Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 19. 3. 2006 19:24

Veru
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1554

Krvácení!

Ahojky holky, dneska jsem trosku zakrvacela! Vcera jsem byla s pritelem v hospudce a pak tam zacali hrat, ze to tam trosku dunelo a dneska jsem zakrvacela! Ted je to zas hnede spineni, jen trosku. Zitra jdu radsi hned k Dr, ale myslite ze to bylo z te hlasite hudby? Citila jsem se naprosto v pohode, zadny problemy. Ted mam hrozny strach! Neni mi nejlip a obcas se mi zatoci hlava. Nestalo se vam to taky nekdy?


http://ticker.7910.org/as1cxI20g410010Nzc3Mzl6ZHwwMjc3YmR8S2Fja2EgaXM.gif

Není tady

 

#2 19. 3. 2006 19:39

Leidea
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1766

Re: Krvácení!

Ahoj Veru,
já těhulka nejsem, ale kdyby se to stalo mě, tak bych určitě hned zašla k Dr. Myslím, že tou hlasitou hudbou to nebude. Nemusí to být vůbec nic, ale nepodceňuj to....
Držím palečky, ať je vše O.K.


<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lilypie.com/pic/2010/02/15/nf9k.jpg" width="100" height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" /><img src="http://lb3f.lilypie.com/ubt1p1.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Third Birthday tickers" /></a>

Není tady

 

#3 19. 3. 2006 19:44

Hančí
♥♥-----
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 36

Re: Krvácení!

Ahoj Veru,
Já bych určitě k doktorovi zašla, když se to přihodilo mě v 8. týdnu, jela jsem  hned a dobře jsem udělala, na UZ vylo živé mimčo, nechali si mě  na týden v nemocnici dostala jsem léky a teď končím 38. týden. Já mám se špiněním  špatnou zkušenost, před více jak rokem jsem byla také těhotná, začala jsem špinit a myslela jsem, že to přejde a miminko umřelo. Takže pokud máš možnost, zajeď k lékaři ještě dnes- do nemocnice, budeš vědět na čem jsi.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;54;30/st/20060410/n/Terezka/dt/6/k/531b/age.png

Není tady

 

#4 19. 3. 2006 19:50

Veru
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1554

Re: Krvácení!

No dneska uz bych se tam nemela jak dostat a mame to 25km, to neni teda tak hrozny, ale ted uz je to opravdu jen ten hnedy vytok a jen malo. Radsi porad lezim. Hned rano tam pujdu. Na zacatku jsem prave to spineni mela taky, asi tak 3 tydny, i jsem zakrvacela, ale pak uz to bylo ok. Tak z toho mam ted strach. Stejne myslim ze by to mohlo byt z ty hudby, ono tam vsechno brnelo.Moc dlouho jsem tam radsi nebyla,ale stejne. No zitra napisu jak dopadnu. V utery jsem byla na UTZ a melo se cile k svetu. smile Tak doufam ze se tak porad ma.


http://ticker.7910.org/as1cxI20g410010Nzc3Mzl6ZHwwMjc3YmR8S2Fja2EgaXM.gif

Není tady

 

#5 20. 3. 2006 10:39

Veru
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1554

Re: Krvácení!

Ahojky, tak je to v pohode, mimi tam skakalo jak divy, pomalu delalo kotrmelce. smile
Dostala jsem Ascorutin a vynadano, protoze jsem na neschopence a neuvedomila jsem si to a rekla jsem ze jsem v sobotu vecer chvilku nekde byla. No uz nikam nepujdu, mela jsem fakt strach.
Pry se to stava normalne a nekdy se pry ani nevi proc. No aspon jsem zase videla mimiska.big_smile


http://ticker.7910.org/as1cxI20g410010Nzc3Mzl6ZHwwMjc3YmR8S2Fja2EgaXM.gif

Není tady

 

#6 20. 3. 2006 10:43

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: Krvácení!

Veru to je dobře, že to takhle dopadlo. Hodně zdravíčka tobe i mimískovi

Není tady

 

#7 20. 3. 2006 10:55

Leidea
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1766

Re: Krvácení!

Super Veru, tak hlavně, že jste oba v pořádku... Dávej na sebe pozor....


<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lilypie.com/pic/2010/02/15/nf9k.jpg" width="100" height="80" border="0" alt="Lilypie - Personal picture" /><img src="http://lb3f.lilypie.com/ubt1p1.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Third Birthday tickers" /></a>

Není tady

 

#8 20. 3. 2006 11:00

Veru
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1554

Re: Krvácení!

To uz budu, uz se nehnu.. big_smile gloria


http://ticker.7910.org/as1cxI20g410010Nzc3Mzl6ZHwwMjc3YmR8S2Fja2EgaXM.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů