Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 27. 3. 2006 17:56

kasi
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 48

Re: Jak přibrat na váze???

Ahoj, já mám stejný problém , nemohu přibrat od malička. Od 18 let mám kolem 50 kil a je mi 52 .Jsem deset let po přechodu a nic, jím docela dost.. měřím 164cm:styrka:


http://www.sirmi.ic.cz/cara/19.gif

Není tady

 

#27 27. 3. 2006 22:15

ctyr,listek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2006
Příspěvky: 280

Re: Jak přibrat na váze???

martinaka napsal(a):

A nemáte někdo radu jak zhubnout za 1,5měsíce asi 7 kil??? Dovolená se blížía ono to furt nejde a nejde a nejde a asi už ani nepůjde a poletím tlustá.

Jo,tak jestli chceš jen místo na dovolenou na psych.,tak to je nejlepší způsob.Takový velký úbytek na váze se ti může podepsat na nervech .Během půl roku by těch 7kilo bylo normálních,ale takhle rychle?!?!

Není tady

 

#28 27. 3. 2006 22:18

ctyr,listek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2006
Příspěvky: 280

Re: Jak přibrat na váze???

kasi napsal(a):

Ahoj, já mám stejný problém , nemohu přibrat od malička. Od 18 let mám kolem 50 kil a je mi 52 .Jsem deset let po přechodu a nic, jím docela dost.. měřím 164cm:styrka:

Někdo to má v genech,tak jestli jsi z hubené rodiny,tak bych to neřešila;)

Není tady

 

#29 27. 3. 2006 22:20

ctyr,listek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2006
Příspěvky: 280

Re: Jak přibrat na váze???

elementgirl napsal(a):

Nemate nekdo nejakou radu jak by se dalo pribrat?Nejak to proste nejde!!!butter

A kolik mᚠkilo  a kolik měříš?

Není tady

 

#30 28. 3. 2006 11:56

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: Jak přibrat na váze???

Ultra:naschval nic nejim?nemuzu za to ze nesezeru 6 knedliku jako ty!!!A promin ale precpavat se nebudu jen kvuli tomu aby sis myslel ze jim normalne!!!Holt budes muset pochopit ze kazdej clovek ji jinak a staci mu jina porce jidla!Muj zaludek proste vic nezvladne!To se mam najist a poblit nebo co?usch


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů