Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#26 20. 3. 2006 9:26

Darja
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 108

Re: Už jsem tu holky!!!

Ahoj Jančo!!! Jsem ráda, že jsi v pořádku!hjarta Už aby bylo 3. dubna!!! Tlačím s tebou čas!!!wink


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716;35/st/20070113/k/8638/preg.png

Není tady

 

#27 20. 3. 2006 9:26

hanina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 3. 2006
Příspěvky: 6635

Re: Už jsem tu holky!!!

Ládi napsal(a):

Ivi, budu myslet na tebe i na pejska......a pokud bude pejsek ok, tak budeš ok i ty......
Cecilko, vítej mezi námi, přidávám se k Ivče, cítím z tebe jaro......Jak je? Už je ti lépe?A co MS, měla by dorazit teď nějak, ne? No a pak už jenom 2x a hurá na to, ne?Jaro je za dveřmi a uteče to jako voda, odpočiň si dneska....
Hani, zkus si k dr někde tajně brnknout, myslím, že můžeš jít o odpoledne, krev může vzít i odpoledne a UTZ ti také udělá......Přeju ať je vše v pořádku a můžeš si těhu užívat a pak to oznámíš i v práci....jak dlouho jste se snažíli?

Už jsem tam volala-nevydržela jsem. Sestra mě řekla, že mám nejdřív přijít na potvrzení těhotenství a že mě pak doktor řekne co a jak, tak uvidím. Nebyla zrovna nejpříjemnější, tak mě je docela smutno. Taková krásná zpráva a hned mě může někdo takle zkazit náladu. No my jsme to poprvé zkusili někdy v srpnu a od té doby jen tak někdy-nechtěla jsem se nervovat a hlavně jsem si pořád nebyla jistá, jestli už chci. No a teď (jak se to asi podařilo) tak jsem si měřila teploty, koupila ovulační test a podle toho jsme na to hupli a ono to asi vyšlo. To má někdo štěstí co? Nemůžu tomu uvěřit, že je tolik holek, kterým to nejde. Moc všem přeju, ať se jim to brzy podaři, ať se na to tolik neupínají a ono to určitě vyjde. Držím všem pěstičky

Není tady

 

#28 20. 3. 2006 9:27

Leidea
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1766

Re: Už jsem tu holky!!!

Ahojky Kačátko, pěkně jsi mě teda vyplašila, začala jsem šílet, zda je vše O.K. Uvidíš, že 3.4. tam už bude pořádný cvrčeka a pěkně silné srdíčko..
Jinak já jsem se zrovna vrátila od Dr., byla  jsem na folikulometrii. Takže mi po Clomhexalu dozrály 2 folikuly do velikosti 20 mm a 21mm. tak mi sestřička píchla injekci do zadku na vyvolání ovulace, no a zítra a ve středu se musíme tulit a snad to třeba vyjde.... Kéž by, jen mám strach z toho, že 2 vajíčka = 2 dětičky.....!!!!


<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lilypie.com/pic/2010/02/15/nf9k.jpg" width="100" height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" /><img src="http://lb3f.lilypie.com/ubt1p1.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Third Birthday tickers" /></a>

Není tady

 

#29 20. 3. 2006 9:27

Kačátko
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3532

Re: Už jsem tu holky!!!

Jééééééé vy jste takový zlatíčka, že jste na mě tak myslely!!! hjarta
Ivuško, držím palečky na genetiku, spermio bude určitě taky vpoho a začíná vylézat sluníčko, jaro se blíží tak holky (Ivuško, Pinky, Cecilko, Ládi, Leidejko, Darjinko  . . .) honem do toho ať jsou z Vás těhulinky. Taky na vás pořád myslím gloria

Jééé zlatýho retrívra, toho si mooooooooooc přeju. Chtěla jsem si štěňátko v létě pořídit, když by se do léta nezadařilo, teď počkám až budou dětičky trošičku větší a pejska jim pak pořídím big_smile

Upravil(a) Kačátko (20. 3. 2006 9:28)


http://ticker.7910.org/an1cxKV0g410010MzAwODQwMWR8NDc0NDk2NGRhfFRlcmV6a2EgamU.gif
http://ticker.7910.org/as1cCEO0g410010MjcyYmR8NjMyZHxLcnlzdPlmZWsgamU.gif

Není tady

 

#30 20. 3. 2006 10:10

Cecilka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1637

Re: Už jsem tu holky!!!

Takového pejska jsem si vždycky přála. Jsou takoví jemňoučcí! My jsme si vzali vloni pejska / fenku / z útulku. Maminka byla asi barvář a tatínek???? Ale je miloučká a hodná, máme ji moc rádi. Tak ať jste v pořádku! A zítra Ivinko ať je to též v pořádku a můžete začít:dudlik:Jejda já ti tak moc držím pěstičky!!!!!


(FertilityFriend.com's boards, phpBB based boards, Invision Power Board, vBulletin...)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;104/st/20070214/n/Eli%C5%A1ka/k/170e/age.png

Není tady

 

#31 20. 3. 2006 10:12

Ládi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1228

Re: Už jsem tu holky!!!

Ahoj Lei, vítej zpátky.......Za chvíli tady máme i Andri, co? Tak to je fajn, že jsou folikuly takhle krásný.....No a když budou dvě, tak budou dvě......smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10715;107/st/20070122/e/Veronika+Birthday/k/2037/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;51;28/st/20080823/n/Marek/k/d2ce/age.png

Není tady

 

#32 20. 3. 2006 10:17

Cecilka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1637

Re: Už jsem tu holky!!!

Jééé, co bych za to dala, kdybych čekala a měla dvojčátka! Nevíte co Haňule???? Sice jsem tu dlouho nebyla, ale četla psaníčka, ale nikde jsem ji tu nezahlédla.


(FertilityFriend.com's boards, phpBB based boards, Invision Power Board, vBulletin...)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;104/st/20070214/n/Eli%C5%A1ka/k/170e/age.png

Není tady

 

#33 20. 3. 2006 10:30

Leidea
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1766

Re: Už jsem tu holky!!!

Andri je teď někde na cestě k Dr. Jde tam na 11 hod. tak asi napíše až zítra, nebo když prý půjde do práce, tak dá vědět ještě dnes...
Holky, kéž by to tento měsíc klaplo, to by byl velikonoční zajíček......


<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lilypie.com/pic/2010/02/15/nf9k.jpg" width="100" height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" /><img src="http://lb3f.lilypie.com/ubt1p1.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Third Birthday tickers" /></a>

Není tady

 

#34 20. 3. 2006 10:36

Kačátko
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3532

Re: Už jsem tu holky!!!

Vyjde Leidejko, věřím tomu, folikulky jsou krááááááááásný. Takže tulte tulte a nožky nahoru a nejlépe nevstávat a spinkat až do rána big_smile hjarta


http://ticker.7910.org/an1cxKV0g410010MzAwODQwMWR8NDc0NDk2NGRhfFRlcmV6a2EgamU.gif
http://ticker.7910.org/as1cCEO0g410010MjcyYmR8NjMyZHxLcnlzdPlmZWsgamU.gif

Není tady

 

#35 20. 3. 2006 10:54

Leidea
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1766

Re: Už jsem tu holky!!!

Holky, zní to krásně.... taky mám z toho dneška od rána úsměv na tváři, bála jsem se, že na ten Clomhexal nebudu reagovat.... Ale taky nechci nic zakřiknout.


<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lilypie.com/pic/2010/02/15/nf9k.jpg" width="100" height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" /><img src="http://lb3f.lilypie.com/ubt1p1.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Third Birthday tickers" /></a>

Není tady

 

#36 20. 3. 2006 10:59

Macek
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 598

Re: Už jsem tu holky!!!

Mám doma taky Zlatého retrívra. Je to fenečka Bára. Říkám jí "pupíku" smile
Jsem ráda, že ji mám je to moje zlatíčko.
Umí hodit vždycky takový kukuč, až to hřeje u srdíčka.

Není tady

 

#37 20. 3. 2006 11:03

Kačátko
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3532

Re: Už jsem tu holky!!!

Mací, tys to zase dostala?! Já ti to tak přála dudlik !!!!! Zlobím se na tu tvojí mrchu butter a moc!!! Teď tě čeká opravdové umělé nebo jak dál?! Nechceš tomu chvilku nechat dát volný průběh? Do léta? Třeba se zadaří?! Ještě že máš Barušku, jsou to takový zlatíčka.

Upravil(a) Kačátko (20. 3. 2006 11:03)


http://ticker.7910.org/an1cxKV0g410010MzAwODQwMWR8NDc0NDk2NGRhfFRlcmV6a2EgamU.gif
http://ticker.7910.org/as1cCEO0g410010MjcyYmR8NjMyZHxLcnlzdPlmZWsgamU.gif

Není tady

 

#38 20. 3. 2006 12:18

Darja
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 108

Re: Už jsem tu holky!!!

Ahojky,

holky, já mám dnes radost!!!!!supermariolyssna Dozvěděla jsem se, že dvě holčiny z mého okolí, podotýkám, že měly velké problémy s otěhu (nedozrávala vajíčka, apod..., mimoděložní...), tak jsou obě těhu!!!!!! Já mám takovou radost, to fakt povzbudí. Dnes totiž začíná jaro a březen je od slova březí!!!!!!!!!!!!supermario A jen tak na okraj, nakonec obě otěhotněly přirozenou cestou!!!!!!!!!!!storstark Tak jen abych tady trochu zvedla náladu!!!!reta


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716;35/st/20070113/k/8638/preg.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů