Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 21. 3. 2006 17:41

ajajaj
♥♥-----
Registrovaný: 21. 3. 2006
Příspěvky: 61

Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Mám něco po 40.Kluk ma 19 a holka 16.Nahod téma

Není tady

 

#2 30. 3. 2006 11:03

Haninka
Host

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Bibica napsal(a):

Hledám kamarádku, která si se mnou bude psát o čemkoli, děti už jsou velký a já jsem sama.
Teprve se učím, chce to trpělivost:-)

Ja jsem od Rousinova,jestli mas E-mail,tak mi odepis ahoj Hana

 

#3 31. 3. 2006 17:53

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Je mi 46, téměř rozvedená, děti 18 a 20 let, takže plno času. Zájmy: procházky přírodou, kino, divadlo, knihy, hudba, cestování.

Není tady

 

#4 1. 4. 2006 12:18

ajajaj
♥♥-----
Registrovaný: 21. 3. 2006
Příspěvky: 61

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Ahoj.Taky Vás ty velké děti tak rozčilují.Moje záliby jsou všestranné.

Není tady

 

#5 1. 4. 2006 21:38

Jarmila
♥♥♥----
Místo: Praha a jinde
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 146

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

pani Drapelova, pouzivejte na internetu jenom krestni jmeno/ci jine. Z bezpecnostnich duvodu.lyssna

Není tady

 

#6 13. 4. 2006 11:35

Brňačka
Host

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Bibica napsal(a):

Hledám kamarádku, která si se mnou bude psát o čemkoli, děti už jsou velký a já jsem sama.
Teprve se učím, chce to trpělivost:-)

Ráda si budu psát. Je mi 39, jsem z Brna, rozvedená, mám syna 13 let.

 

#7 6. 6. 2006 17:36

ajajaj
♥♥-----
Registrovaný: 21. 3. 2006
Příspěvky: 61

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Tak co holky,jak se vám líbí letošní počasí od ledna? To je hrůza.Strašná zima a skoro žádný teplo.Už se těším jak se oteplí a budu se moci rochnit na sluníčku.Tak už se nám blíží prázdniny.Kam pojedete na dovču?

Není tady

 

#8 8. 6. 2006 18:02

ajena
♥------
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 13

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

I když jsem vdaná babička ,tak se taky někdy někdy cítím sama.Je mi 48 a jsem z Brna.Nedomluvíme se tu  na kousek řeči u kafča? Vlasta

Není tady

 

#9 9. 6. 2006 20:43

ajajaj
♥♥-----
Registrovaný: 21. 3. 2006
Příspěvky: 61

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Není to problém.Akorát,že já nejsem vůbec kávová.Piji ji jenom když se mi motá hlava. Jinak miluji jakýkoliv čaj. Můžu tak kolem 16.00hod.

Není tady

 

#10 9. 6. 2006 22:36

ajena
♥------
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 13

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

ajajaj napsal(a):

Není to problém.Akorát,že já nejsem vůbec kávová.Piji ji jenom když se mi motá hlava. Jinak miluji jakýkoliv čaj. Můžu tak kolem 16.00hod.

Nevadí,já občas dám i pivo nebo minerálku,Tak jestli chceš můžem se domluvit a když se k nám někdo přidá tak může být prima babinec.
Středa nebo čtvrtek bych odpoledne mohla.Pak bychom se domluvily,kde .Vlasta

Není tady

 

#11 10. 6. 2006 13:39

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

ahoj holky,
docela ráda bych někam zašla a pokecala. V týdnu mám čas až tak od 16.30 hod., ale o víkendech jsem volná jako pták.

Není tady

 

#12 12. 6. 2006 15:09

belinda.x
♥♥-----
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 26

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Taky si ráda popovídám, je mi 42, děti 23 a 16 let. Jak už to bývá, život přináší samé nenadálé situace. O těch laskavých i smutných a veselých si ráda popovídám.
belinda.x@seznam.cz

Není tady

 

#13 14. 6. 2006 21:01

ajena
♥------
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 13

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Ahoj holky,tak kdy se domluvíme? Skuste některá navrhnout něco konkrétního.Co tak třeba v pondělí  kolem 17.00 někde u Starého divadla?Kdo je pro,ať zvedne ruku,nebo napíše jestli se to hodí nebo ne. Vlasta

Není tady

 

#14 15. 6. 2006 12:51

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Ahojky, taky splňuji podmínky .... ohledně věku a místa. Kluci velcí ale čásku moc nemám. Koupili jsme domeček   ... , v práci celkem fofr ... Psát si ale budu ráda.  Občas bych potebovala kámošku na kolo. Klukům se moc nechce ... a kam taky s matkou, že jo ...   sjuk    a mužíček nekoluje    grater


BB

Není tady

 

#15 18. 6. 2006 1:18

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Ahojte,

taky  se  připojím... Vlasto,  to pondělí bych brala -19.6. Akorát  nevím- to divadlo, myslíš  Mahenovo?  ( nejsu  rodačka  z Brna ).

Doufám, že se ještě do pondělí  domluvíme,  a že se třeba  ještě někdo přidá.
Nejsem sice ještě babička,  ale věk stejný.

Není tady

 

#16 18. 6. 2006 23:56

ajena
♥------
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 13

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Ahoj holky,omlouvám se,ale dcera si potřebuje vyřídit v pondělí něco na úřadech a nechce si brát sebou mimino.Takže se budu muset v pondělí stát vzornou babičkou a hlídat 2 děti.
Je mi to líto,skuste něco navrhnout vy a já bych se ráda zůčastnila.
Po 17 hodině bych mohla,tedy pokud do toho zas něco nevleze každý den. Vlasta

Není tady

 

#17 19. 6. 2006 16:29

ajajaj
♥♥-----
Registrovaný: 21. 3. 2006
Příspěvky: 61

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Ahoj.Máte některá čas ve středu 21.6 v 17.hod na české před masnou stenhauser?

Není tady

 

#18 19. 6. 2006 21:30

ajena
♥------
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 13

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

V 17.30 tam budu, Vlasta

Není tady

 

#19 20. 6. 2006 15:15

ajajaj
♥♥-----
Registrovaný: 21. 3. 2006
Příspěvky: 61

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Prosim tě počkej tak do třičtvrtě na šest pujdu rovnou z masáže.

Není tady

 

#20 26. 6. 2006 11:27

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

ahoj  Ivano,

tak nevím, jestli se  to  "odehrává"  spíš na icq, nebo  soukromé zprávy- je tu docela ticho...

Není tady

 

#21 26. 6. 2006 11:30

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Taky mám kluky už dospělé, a  je to jak píšeš,  -o té maminkovské péči.
Třeba by se dalo použít  i to icq, jestli máš možnost.

Není tady

 

#22 26. 6. 2006 19:56

ajajaj
♥♥-----
Registrovaný: 21. 3. 2006
Příspěvky: 61

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Ahoj holky.Já sem se minulou středu sešla s ajenou.NIkdo jiný tam nepřišel.Asi o to nestojí a jenom tlachají.Jinak se nám blíží prázdniny.Co budete dělat.Sme nespokojený národ.Když je zima tak si stěžujeme.Když je teplo tak si taky stěžujeme.Ale to teplo je strašný.Ivano jak máš starý dětï?

Není tady

 

#23 26. 6. 2006 22:37

ajena
♥------
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 13

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Ahoj holky,potvrtzuju ,že sme sešly ,nevím jak  ajajaj,ale mě se schuzka libila.Takže pokud  má  některá ještě zajem o malý rande,tak skuste  navrhnout kdy a kde by se vám to hodilo.Kamarádek není nikdy dost.Vlasta

Není tady

 

#24 29. 6. 2006 21:18

ajena
♥------
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 13

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

No tak ,holky,to už vás to kamarádění přešlo?Já myslím,že by to bylo opravdu fajn se někde sejít ve větším počtu.Ráda poznávám nové lidi  a kecám o všem možném i nemožném.Vlasta

Není tady

 

#25 30. 6. 2006 14:07

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Kamarádka z Brna- kolem 40 let

Ahoj,
já jsem nemohla přijít, měla jsem rande s jinou kámoškou. Dětem je téměř 19 a 21 let, studují střední a vysokou. Jestli bude ještě nějaký sraz, tak se s váma ráda "srazím", pokud to nebude mezi 18.7. a 28.7., to jedu s jednou kámoškou z netu na dovču.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů