Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 3. 2006 20:52

smoulinenkaa
♥♥-----
Registrovaný: 19. 3. 2006
Příspěvky: 60

po*no

Ahojky vsichni. Pripada vam normalni, kdyz nachytate svojeho o dost starsiho pritele, jak se diva na po*no, zatimco si mysli, ze spite? To se mi dnes stalo a docela me to mrzi. Co myslite? smoulinenkaa

Není tady

 

#2 19. 3. 2006 21:04

Peta
♥♥-----
Registrovaný: 13. 3. 2006
Příspěvky: 90

Re: po*no

smoulinenkaa napsal(a):

Ahojky vsichni. Pripada vam normalni, kdyz nachytate svojeho o dost starsiho pritele, jak se diva na po*no, zatimco si mysli, ze spite? To se mi dnes stalo a docela me to mrzi. Co myslite? smoulinenkaa

Šmoulinko, bohužel je to úplně normální, akorát my ženské v životě nepochopíme co na tom ti chlapi vidí. Zrovna dneska jsme to probírali s přítelem, proč pořád čumí na ty  jeho nahotinky na počítači - a on neví. Neřeš to. TAky jsem se s tím ze začátku nedokázala smířit, ještě kór když tě chlap pošle spát a ty když se jdeš za tři hodiny podívat kde je, tak zjistíš, že si ho honí u počítače. A ty by sis při tom dala říct.
Prostě to tak je a musíme ty chlapy tak brát. Netrap se, je nás takových víc.wink


Jestliže budete dělat pořád to, co vždycky - vždycky dostanete to, co už jste měli

Není tady

 

#3 19. 3. 2006 21:21

Keysi1
Host

Re: po*no

Myslim,ze taky chlap ktory sa obcas nemrkne na po*no,ked mu pride pod ruku,alebo ked nato narazi v noci pri prepinani telky,neexistuje.Nie je to nic nenormalne,myslim si.Pokial sa to nestava nejakou zavislostou,alebo nejakou uchylkou,tak je to uplne zdrave.Ine by bolo keby si u neho nenasla nic ine okrem po*no kaziet a keby proste to bolo na dennom poriadku,alebo by to narusalo nejako vas sexualny zivot.Ono chlapou to proste pritahuje.A my zeny to niekedy vnimame ako taku malu krivdu a mame pocit,ze sa pozeraju preto,lebo uz nie sme pre nich pritazlive a podobne,ale to je hlupost.Takze sa tym netrap.

 

#4 19. 3. 2006 23:16

host999
Host

Re: po*no

smoulinenkaa napsal(a):

Ahojky vsichni. Pripada vam normalni, kdyz nachytate svojeho o dost starsiho pritele, jak se diva na po*no, zatimco si mysli, ze spite? To se mi dnes stalo a docela me to mrzi. Co myslite? smoulinenkaa

Tak jsi mě předběhla,já se taky chtěla zeptat na to stejný.Co máme internet,tak čučí a hledá samý ...nevím,jak to slušně napsat.Má to stáhnutý v mobilu,snad chytl druhou mízu(je mu 51)?????Už jsem mu i řekla,že mě to vadí.Z milování nic nemám,protože stejnak při tom myslí určitě na ty kočky a já zas na to,že určitě myslí na ně!A nebo holt stárnu a moc si všechno beru???

 

#5 20. 3. 2006 7:14

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: po*no

jen klid holky je to naprosto normální ... spíš by byl divnej kdyby to nedělal, ale možná kdyby jste projevily větší zájem taky na to koukal rdaši s váma a nejen koukal :-)))))

Není tady

 

#6 20. 3. 2006 8:29

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: po*no

Co je to s těma holkama? Proč se tak strašně diví a hlavně proč jsou z toho tak špatné, když ten jejich kouká na po*no? Vždy je to úplně normální věc! Proč vám to připadá tak špatné a divné a nevím co ještě?

Není tady

 

#7 20. 3. 2006 8:43

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: po*no

to nevím :-) ostatně pro koho by ty filmy vyráběli kdyby na to nikdo nekoukal ...

Není tady

 

#8 20. 3. 2006 9:13

User
Host

Re: po*no

No pritelkyne kouka zase na G-po*no a taky uz to neresim, neni to vyhrada jen chlapu roll

 

#9 20. 3. 2006 10:22

host999
Host

Re: po*no

Barborka napsal(a):

Co je to s těma holkama? Proč se tak strašně diví a hlavně proč jsou z toho tak špatné, když ten jejich kouká na po*no? Vždy je to úplně normální věc! Proč vám to připadá tak špatné a divné a nevím co ještě?

No, za mlada mi to nevadilo,ale všeho s mírou.Teď mě přijde(co máme internet)že je toho už moc,nebo vážně stárnu:O(((((

 

#10 20. 3. 2006 10:25

potvurkapodivna
Host

Re: po*no

Koukejte se s ním, ocení to a vy z toho vytěžíte smile

 

#11 20. 3. 2006 11:01

nikabb
♥♥-----
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 94

Re: po*no

Nezapomeň, že je pořád lepší když se chlap kouká na po*no a honí si ho u počítače nebo televize, než aby si užíval s nějakou jinou ne?tongue

Není tady

 

#12 20. 3. 2006 13:15

smoulinenkaa
♥♥-----
Registrovaný: 19. 3. 2006
Příspěvky: 60

Re: po*no

Mate pravdu, hlavne vsichni panove, kteri mi odepsali :-)) Ja jen, ze ted uz nemam nejak moc chut na sex, kdyz vim, ze si asi u toho predstavuje buhvi co nebo koho. Citim se ztrapnena. Nevim, jak by se chlapovi libilo, kdyby me nacapal jak koukam na krasne mlade svalovce. Urcite by mu to taky pohlo sebevedomim. Nebo ne? smoulinenkaa

Není tady

 

#13 20. 3. 2006 13:40

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: po*no

ne ... on by to bral jako vzrůšo, žárlit na papír nebo TV je blbost ... tobě se ještě nestalo že když se s ním miluješ že představíš někoho jiného ...

kolik ti je a jak jste spolu dlouho ... bereš si to moc osobně, to se z toho zblázníš ....

Není tady

 

#14 20. 3. 2006 14:40

eset
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 458

Re: po*no

Keď som bola mladá a krásna, pozerala som bez problémov, teraz pozerám s miernymi problémami, pretože tie krásavice tam nezostárli a nikdy si nevyberie  typy v mojom veku  a mám jednoducho pocit že nemôžem ponúknu to čo predtým. Samozrejme ho týmto neobažujem (ani by to nepochopil) a môže si užíva. Muži sa takmer vôbec nezaoberajú tým či sa žene stále páčia, čo je trošku škoda, lepšie by možno pochopili aj takúto otázku akou je po*no.


Ak a opantala jeho pokojná sila alebo jej čaro, ak sa očarený oddáš, to nie je láska, ale porážka.

Není tady

 

#15 20. 3. 2006 14:44

smoulinenkaa
♥♥-----
Registrovaný: 19. 3. 2006
Příspěvky: 60

Re: po*no

to je teda fakt, ze si to beru osobne. Asi jsem jeste moc mlada a nedokazu holt pochopit, ze chlap v letech, ktery ma doma mladou holku, ktera jen tak mimochodem asi taky neni z nejskaredsich, ma zapotrebi koukat na po*no, kdyz se ma v posteli sam co ohanet, aby to k necemu bylo .-))

Není tady

 

#16 20. 3. 2006 15:09

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: po*no

smoulinenkka

tak hurá na "staříka" dej mu do těla :-)) ty roupy ho pak přejdou :-))

Není tady

 

#17 20. 3. 2006 15:11

lenka.0323
♥♥-----
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 80

Re: po*no

no, asi to u chlapů normální je. U nás, co máme net, taky kouká na dívky dne a kde co, ani mi to nevadilo, ale teď, co jsem 2 měsíce po porodu a mám navíc ještě 5 kilo, tak mám spíše z toho depku a přitom chu na sex mám pořád, akorát je mi trapně se před chlapem svlíknout, když vím, že čučí na mladší a s postavou:-(

Není tady

 

#18 20. 3. 2006 15:49

smoulinenkaa
♥♥-----
Registrovaný: 19. 3. 2006
Příspěvky: 60

Re: po*no

adrianne: no taky uz jsem docela zvedava, co na me vybali a co se kluk priucil .-))

Není tady

 

#19 20. 3. 2006 16:01

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: po*no

no vidíš ještě nakonec to nejvíc oceníš ty :-)))))))))))))

Není tady

 

#20 20. 3. 2006 17:46

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: po*no

Buď ráda,že po nocích nevymetá lednici.Brzy by pro tebe byl o dost méně přitažlivý než když si při po*n honí bambuli.

Není tady

 

#21 20. 3. 2006 20:46

lenka.0323
♥♥-----
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 80

Re: po*no

Ivča K. napsal(a):

Buď ráda,že po nocích nevymetá lednici.Brzy by pro tebe byl o dost méně přitažlivý než když si při po*n honí bambuli.

lednici nevymetá, ale pupek má, to je zajímavé, že chlapi koukají po super krásných štíhlých, dlouhonohých a vlasatých a hlavně mladých kráskách, ale sami jsou pupkatí, plešatí (teda ne všichni), dokonce smradlaví a střapatí. no holt, a my je musíme ještě omlouvat, že je to normální. Však jsme si už zvykli, že jo? :-)) samozřejmě to myslím ironicky, a se dotyční pánové neurazí, ale potrefená husa se vždycky ozve. my chceme být pro ně krásné a přitažlivé, snažíme se, nějakých 5 kilo navíc nás totálně zdeptá a oni jsou na svůj pupek ještě hrdí!  :-))

Není tady

 

#22 20. 3. 2006 21:07

šílená.milena
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 97

Re: po*no

i já jsem řešila tenhle problém jako eset, prostě si myslím, že když tak vyhledává takový krasotinky se šestkama, tak já ve svých letech po třech dětech (jak se mi to rýmuje....) už ho nemůžu přitahovat....jsem z toho na nervy...


každý mrak má svůj stříbrný okraj.........

Není tady

 

#23 21. 3. 2006 7:36

eset
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 458

Re: po*no

to šílená milena:
veď práve, dobre viem že s dvadsiatkou v po*n nemám šancu, síce mi lichtí že som pekná a tak, viem že ma má rád,  ale aj keď to nedám najavo, zamrzí ma to.


Ak a opantala jeho pokojná sila alebo jej čaro, ak sa očarený oddáš, to nie je láska, ale porážka.

Není tady

 

#24 21. 3. 2006 7:51

host999
Host

Re: po*no

šílená.milena napsal(a):

i já jsem řešila tenhle problém jako eset, prostě si myslím, že když tak vyhledává takový krasotinky se šestkama, tak já ve svých letech po třech dětech (jak se mi to rýmuje....) už ho nemůžu přitahovat....jsem z toho na nervy...

Jsme na tom stejně,akorát ti chlapy to furt nachápou!?!?A vy mladší ženský,co bedete tomu říkat po 25letech manželství?

 

#25 21. 3. 2006 7:57

lenka.0323
♥♥-----
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 80

Re: po*no

jo, jo souhlasím, ty mladé ženské jsou na koni, protože mají ještě krásné postavy. My jsme sice taky mladé - třicítky s celkem normální postavou, že jo, ale berem to už jinak. A kdyby si měli představit ti naši chlapi, jak jsou neodolatelní pro nás, tak by s tím hned přestali:-)) např. včera můj manžel zjistil,že nám praskla roura  vedoucí k žumpě, jo, tak to šel celé spravovat, hovna kolem baráku a on v tom dělal, voňavý:-)) čistý:-)) po takové práci, to jsem si taky mohla sednout na net a pustit si nějaké borce v pérama až ke kolenům, abych se navnadila na večer:-))  holt, chlapi mají někde tam vzadu v hlavě pořád uloženo, že kdysi lovili mamuty, tak teď prostě musí lovit aspoň na netu. Taky jsem mu řekla svoje, tak to vydržel celé 3 DNY se nekouknout, a jede zase nanovo, už to neřeším. Za to mu dávám do těla večer a běda, jak řekne, že je unavený:-))

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů