Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#276 5. 4. 2006 11:19

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: po*no

Na to nelze nic namítat wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#277 5. 4. 2006 11:32

kika26
Host

Re: po*no

Znamená to, že Ąkeď sme spolu dlhšie , už nie som pre neho vzrušujúca, lebo som okukaná. Ale veď to po*no je jedno a to isté dokola. Čo je na tom ešte neokukané? Myslíš tým, po*nčky? Veď každá má dve ruky, dve nohy, atď.
Verím, že je to vzrušujúce sa na to díva a priznám sa, že aj mňa to vzrušilo, ale práve vtedy, keď sme to pozerali spolu.
Keď som pozerala sama, nebavilo ma to.
Ja ale narážam na to, že keď to chlap pozerá sám, potom už nemá chu na ženu a dos ma vie rozhneva, keď mi potom povie, "čo stále na to myslíš? " No jednoducho to chcem, ale ako, keď on si to urobil doobeda, keď som bola v práci a už nemá chu?

 

#278 5. 4. 2006 11:37

suzenka
Host

Re: po*no

smoulinenkaa napsal(a):

to je teda fakt, ze si to beru osobne. Asi jsem jeste moc mlada a nedokazu holt pochopit, ze chlap v letech, ktery ma doma mladou holku, ktera jen tak mimochodem asi taky neni z nejskaredsich, ma zapotrebi koukat na po*no, kdyz se ma v posteli sam co ohanet, aby to k necemu bylo .-))

prepac, ale ked si to beries tak osobne, tak sa potom necuduj, ze ta to zere.....asi skor nevies "spracovat" ze nie si jedina a najkrajsia. Myslim, ze iba fakt, ze si mlada holka nestaci......a zamysli sa.....kdyz se ma v posteli sam co ohanet, aby to k necemu bylo......a ty si kde?

 

#279 5. 4. 2006 11:39

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: po*no

Teď mluvím za sebe, partnerka se kterou chodím třeba 2 roky už není pro mě tolik vzrušující jako na začátku vztahu, to ale neznamená že není vzrušující, ale prostě už né tolik. Na začátku stačilo abych se jí dotkl a "udělal bych se", po dvou letech už třeba ne. Když se podívám na nový po*no, je to děsně vzrušující, nové ženy (neokoukané) a nové věci, to je na tom to nejvzrušivější. Za čas se mi to konkrétní po*no okouká a už to není ono, tak si zase třeba seženu nové, neokoukané. Už chápeš? Ale rozhodně bych nedával přednost po*n před reálem, to rozhodně ne. Může se to docela dobře doplňovat smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#280 5. 4. 2006 16:22

Ivulka
♥♥-----
Registrovaný: 31. 3. 2006
Příspěvky: 63

Re: po*no

Diky za uprimnost. Akorat nevim jestli jsme na to dostatecne pripravene. smile


Znej míru v lásce, a je stálá, zmešká kdo otálí, i ten kdo cválá.
William Shakespeare

Není tady

 

#281 5. 4. 2006 16:23

Ivulka
♥♥-----
Registrovaný: 31. 3. 2006
Příspěvky: 63

Re: po*no

I kdyz me osobne se po*no obcas take libi! smile


Znej míru v lásce, a je stálá, zmešká kdo otálí, i ten kdo cválá.
William Shakespeare

Není tady

 

#282 5. 4. 2006 16:33

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: po*no

:-))))

Není tady

 

#283 5. 4. 2006 16:34

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: po*no

Ivulka napsal(a):

I kdyz me osobne se po*no obcas take libi! smile

a co se na po*n líbí holkám ???

Není tady

 

#284 5. 4. 2006 16:46

Ivulka
♥♥-----
Registrovaný: 31. 3. 2006
Příspěvky: 63

Re: po*no

vašek napsal(a):

Ivulka napsal(a):

I kdyz me osobne se po*no obcas take libi! smile

a co se na po*n líbí holkám ???

No tak to jsem jeste nezkoumala proc se mi to libi! Proste me to rajcuje.

Mozna takhle, kdyz se libi chlapum predstavovat si ze to je jejich ... obsluhujici tu nadanou slecnu smile, proc by me nerajcovalo predstavovat si jak jsem ja tou nadanou slecnou! smile wink


Znej míru v lásce, a je stálá, zmešká kdo otálí, i ten kdo cválá.
William Shakespeare

Není tady

 

#285 5. 4. 2006 20:14

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: po*no

Moje řeč smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#286 5. 4. 2006 20:55

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: po*no

Ivulka napsal(a):

vašek napsal(a):

Ivulka napsal(a):

I kdyz me osobne se po*no obcas take libi! smile

a co se na po*n líbí holkám ???

No tak to jsem jeste nezkoumala proc se mi to libi! Proste me to rajcuje.

Mozna takhle, kdyz se libi chlapum predstavovat si ze to je jejich ... obsluhujici tu nadanou slecnu smile, proc by me nerajcovalo predstavovat si jak jsem ja tou nadanou slecnou! smile wink

no to je dost že to taky nějaká přiznala :-))

Není tady

 

#287 5. 4. 2006 20:56

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: po*no

jj, aspoň jedna smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#288 5. 4. 2006 22:03

Ivulka
♥♥-----
Registrovaný: 31. 3. 2006
Příspěvky: 63

Re: po*no

Dekuji, dekuji! smile

Jo to ja se klidne priznam!

Ted se priznejte vy kluci, jaky je vase oblibeny po*no???


Znej míru v lásce, a je stálá, zmešká kdo otálí, i ten kdo cválá.
William Shakespeare

Není tady

 

#289 6. 4. 2006 7:03

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: po*no

:-))))))))) to si někdo pamatuje název ?? :-))))))))

Není tady

 

#290 6. 4. 2006 7:53

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: po*no

Ejakula, to jsem viděl někdy v 16ti a děsně se mi tam líbily ty hlášky (především ty) big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#291 6. 4. 2006 9:11

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: po*no

KALIK napsal(a):

jj, aspoň jedna smile

Jaký "aspoň jedna"? Já to tu říkám už 14 dní lol

Není tady

 

#292 6. 4. 2006 9:31

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: po*no

Barborko, ale já myslel tebe lol


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#293 6. 4. 2006 10:07

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: po*no

Kaliku, teda ty jsi ukecanej dumbom, že se nestydíš... ty jsi takovej lichometník nevěrnej wink

Není tady

 

#294 6. 4. 2006 10:17

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: po*no

Ják nevěrnej? Dycinky věrnej a všem lol


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#295 7. 4. 2006 10:38

kika26
Host

Re: po*no

Toto už asi zapadá do inej debaty, ale keď som začala tu, tak pokračujem. Chcela by som vedie, ako niektoré veci cítia muži. Myslím, že Kalik by mi mohl odpoveda, pretože som doteraz dostala od neho rozumné odpovede. Zaujímalo by ma, či chlapa vzrušuje, keď si to žena pred ním robí sama. Zaujíma ma to, lebo 7 rokov som nič také neskúšala, až teraz. Myslíš, že je to jedna z vecí, ktorá môže v mužovi zase zdvihnú chu na vlastnú ženu?

 

#296 7. 4. 2006 10:43

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: po*no

kika 26

ano chlapů se to líbí :-)) hurá do toho !!

Není tady

 

#297 7. 4. 2006 10:49

kolka
Host

Re: po*no

páni, já se picnu, prý od Kalika jsem dostala roumný odpovědi? tak bud jste všichni divný nebo já jsem letadlo

Jestli ti můžu odpovědět kika26(ikdyž jsi se ptala chlapů) tak to chlapy dozajistě určitě vzrušuje když si to dělá ženska před chlapem sama...jaká byla reakce tvého muže??

 

#298 7. 4. 2006 11:18

kika26
Host

Re: po*no

To je to, prečo sa pýtam. On totiž nedáva svoje pocity moc najavo a keďže sme boli dos unavení a bolo neskoro, hneď sme zaspali. No a ráno, keď som šla do práce ešte spal. Ale ako ho poznám, nič mi k tomu nepovie. To ma najviac žere, že svoje sny a pocity mi nehovorí a ja potom môžem len dúfa, že všetko bolo ok. Ale inak je to skvelý chlap, len má svoje muchy ako každý.
Čo sa týka Kalika, čítala som len jeho odpovede na moje otázky a myslím, že som porozumela, čo chcel poveda. A trošku chápem aj tie "chlapské dni" , s čím som mala prv dos vežký problém.

 

#299 18. 7. 2006 14:04

Mondatta
♥------
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 12

Re: po*no

Peta napsal(a):

smoulinenkaa napsal(a):

Ahojky vsichni. Pripada vam normalni, kdyz nachytate svojeho o dost starsiho pritele, jak se diva na po*no, zatimco si mysli, ze spite? To se mi dnes stalo a docela me to mrzi. Co myslite? smoulinenkaa

Šmoulinko, bohužel je to úplně normální, akorát my ženské v životě nepochopíme co na tom ti chlapi vidí. Zrovna dneska jsme to probírali s přítelem, proč pořád čumí na ty  jeho nahotinky na počítači - a on neví. Neřeš to. TAky jsem se s tím ze začátku nedokázala smířit, ještě kór když tě chlap pošle spát a ty když se jdeš za tři hodiny podívat kde je, tak zjistíš, že si ho honí u počítače. A ty by sis při tom dala říct.
Prostě to tak je a musíme ty chlapy tak brát. Netrap se, je nás takových víc.;)

Tak to mᚠsmutný...
Já si ho také vyhoním u po*na, protože je to lepší než koukat do záchodové mísy nebo se očumovat v zrcadle. V bedně dávaj Kobru 11 a Růžovou zahradu a u toho se mi zkrátka nepostaví - ani bych nechtěl. Ne vždy ale partnerka chce sex. Já jí nutit nebudu. Tak jdu a udělám si to sám. Hotovo.

Co se mi na po*n líbí?
V podstatě nic. Když vidím ty ženské, co ve skutečnosti vypadají jak čarodějnice po týdení kalbě a jejich umělé prsa nebo vytahanou ... nic moc. když na to potom vlítnou a jedou jak králíci čtvrt hodiny (což je mj. nepřirozeně dlouhé) je mi z toho špatně. Nicméně jsem si už mezi tou kvantou videí vybral některá povedená a nebo se soustředím jen na určité momenty - např. kuřbu. A potom, když je po všem, říkám si jak je to laciné a trapné. Jak se takhle člověk může sám před sebou shodit. Na co má partnerku?! Jenže jak jsem psal, partnerka né vždy má náladu - to jest samozřejmě individuální. Je to spíš taková náhražka.

Na závěr bych ještě dodal, že je lepší, když chlap masturbuje u PC, než když se někde peleší s nějakou "ku****" (resp. milenkou apod.). Každý máme jiné potřeby a je jen na nás, jak se s tím vypořádáme...


Když se Ti štěstí rozsype na malinké střepy, tak je seber a začni znovu, protože střepy znamenají štěstí.

Není tady

 

#300 18. 7. 2006 14:38

BLUE
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 5159

Re: po*no

taky jsem zjistila že ten můj koukal na po*no když jsme nebyla doma (nechal blb kazetu ve videu)  ale počítám, že u nás je to spíš tím, že  kdybych byla doma chtěla bych koukat s ním a pak bych chtěla sex, takže se radši v klidu podívá sám big_smile


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/Mtaw.jpghttp://lb4f.lilypie.com/Mtawp2.png
3010g a 52cm               3. roky   14,6kg/100cm
http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/94Mh.jpghttp://lb1f.lilypie.com/94Mhp2.png    http://blue79.rajce.idnes.cz/     
3510g a 51cm               4.měsíc  6820g/66cm

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů