Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 3. 2006 8:35

Ajax
Host

janduv kosmeticky pripravek

Cetla jsem o olejicku ze zloutku... je to hlavne na lupenku, nemate s tim nekdo zkusenost? Prece jen je to skoro 1300 kacek.... vyzkousela jsem uz kde co, ale zadny "viditelny" uspech... tonouci se stebla chyta, ale prece jen bych rada vedela, jestli nekdo nemate zkusenosti. Konkrete se o tom pise na www.lupenka.com - pro ty, co trpi stejne jako ja...

 

#2 20. 3. 2006 11:00

llenka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2006
Příspěvky: 60
Web

Re: janduv kosmeticky pripravek

A už jsi zkoušela léčbu alternativní medicínou. Mazání čimkoli ti nejspíš na delší dobu nepomůže.Pan Janča v knize "Alternativní medicína" píše o lupénce následující: Skoro všechny kožní choroby mají svou příčinu v látkové výměně. Lupénka má svou příčinu v dysfunkci žlučníku, resp. v dysfunkci žlučového hospodářství. Samozřejmě je lupénka pouze jedním z mnoha projevů dysfunkce žlučníku. Všechny projevy narušení pokožky v oblasti loktů, kolen nebo v oblasti obou těchto kloubů mají jednoznačný původ ve funkci žlučníku, nemusí jít ovšem pokaždé o lupénku. Z toho také vyplývá následující způsob léčby: hlavním opatřením je obecná dieta se spec. zaměřením na žlučník ( popsaná v knize), bylinný čaj s hořčinou.....i vše ostatní je v knize dopodrobna vysvětleno a popsáno. Myslím, že stojí za to tuto léčbu vyzkoušet.

Není tady

 

#3 21. 3. 2006 11:16

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: janduv kosmeticky pripravek

Slyšela jsem o takových speciálních rybičkách (to nedělám reklamu své přezdívce:)), které lupénku dokáží úplně zlikvidovat. Už jsou k dostání i v ČR, ale jedna takova rybička bohužel vyjde na 1000 Kč.sad

Není tady

 

#4 21. 3. 2006 11:29

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: janduv kosmeticky pripravek

Na ty rybičky se jezdí na koupele někam do Ruska... viděla jsem o tom krásný dokument v TV


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#5 21. 3. 2006 12:35

lastunicorn
♥♥-----
Registrovaný: 8. 3. 2006
Příspěvky: 44

Re: janduv kosmeticky pripravek

Zdravím! Kamarád s tím má také problém, ale! Jel někam na speciální kúru /hrazeno pojišovnou/ a je po problému. Už je to dlouho, co mi to říkal, snad to byla nemocnice ve Varech? A taky vím, že jezdil do speciálních "vajíček" taky do Varů - jsou to takový vejcovitý nádoby se strašně slanou vodou, do které vás zavřou na určitou dobu. A to mu také hodně pomohlo. A taky prý pomáhá solárko. Ahoj

Není tady

 

#6 21. 3. 2006 16:19

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: janduv kosmeticky pripravek

Bety napsal(a):

Na ty rybičky se jezdí na koupele někam do Ruska... viděla jsem o tom krásný dokument v TV

Právě že už se nemusí do Ruska, protože je tady jedna paní pěstuje a prodává. Moje kamarádka s ní dokonce měla i schůzku, chtěla je koupit mamince, ale nakonec z toho sešlo, protože tolik peněz neměla. Kdyby měl někdo zájem, můžu se kamarádky zeptat na kontakt na tu paní...

Není tady

 

#7 21. 3. 2006 16:23

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: janduv kosmeticky pripravek

lastunicorn napsal(a):

Zdravím! Kamarád s tím má také problém, ale! Jel někam na speciální kúru /hrazeno pojišovnou/ a je po problému. Už je to dlouho, co mi to říkal, snad to byla nemocnice ve Varech? A taky vím, že jezdil do speciálních "vajíček" taky do Varů - jsou to takový vejcovitý nádoby se strašně slanou vodou, do které vás zavřou na určitou dobu. A to mu také hodně pomohlo. A taky prý pomáhá solárko. Ahoj

To vajíčko se jmenuje Floating. Jedná se o vodu, ve které je rozpuštěná sůl z Mrtvého moře, která má výborné léčebné účinky na kožní problémy. Floating mají také např. na Slapech (v lázních). Sůl z Mrtvého moře se ale dá koupit i samotná na rozpuštění do vany.

Není tady

 

#8 21. 3. 2006 16:41

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: janduv kosmeticky pripravek

Tak jsem teď našla adresu www.lupenkaryby.com - tam mají mnohem nižší ceny (tedy pouze pro odběr nad 50 kusů). Koukněte tam smile (Ale ono to stejně vyjde skoro na  deset tisíc...sad)

Upravil(a) Rybička (21. 3. 2006 16:43)

Není tady

 

#9 21. 3. 2006 16:55

Eiline
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 1. 2006
Příspěvky: 930

Re: janduv kosmeticky pripravek

Já vyzkoušela už kde co,mast a šampon z konopí,bílý ichtiol,atd....ale mám velice dobrou zkušenost ze synchronní balneofototerapii,tzn.současná koupelová a ozařovací léčba.Jde o minerální koupele téhož složení, jaké má voda Mrtvého moře, ve speciálních vanách a ozařování selektivními ultrafialovými paprsky o 313nm. Metoda se jmenuje TOMESA,což je zkratka z německého Totes Meer Salz. Léčebná kůra trvá 24dnů,přičemž pacienti docházejí denně maximálně na 1hod.ošetření.Po této léčbě následuje u potřebných pacientů udržovací léčba v delších časových intervalech,celkem 20x.Tuto terapii hradí plně Všeobecná zdravotní pojišovna a také některé jiné pojišovny.
Toto sanatorium prof.MUDr.Františka Novotného DrSc  je zaměřeno na léčbu lupénky všech forem,atopického ekzému a vulgární akné.
Adrea: PRAHA 1,Štěpánská 24,tel.222 231 577.
                               Více se dočtete na:     www.prosanum.cz

Upravil(a) Eiline (21. 3. 2006 17:50)


O naději je vlastně celý život.Naděje je něco, v co musíme věřit!!!
              "DUM SPIRO, SPERO."(Dokud dýchám,doufám).

Není tady

 

#10 22. 3. 2006 14:35

Ajax
Host

Re: janduv kosmeticky pripravek

díky moc Vám všem za odpovědi.. Nemám asi lupenku v tak strašné formě, aby mě kožní lékař někam doporučil. Jen mě to obtěžuje, protože momentálně to mám na rukou - popraskané palce - nohou - také prsty... trošku nově na obličeji, kde se to protahuje na krk.. ale zatím jen červené fleky, žádná popraskaná šupivá hrůza. Byla jsem rodinou mile překvapena, dostala jsem ho k narozeninám - Jandův ..... - takže se na to vrhnu a až budou nějaké výsledky ozvu se a sdělím výsledek. Ještě k tomu "momentálně" za život se mi to přesouvá z místa na místo, měla jsem i celou dlaň, třísla... ale po moři se to vyhojilo, ale bohužel přesídlilo na ty palce.. a jak víte, jsou důležité při čemkoliv, mívám období, že nemůžu chodit v sukni¨, protože nemám šanci natáhnout silonky bez jejich újmy:-((( no, uvidíme, budu se natírat "smradlavcem" - fakt to strašně smrdí ten jandův přípravek, no co bychom od vajec mohli taky čekat, že? Snad to bude jen lepší a lepší:-) O rybkách jsem taky hodně četla, ale abych řekla pravdu... ta představa, že se koupu s něčím co mě ožírá:-))) nevím, rozumem dovedu pochopit, že je to prospěšné, ale jaxi žaludek asi odmítá:-) ještě jednou vám moc děkuji a sdělím jaxem dopadla, třeba má zkušenost pak pomůže i jiným.... přeju pěkné odpoledne:-)

 

#11 22. 3. 2006 16:54

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: janduv kosmeticky pripravek

Ajax napsal(a):

Cetla jsem o olejicku ze zloutku... je to hlavne na lupenku, nemate s tim nekdo zkusenost? Prece jen je to skoro 1300 kacek.... vyzkousela jsem uz kde co, ale zadny "viditelny" uspech... tonouci se stebla chyta, ale prece jen bych rada vedela, jestli nekdo nemate zkusenosti. Konkrete se o tom pise na www.lupenka.com - pro ty, co trpi stejne jako ja...

Stanovisko klasického léřařství je, že se lupenka nedá léčit.  Lupenka není nemoc kůže ale vnitřního organismu. Může být vyvolána některými chemickými  látkami i léky v kterémkoliv věku. Jakékoliv mazání na postižená místa lupenkou, jí jen zmírňují  na nějaký čas potlačí, zejména léčba kortikoidy. Je nutno zabývat se celou osobností postiženého. Zde musí probíhat léčba na celé úrovni, co se týče jeho emoční stránky, stravovacích návyků, zásobit tělo dodatečně chybějícími minerály a vitamíny. V každém případě stres a úzkost její stav zhoršuje. 

Upravil(a) Ilseli (22. 3. 2006 17:10)


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů