Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#26 30. 6. 2006 15:44

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

ajena napsal(a):

No tak ,holky,to už vás to kamarádění přešlo?Já myslím,že by to bylo opravdu fajn se někde sejít ve větším počtu.Ráda poznávám nové lidi  a kecám o všem možném i nemožném.Vlasta

ajenko,  nepřešlo,  jen je to se mnou  většinou nejisté ( choré klouby),  -  takže  jeden  den  dojdu,  druhý ne...  a většinou  až ráno  odhadnu,  co  ten den "zvládnu".  Nedá se to  nějak předem  na jistotu.  No je  to blbý.

Proto  ani  nenavrhuju  žádný termín,  aby  pak na mě  někdo nečekal  zbytečně. Spíš  si říkám,  že bych  se  připojila,  kdyby  už  něco domluveno  bylo a já   v tu dobu byla  schopna  dojet.
Kdyby  bylo něco  se srazem  u hl. n.  , třeba pod  hodinama, a nešlo se daleko pěšky na ten  "posez",  .....

Není tady

 

#27 30. 6. 2006 17:05

ajajaj
♥♥-----
Registrovaný: 21. 3. 2006
Příspěvky: 61

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Ahoj holky. jestli chcete tek se můžeme sejít příští týden.Tak kolem 16-17hod.Na české před řezníkem u telefoní budky.Ale musíme me si dát znamení jak se poznáme.

Není tady

 

#28 30. 6. 2006 21:20

ajena
♥------
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 13

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Ahoj,Ali
myslíš,že tuhle rubriku ještě některá čte?
Doufám,že ano,ale moc jistá si tím nejsem.Ale kdyby se to povedlo měla bych radost.

Není tady

 

#29 30. 6. 2006 22:40

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

ajena napsal(a):

Ahoj,Ali
myslíš,že tuhle rubriku ještě některá čte?
Doufám,že ano,ale moc jistá si tím nejsem.Ale kdyby se to povedlo měla bych radost.

ČTE

a dokonce aj  píše

Upravil(a) gemi (30. 6. 2006 22:43)

Není tady

 

#30 1. 7. 2006 13:59

ajajaj
♥♥-----
Registrovaný: 21. 3. 2006
Příspěvky: 61

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Ahol gemi. Jsem ráda, že se taky někdo ozval.Ty by jsi měla čas tento týden?

Není tady

 

#31 1. 7. 2006 21:39

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

ajajaj napsal(a):

Ahol gemi. Jsem ráda, že se taky někdo ozval.Ty by jsi měla čas tento týden?

Asi  myslíš  příští - od 3.7. -ne?   Čas  by se našel,  a určitě  bych  přišla ráda,  jen to mám  se sebou takové složitější -  psala jsem to tu ( včera 15.44).  Proto  teď  tak dopředu  nedokážu  říct  na 100%.  Já vím,  je to  takhle trochu  "na kočku",  -  proto  když se  na něco domlouvám,  tak  to  pak  "potvrzuju"  až ten den ráno...
takže:  budou-li klouby  poslouchat,  přijdu.
Pokud  Tě to  neodradilo,..  napiš kdy,  atd.

Není tady

 

#32 2. 7. 2006 14:10

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Ahoj, já bych mohla příští týden v pondělí a úterý až tak od 18.00, ale v pátek dělám jen do 14.00, tak někdy potom.

Není tady

 

#33 2. 7. 2006 15:09

ajena
♥------
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 13

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

POndělí nebo uterý kolem 18.00 bych taky mohla,jen nevím jestli se to dovím včas ,jsem totiž oba 2 dny až do 17.30 v práci.V.

Není tady

 

#34 2. 7. 2006 15:47

ajajaj
♥♥-----
Registrovaný: 21. 3. 2006
Příspěvky: 61

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Tak by sme se mohli pokusit sejít v uterý kolem 18.30 na české.Před řezníkem.

Není tady

 

#35 2. 7. 2006 18:31

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

ajajaj: tak jo. Ale jak se poznáme?

Není tady

 

#36 2. 7. 2006 19:18

ajajaj
♥♥-----
Registrovaný: 21. 3. 2006
Příspěvky: 61

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Musíme si dát nějaký znamení.Tak mám mít v ruce cedulku babinet?Nebo budu stát u telefoní budky.

Není tady

 

#37 4. 7. 2006 19:30

ajajaj
♥♥-----
Registrovaný: 21. 3. 2006
Příspěvky: 61

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Ahoj já už se nikomu vnucovat nebudu.Čekala jsem na české do 19.00hod.Měla jsem cedulku a připadla si jak debil.

Není tady

 

#38 4. 7. 2006 23:10

ajena
♥------
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 13

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Ahoj já se dodatečně omlouvám,ale stala se ze mne babča na hlídání a se 2 dětmi ,bych si to netroufla. Je mi líto,že jsi tam zbytečně čekala.V.

Není tady

 

#39 9. 7. 2006 20:30

evemi
♥------
Registrovaný: 9. 7. 2006
Příspěvky: 16

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Našly by se tady kamarádky z Brna i kolem padesáti let, které mají opravdu zájem najít nové přátele,  ne jenom plánovat neuskutečněné srazy?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů