Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 22. 3. 2006 7:56

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Epidurál

Miškaa napsal(a):

Po epidurálu se může také ihned chodit.

nemůže. Musí zcela doznít jeho účinky. Mám pocit, že je tam podmínka 4 hodiny po epiduralu, ale přesně to nevím.
Hodně záleží asi i na tom, kdy vám ho aplikují a jak dlouho pak ještě porod jako takový trvá, kdy skončí jeho účinky atp.

Není tady

 

#27 22. 3. 2006 8:18

Miškaa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 3. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Epidurál

Ela.. napsal(a):

Miškaa napsal(a):

Po epidurálu se může také ihned chodit.

nemůže. Musí zcela doznít jeho účinky. Mám pocit, že je tam podmínka 4 hodiny po epiduralu, ale přesně to nevím.
Hodně záleží asi i na tom, kdy vám ho aplikují a jak dlouho pak ještě porod jako takový trvá, kdy skončí jeho účinky atp.

Pak mi asi pichli nejaky ockovani a ne epidural hlupáci big_smile Odchazela jsem ze salu po hodine a pul.


Usmívejte se, život je sranda
http://lilypie.com/pic/080912/C19K.jpghttp://b3.lilypie.com/rwezp2/.png

Není tady

 

#28 22. 3. 2006 8:28

DankaS
♥♥♥♥---
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 262

Re: Epidurál

j8 taky po epiduralu hned chodila, tedy ležela jsem na porodnim sále ještě asi dvě hodniny, to je fakt, ale to je u všech rodiček, a už maj nebo nemaj epidural. Pak jsem si taky pochodovala po svých. Taky jsem chtěla říct, že hodně záleží v jaký porodnici rodíte a jaký tam maj s epiduralem zkušennosti. Mě například vpich do páteře nebolel vůbec, víc mě bolelo píchnutí při připojení na kapačku.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů