Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 3. 2006 18:29

Jolie
Host

Nechce se mnou spát....

Ahojte, snažíme se o miminko již přes rok a můj drahý manžel má se mnou tak 3x měsíčně styk. A tak mám obavu, že ani o miminko nestojí, ikdyž mne neustále ubezpečuje, jak moc miminko chce.... Poslední dva cykly se dokonce stalo, že v době ovulace ani nebyl schopen styku, jakmile do  mne vnikne, jeho vzrušení opadne.. A tak se dostáváme do začarovaného kruhu a sama nevím kudy kam.... Jinak předtím jsme měli vždy bezvadný sex....
Jsem z toho moooc a moooc smutná, nebo mám pocit, že s frekvencí 3x za měsíc okolo ovulace naše miminko nezplodíme.... Nevím už kudy kam....sad
Poraďte mi prosím... Máme jít za sexuologem?

 

#2 19. 3. 2006 18:52

meryblue
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Teplice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4952

Re: Nechce se mnou spát....

ahoj,  možná návště sexuologa by nebyla od věci,  i když, já bych zkusila normáloně si v klidu o všem promluvit a říci narovinu, jak se věci mají. Někdy stačí na oplození i jeden styk za měsíc, když je dobře načasovaný. Myslím, že na vás dolehla snažící krize, myslím, že partner to bere jako povinnost, proto ho to nějak nebere, znám to z vlastní zkušenositi, i když to tak daleko nezašlo, ted už jsme v poho, vyprdli jsme se na plánování, jen v plodných dnech se snažíme vystinout ovulaci, jinak podle chuti, zkus třeba o mimi nějakou dobu vůbec nemluvit a tvářit se tak, že je vše jako dřív-podle chuti atd....jinak nevím, hodně štěstí, pa.


http://lb4f.lilypie.com/VkYKp2.png
http://lb2f.lilypie.com/O287p2.png

Není tady

 

#3 19. 3. 2006 19:34

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: Nechce se mnou spát....

Jolie. musím tě ujistit, že v tom nejsi rozhodně sama......spousta nás má v tomhle s chlapem problémy.
Byl to i můj případ...
Když jsem brala HA, tak jsme se milovali, kdykoliv jsme chtěli...někdy to bylo 1 x týdně a někdy třeba i tři dny po sobě. Jakmile jsem vysadila HA a začal tzv. snažilkovský sexík...rázem bylo vzrušení a romantika na bodu mrazu....rozhodně to není tím, že bys už toho svého nepřitahovala, ale chlapi mají někdy prostě takový psychivký blok. Sama víš jak takové "plodící" sexování vypadá.....to jsou určité polohy, potom nohy nahoře a duchem jsi úplně jinde než bys měla být..i když ti to třeba v tu chvíli nepřijde.....myslíš vnitřně jenom na to...jestli to tentokrát vyjde atd. dudlikdudlik
Můj manžel chce taky hrozně další miminko...ale jakmile zjistil, že už nám to dvakrát nevyšlo....začíná ho snažení tak nějak obtěžovat tongue Myslel si, že se zadaří hned tak jako u prvních dvou dětí...ale přírodě holt neporučíš.... A hlavně, jeho tělo je zvyklé na určitý zaběhlý sexuální rytmus a najednou takový zápřah ???!!!!

Přiznávám, že je mi taky někdy do breku, z toho jak jsem bezmocná, že zrovna v ten den, kdy mám asi OVU se mu prostě nechce......a i když to kvůli mně chce přece jenom zkusit...děláme možné a nemožné a stejně se styk nepodaří.... ( to je ale vyjímka ) proto jsem se rozhodla....že na to půjdeme trochu pozvolna...milujeme se jako obvykle, ale v době od 11. - 15. dne cyklu ( t.j. vlastě jen 2x - 3x ), se snažíme obden a hlavně tak aby to manželovi moc nedošlo cool Třeba se ho snažím svést a udělat jen takovou "rychlovku" hned po víkendovém obědě...jen taková pětiminutovka..no prostě takový sex , jaký si můžeš dovolit, když jsou vedle v pokoji dvě děti wink Já jsem spokojená a on taky.... je to prostě jiné, než když na něj čekám vymydlená v posteli a na něm už ode dveří vidím.. na očích " UŽ ZASE" ??? big_smile
Věř, že takové dva správně načasované styky....ti můžou přinést určitě víc než celý měsíc skoro každodenního milování...to člověka opravdu ubíjí... a hlavně stresuje...vím to, protože jsme to tak praktikovali minulý cyklus...a stejně bez výsledku....jediné čeho jsme docílili byla menší manželská krize.....

Přeji mnoho úspěchů a hlavně se kvůli tomu nehádejte...nestojí o za to...věř mi !!!!


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#4 19. 3. 2006 21:30

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: Nechce se mnou spát....

Ahoj holky. Od kamarádek, které tohle také bohužel prožívají, tak vím, že ty chlapáci ve většině za to nemůžou. Neb jsem to od jejich manželů slyšela, že jde o to, že musejí a není to takové jako při přirozeném pohlavním styku. Takže souhlasím s Pinky, že ve většině pomohlo, právě to co popisuje. Že je tady aktivní žena, která to musí prostě vše navléci. U těch chlapů jde asi také hodně o psychiku. Nemám s tím zase tak moc osobní zkušenosti, jen vím, že když jsme to krátce zkoušeli(u nás se zjistil problém brzy), tak že jsem si musela dát polštář pod zadek(bylo mi to doporučeno) a ani já a ani manžel jsme z toho nic moc neměli.
Všem vám držím palečky, a vám tohle brzy skončí a máte tam jiné, hezčí metříky.
Jen se zkuste nestresovat a my ženy jsme vynalézavější, ne?! Takže musíme vědět, jak na ty naše chlapáky, co? Aspoň víte, že normálně to máte v sexu v pohodě. Také mě občas bere nerv, neb můj manžel zase moc nechce v těhu, že pořád musí myslet na Danýska, jak se asi na to v bříšku tváří. ¨big_smile
Držím palce a hodně štěstí. Pá

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů