 15:11

Kačátko
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3532

Re: dvojicky

Kamčitko už jsem to četla neboj. lol A děkuju za informace big_smile  Ale je to mé první těhu tak to vypadá spíš až napodruhé neee? A to by byl pak taky šok. Lepší hned než napodruhé nebo napotřetí sad smile

Kajuško, smiř se s tím a hledej natom to krásné, manžel se nato těší . . .


http://ticker.7910.org/an1cxKV0g410010MzAwODQwMWR8NDc0NDk2NGRhfFRlcmV6a2EgamU.gif
http://ticker.7910.org/as1cCEO0g410010MjcyYmR8NjMyZHxLcnlzdPlmZWsgamU.gif

Není tady

 

#21 20. 3. 2006 15:13

masa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1295
Web

Re: dvojicky

Kajuško, tak to moc gratuluju.. já jsem taky chtěla dvojčátka a dokonce k tomu byly i dispozice, ale je jen jedno, ale s těma problémama co máme s tím bydlením, tak jsem ráda za jedno


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21567.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/21571.png
http://my.mondozoo.com/mondozoonfs/7de5254796a99182e1802eb20c912b9d.png

Není tady

 

#22 20. 3. 2006 15:54

kajuska
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 63

Re: dvojicky

dakujem pekne za pozbudenie.Asi to chce cas na zmierenie,co by dali zato niektore ktore nemozu otehotniet


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20070828/k/5370/preg.png

Není tady

 

#23 20. 3. 2006 16:23

Ambra
Host

Re: dvojicky

Kajusko, přidávám se ke gratulacím. Neboj, určitě to brzo rozdýcháš a budeš se těšit jako manžel :-)

 

#24 20. 3. 2006 16:47

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: dvojicky

Kajusko mamatuju si jak jsi psala, ze jsi v tom a jak jsi se radovala. Tak to mas dvojnasobnou radost. Ale upne te chapu, ze jsi v soku taky bych to tezce rozbychavala. Ale uvidis, ze se s tim srovnas. Clovek je vzdycky zaskoceny, kdyz s necim nepocita a toto jste moc ovlivnit nemohli:)
PS: a ber to, ze je lepsi, ze jsou dvou vajecne apon je nebudete mit pres kopirak:)

Není tady

 

#25 20. 3. 2006 16:54

Světluška
♥♥♥♥♥--
Místo: Aš
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 707
Web

Re: dvojicky

kajusko moc gratuluju ke dvojčátkům moje sestra má taky dvojčata holky a po všech těch problémech co měli(narodily se ve 28t.t.) je šťastná,že je má doma a všechno perfektně zvládá až je s toho sama překvapená.
Takže se neboj určitě to taky zvládneš a buď na sebe opatrná.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů